Koš Tomáše Babického

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.


Pravidla fóra

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.

Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. V anketách zde může hlasovat úplně každý, kdo má účet včetně robotů a nepříznivců strany.
Dodržujte prosím jeho pravidla a pravidla slušného chování.
Pro lepší diskuzi doporučujeme si založit účet.

Odpovědět
kaze
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 418
Registrován: 30 led 2018, 00:16
Dal poděkování: 374 poděkování
Dostal poděkování: 335 poděkování

Re: Koš Tomáše Babického

Příspěvek od kaze »

Vojtech.Pikal píše: 10 led 2022, 13:18

(Vlastní koš má ještě Petr Vileta. Vybraná společnost, prostě.)

Ale jo. Kdyz v tomto kosi zahajuje svou novou etapu nejslavnejsi piratsky RegP.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Adam
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 286
Registrován: 07 bře 2017, 08:40
Profese: Manažer výzkumu a vývoje - radiofarmacie
Dal poděkování: 283 poděkování
Dostal poděkování: 531 poděkování

Re: Koš Tomáše Babického

Příspěvek od Jan.Adam »

Tomas.Babicky píše: 09 led 2022, 17:26

Je to můj vlastní koš (kdo z vás to má?) a tak sem jen hodím poznámku, že jsem podporoval Janku Michailidu a Martina Kučeru při volbě místopředsedů, první jmenovanou i při volbě předsedy.

Vzhledem k tomu, co je o Vás známo, mne to nepřekvapuje ;)

anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 805
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koš Tomáše Babického

Příspěvek od anonym53077 »

Jan.Adam píše: 12 led 2022, 08:51

Vzhledem k tomu, co je o Vás známo, mne to nepřekvapuje ;)

Tady každý druhý hlupák věří informacím z doslechu ani ho nenapadne se zeptat konkrétních lidí. Některým prostě nedocvakne, že není vše jak se zdá.

Nějaké šířené pomluvy, nebo drby o mé osobě mě nikdy příliš nezajímaly. Nevidím důvod ztrácet s takovými nesmysly čas. Pokud někdo je schopen věřit nevalidním informacím z doslechu, tak je to zkrátka a dobře magor.

Pokud chci něco vědět, nepíšu nesmysly na internet a zeptám se. K samotné osobě pisatele se nebudu nijak vyjadřovat. :)

Chovají se tak nejčastěji všelijací pomatení jedinci, kteří účelově potřebují lhát, shazovat a odsuzovat. Nic jiného v jejich životě neexistuje a nejsou tedy schopni většinou ani žádné konstruktivní aktivity.

Mezi nejčastější příklady podobně postižených nešťastníků patří lidé potřebující k životu modlu jakožto základní životní potřebu.

Bez ní v podstatě nemohou existovat a mohou působit svému okolí závažné problémy v případě, že jejich pohádku někdo naruší.

Může jí být nějaký vysoký státní představitel, předseda politického uskupení, viditelná postava různých demonstrací a hnutí odporu proti všemu, vždy a za každé konstelace.

Je jim to totiž jedno. Primární potřeba těchto lidí není v dosažení cílů a prosazení argumentů, ale v protestech a provokacích samotných.

Za zmínku stojí také fakt, že podobných blbců je stále víc a odráží se to i na výsledcích voleb, stylu volebních kampaní a podobně.

Politiky již nezajímá vzdělání populace, ale co největší možný profit. A to je rozhodně špatně.

Přestaňme podporovat různé šmejdy, kteří říkají koho volit. Neziskovky nevyjímaje. Zakažme předvolební průzkumy. Zaveďme zákonný čas ve veřejnoprávních médiích pro všechny kandidující subjekty.

A v neposlední řadě začněme považovat za nemístné psaní hejtů, urážek, odsuzujících komentářů bez jediného argumentu a podobné zvyklosti těchto lidí.

anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 805
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Napsali o nás

Příspěvek od anonym53077 »

Ten člověk je víc Pirát než všichni ostatní členové, nejen tady na fóru. Kam se hrabe tato strana na dřívější podržtašky, někteří aspoň věděli kdy zavčas opustit vládu.

anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 805
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koš Tomáše Babického

Příspěvek od anonym53077 »

Všiml jsem si, že mi sem byl přesunut/cenzurován (asi nějaký magor moderátor) komentář z vlákna "napsali o nás", tak aby nedošlo k záměně kontextu uvádím:

Petr Daubner (odešel ze strany) je víc Pirát než všichni ostatní členové, nejen tady na fóru. Kam se hrabe tato strana na dřívější podržtašky, někteří aspoň věděli kdy zavčas opustit vládu.

Pokud budete jiné názory cenzurovat, jen děláte ostudu své vidině "otevřené společnosti". Nemluvě o tom, že jste zradili dávno vše, s čím jste šli do politiky.

Je třeba nenálepkovat jiné názory jako "hate speech", pokud toto přímo nesplňují. Nálepkování konkrétní osoby, útočení na druhou osobu a napadání je přitom nejčastěji doménou právě lidí, kteří proti "hate speech" údajně bojují.

anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 805
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pirátská cenzorní politika

Příspěvek od anonym53077 »

Odložím si zde. Piráti bojovali proti cenzuře a teď se snaží cenzurovat ostošest, podporují vypínání serverů a podobně. Bartoš v jedné debatě v začátcích obhajoval i svobodné vyjádření lidí, kteří propagovali nevybíravé názory z dob minulých. Europoslanče Marceli Kolajo, kde je ta svoboda internetu, za kterou jsi bojoval na demonstracích proti ACTA? Proč jsi z té strany dávno nevystoupil? A další bych mohl jmenovat, nebudu.

anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 805
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč Piráti zřejmě nevyhrají volby?

Příspěvek od anonym53077 »

Tomas.Babicky píše: 13 říj 2021, 12:52

trhnou si nakonec ještě větší ostudu jak posledně.

Neříkal jsem to?

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“