Složení funkce předsedy

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Kladno

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Jurik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 40
Registrován: 27 dub 2017, 20:47
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Složení funkce předsedy

Příspěvek od Jan.Jurik »

Vážené fórum, Vážení Piráti a Pirátky, místopředsedové a členové místního sdružení Kladno,

Tímto oznamuji, že závazně ukončuji funkci předsedy MS Pirátů Kladno k datu 18. listopadu 2018.

Moje priority ve straně se týkali dvou hlavní částí.

Dostat piráty do PSP, byla první součást mého zapojení se. Byl jsem nesmírně poctěn se přímo podílet na středočeské kampani Freeride a při té možnosti poznávat Piráty a Pirátky. Získávat nový pohled na lidi a zejména na lidi pohlížet ze dvou stran. Piráti mi velmi otevřeli oči, ač jsem nebyl slepý. Spíše mi rozšířili zorné pole a umožnili lépe vnímat mezi řádky. Součástí tohoto celého dění bylo se lépe seznámit s politikou, politiky a situací v naší zemi.

Druhá priorita byla zabránit splácání kandidátní listiny do komunálních voleb na Kladně. Nespočetně jsem se k tomuto vyjadřoval, kdy jsem nechtěl dát podporu nebo vstoupit do koalice s lidmi z jiných stran a uskupení. Komunální politika na Kladně vyžaduje mít na palubě řádné kandidáty, prověřené kolegy a kamarády/ky. Protože s dobrými kamarády si na nic hrát nebudete a pojedete čistou hru. A tak to v politice má být.

Post předsedy strany skládám z důvodu vysokého profesního, podnikatelského a osobního vytížení v mém životě. Dále se budu podílet na čemkoliv, jak jen to bude časově a energeticky možné nejen jako řadový člen MS Kladno.

Pirátem zůstávám dál, tak jak mě znáte, ale nebudu se ucházet o post místopředsedy. Nechci být místopředseda jen ,,do počtu v pozadí,,.

Kdo se jednou Pirátem stane, Pirátem je na vždy!

Předseda MS Kladno Jan Jurik
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Jurik za příspěvky (celkem 3):
Martin.Polak, Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 677 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re: Složení funkce předsedy

Příspěvek od Martin.Polak »

Přeji hodně úspěchů v dalším životě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 2):
Radek.Cernohous, Jiri.Snizek

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Uživatelský avatar
Radek.Cernohous
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 83
Registrován: 02 lis 2017, 09:27
Profese: Operátor pro obsluhu a technickou údržbu
Bydliště: Sportovců 43, Braškov
Dal poděkování: 955 poděkování
Dostal poděkování: 158 poděkování

Re: Složení funkce předsedy

Příspěvek od Radek.Cernohous »

Děkuji Ti za tvou práci kapitána.
Jak pravíš, jsme stále na stejné lodi :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Cernohous za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, Hamersky_Jezek
Ve víně je pravda a vše začíná u kořenů.

radek.cernohous@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Kladno“