Program CPiCe ?

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Chrudimsko

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

JiriJansa píše:Tady mas seznam veci, ktere chceme zrealizovat, ale neni cas, napis mi pls na email (jiri.jansa@gmail.com), kterou z veci pro ostatni a kdy usporadas (je to spis jen vtip, necekam ze jsi schopen cokoli v realnem svete udelat):
- odpoledne 3d tisku
- prednaska Jirky Stuny o legalizaci
- prednaska o modern monetary theory
- prednaska zakladni prijem
- piratsky freeshop na blesich trzich v letnim kine
- rozsirit oteviraci cas verejne lednice

Z dlouhodobych projektu jeste:
lokalni mena
vysilani radia
No tak to je skvělé, že jsme se už aspoň dověděli co v CPiCe chystáte. Teď ještě zjistit kdy by se co z toho mělo uskutečnit.
Tedy jestli to nejsou jen teoretické návrhy ale k realizaci směřující záměry.

Například na minulém blešáku v Letním kině v Chrudimi jsem byl od začátku do konce a žádného z Pirátů kromě sebe jsem nezahlédl.
O přednáškách J.Stuny k legalizaci se například mluvilo už před několika lety a zatím se ještě pokud vím žádná neuskutečnila.
Moc sice nerozumím jak souvisí rozšíření otevíracího času prázdné lednice s činností politické strany Pirátů, ale to není až tak podstatné.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Tak jsem se byl včera zeptat leadera kandidátky za Piráty na jeho program do krajských voleb. Byla to docela sranda musel jsem z něj páčit každé slovo. Vypadalo to, že to školení v rétorice za 3 900,-Kč moc nepomohlo.
IMAG0842.jpg
Než leader Pirátů přišel dovolil jsem si zaznamenat pro představu dalším Pirátům jedinečnou prezentaci CPiCe pro okolo chodící veřejnost
IMAG0843.jpg
IMAG0844.jpg
vnitřek prázdné lednice jsem s prominutím nefotil, jedinečně nevkusná mi připadal sololitový pouliční poutač, ale prý ho nemá smysl kultivovat
IMAG0845.jpg
moje letáčky z roku 2012 snad aspoň trochu upoutají pozornost a přilákají pozornost k CPiCe a ne jen k prázdné lednici.
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

V neděli 10.7. od 17:00 se v Chrudimském pirátském centru uskuteční pirátské setkání. Zváni jsou všichni. Naše podporovatele a příznivce jsou svání dvojnásob. Probereme aktuální situaci v politice a připravíme arzenál na krajské volby.
Budovatel o kousek lepšího světa.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Tak jsem chtěl včera 7.8.2016 opět navštívít CPiCe v Chrudimi a zase jsem narazil na zamčené dvěře v době kdy mělo být otevřeno a moje snaha dovědět se co je mezi chrudimskými Piráty nového opět vyšla naprázdno. Vyvěsní cedule, polepení veřejné lednice i její obsah jsou taky úchvatné a vypovídající ...
IMAG0990.jpg
IMAG0992.jpg
Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Jiri.Jansa »

Osobně bych Petře řekl, že budeš mít lepší, když se na veřejnou lednici podíváš jako na konceptuální performanci ve stylu Milana Knížáka či Jiřího Kovandy 70. let. Můžeš si pak z veřejné knihovny společenských věd vypůjčit knihu "Procházka akční Prahou, Akce performance happeningy 1949-1989", třeba tě rovněž něco inspiruje. Co se týká cedulí, tak ty se nyní tisknou nové, co se týká nevkusných samolepek, tak ty takto strašně na ledničku nalepili kolemjdoucí děti a už jsme nestihli zasáhnout :weep:
Odpovědět

Zpět na „Chrudimsko“