Program CPiCe ?

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj, PMS Chrudimsko

Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Program CPiCe ?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Zajímalo by mě jestli je nějaký program CPiCe :?:
Tedy ať už nahodilý nebo nějakým způsobem plánovaný.

Kolik zájemců o činnost Pirátské strany od otevření CPiCe toto centrum navštívilo atp., ohledně účelnosti, využití a provozu CpiCe :?:

Dnes jsem se zastavil v CPiCe v 18.00 a půl hodiny hledal někoho koho bych se mohl zeptat na smysl a činnost dnešní Pirátské strany.
V CPiCe jsem ale narazil na zamčené dveře a během půl hodiny marného čekání a po obejítí okolních restaurací jestli někde nenarazím na nějakého Piráta mi nezbylo než rezignovat a zklamaně odejít.
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5506 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Petr.Bajgar píše:V CPiCe jsem ale narazil na zamčené dveře...
Tomu se říká pasivní trolling. :D Určitě ti to udělali naschvál. Nedej se a bojuj dál za své právo nahlédnout do CPICE! :fet:

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Marek.Necada »

Frantisek.Kopriva píše:Tomu se říká pasivní trolling. :D Určitě ti to udělali naschvál. Nedej se a bojuj dál za své právo nahlédnout do CPICE! :fet:
A něco k věci bys neměl, Františku?
Pravidla fóra píše:1. Fórum je pracovní nástroj. Části příspěvků mimo téma se označují značkou OT (off-topic). Příspěvky obsahující pouze OT nejsou povoleny a přispěvatel může dostat varování. Před každým příspěvkem se zamyslete, jestli si zaslouží čas stovek uživatelů. Pro poznámky, které si nemůžete odpustit, použijte sociální sítě.
Chápu, že máš potřebu si kopnout do Petra Bajgara, ale jeho příspěvek je (bez ohledu na dikci) narozdíl od tvého k věci – informace o módu fungování CPICE by určitě ocenil nejen on.
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Tobias.Esner »

Marku,
Petr je clenem PaK, to znamena ze se muze na chodu podilet a ne jenom kopat.

Proto naprosto kvituji Frantiskovu jizlivost, a tim si nechci do Petra kopnout, ale Petr kope do vlastniho kraje, misto aby prilozil ruku k dilu.

Pokud se nepletu, k cpice existuje vlakno uvnitr kraje.
Toto subforum je pro verejnost, zejmena a davat verejnosti na odiv tezi clena, ze kraj nic nedela pred volbama je dle meho soudu tristni vic, nez frantiskova jizlivost.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Měl jsem za to, že toto je krajské vlákno a teď se tady promenuje TEsner s FKopřivou.

Tak jsem to dal asi do veřejnějšího vlákna než jsem napřed chtěl. Přesto je docela zajímavé že tady někteří okamžitě mastí svoje okopávání.

Jde přece o to jestli případně jak CPiCe funguje, nebo to je v podstatě jedno?
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Tobias.Esner »

Tohle je Petre sekce piratskych center zejmena pro verejnost...
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Tobias.Esner píše:Tohle je Petre sekce piratskych center zejmena pro verejnost...
No dobře a veřejnost potřebuje nebo nepotřebuje vědět jestli CPiCe a další centra mají/nemají naplánovaný nějaký program :?:
Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Jiri.Jansa »

Petr.Bajgar píše:Dnes jsem se zastavil v CPiCe v 18.00 a půl hodiny hledal někoho koho bych se mohl zeptat na smysl a činnost dnešní Pirátské strany.
V CPiCe jsem ale narazil na zamčené dveře a během půl hodiny marného čekání a po obejítí okolních restaurací jestli někde nenarazím na nějakého Piráta mi nezbylo než rezignovat a zklamaně odejít.
Centrum má pro veřejnost otevřeno 3krát týdně - Út,Čt,Ne - 17:30-19:30. Pokud se to zrovna v ten čas nehodí, tak funguje centrum tak, že je na ulici jako PR veřejná lednice (v neděli jsem ji dával na ulici v 17:20 a uklízel v 19:40) a na ní propagační materiály pirátské strany (náramky, tiskoviny apod.), které si lidé volně berou. Vesměs je to tak i lepší než když jsou lidé pod dohledem, většina těch materiálů je vždy rozebraná. Tenhle týden je v centru Ondra Češík, tak si s ním můžeš jít popovídat o smyslu a činnosti dnešní Pirátské strany, bude z tebe nadšen.

O dalších plánech s centrem se tobě zpovídat asi nikdo nebude, řekl bych, že si své mindráky z osobního života léčíš na pirátské straně, a je to ztráta času.
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Petr.Bajgar »

JiriJansa píše:Centrum má pro veřejnost otevřeno 3krát týdně - Út,Čt,Ne - 17:30-19:30. Pokud se to zrovna v ten čas nehodí, tak funguje centrum tak, že je na ulici jako PR veřejná lednice (v neděli jsem ji dával na ulici v 17:20 a uklízel v 19:40) a na ní propagační materiály pirátské strany (náramky, tiskoviny apod.), které si lidé volně berou. Vesměs je to tak i lepší než když jsou lidé pod dohledem, většina těch materiálů je vždy rozebraná. Tenhle týden je v centru Ondra Češík, tak si s ním můžeš jít popovídat o smyslu a činnosti dnešní Pirátské strany, bude z tebe nadšen.

O dalších plánech s centrem se tobě zpovídat asi nikdo nebude, řekl bych, že si své mindráky z osobního života léčíš na pirátské straně, a je to ztráta času.
Podle J.Jansty je tedy nejlepší řešení tzv. "Otevřeného Centra Pirátů v Chrudimi", když na ulici trčí prázdná lednice a na ni pár letáků a samolepek.
To je nějaké umění vydávat vlastní bezradnost za výhodu pro případné zájemce o činnost PP-CZ :?:
Připomíná mi to situaci kdy si malé děti strašně přejí domácího mazlíčka a když ho od rodičů vyškemrají za pár dní je jim na obtíž a neví co s ním a chtějí aby se o něj staral někdo jiný protože oni na něho už nemají čas protože se ním už pomazlili. CPiCe považuji za fajn nápad jen je v Chrudimi trochu stranou d krajského centra Pardubického kraje. Přesto by nemuselo být zbytečné pokud mu jeho autoři dají program a budou výužívat jeho možnosti.

Zajímavá informace myslím je, že "plány CPiCe jsou v podstatě neveřejné, tajné nebo spíš nejsou žádné.

Jestli mám nebo nemám mindráky z osobního života je moje osobní věc do které J.Janstovi naprosto nic není.
Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: Program CPiCe ?

Příspěvek od Jiri.Jansa »

Tady mas seznam veci, ktere chceme zrealizovat, ale neni cas, napis mi pls na email (jiri.jansa@gmail.com), kterou z veci pro ostatni a kdy usporadas (je to spis jen vtip, necekam ze jsi schopen cokoli v realnem svete udelat):
- odpoledne 3d tisku
- prednasky o legalizaci
- prednaska o modern monetary theory
- prednaska zakladni prijem
- piratsky freeshop na blesich trzich v letnim kine
- rozsirit oteviraci cas verejne lednice

Z dlouhodobych projektu jeste:
lokalni mena
vysilani radia
Naposledy upravil(a) Jiri.Jansa dne 14 čer 2016, 21:09, celkem upraveno 2 x.
Odpovědět

Zpět na „Chrudimsko“