Komise pro hospodaření s byty a nebytovými prostory

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Kolín

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2827
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7362 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komise pro hospodaření s byty a nebytovými prostory

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Ty zápisy jsou plné osobních údajů, takže to moc nemá smysl, takže nezveřejňuje. Stačí podle mě zveřejnit pozvánku na zasedání, která obsahuje návrh programu. Já jsem dost těch pozvánek zveřejnil tady.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 677 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re: Komise pro hospodaření s byty a nebytovýmobai prostory

Příspěvek od Martin.Polak »

Ona tady padla řečnická otázka, jestli to tady někdo čte, že má odpovědět, tak jsem to napsal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvek:
Jiri.Snizek

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Vojtech.Ertl
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 53
Registrován: 23 bře 2016, 17:36
Dal poděkování: 130 poděkování
Dostal poděkování: 100 poděkování

Re: Komise pro hospodaření s byty a nebytovými prostory

Příspěvek od Vojtech.Ertl »

Omlouvám se, opožděně doplňuji činnost BK.
Od pátku 27. 3. byla do odvolání přerušena činnost. Zasedání bylo obnoveno schůzí 24.6.2020. Pak byla mimořádná letní schůze 20.7.2020. Pak následovala schůze 2.9.2020, která byla už dle nové směrnice. Asi nejvýraznější změnou je právě nová Směrnici č. 33/2020 o hospodaření s byty v majetku města Kolína - vznik byl způsoben tím, že /volná interretace/ na město došel úřední šiml z MV ČR s tím, že rozporovalo některé pasáže původní směrnice. Směrnice je platná od 15.9.2020 usnesením z 75. schůze Rady města Kolína konané dne právě 2.9.2020. Zveřejněná je http://www.mukolin.cz/cz/obcan/jak-zadat-o/bydleni/. Výraznou změnou je, že nyní žadatelé o byt budou muset být občany města (tj. v zásadě znemožnění žádat o byt pokud pouze v Kolíně pracuji) a již není povinnost cokoli dokládat - je to pouze na základě dobrovolnosti. Z komise 7.10.2020 jsem se omluvil kvůli své práci.
Přílohy
BK Kolín 2020-06-24.pdf
(35.02 KiB) Staženo 30 x
BK Kolín 2020-07-20.pdf
(24.88 KiB) Staženo 23 x
BK Kolín 2020-09-02.pdf
(26.78 KiB) Staženo 22 x
BK Kolín 2020-10-07.pdf
(26.88 KiB) Staženo 25 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Ertl za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Martin.Polak
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Kolín“