Představení Marcela Válková

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Kroměříž

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marcela.Valkova
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 25 bře 2023, 13:24
Profese: úřednice
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Představení Marcela Válková

Příspěvek od Marcela.Valkova »

Ahoj Piráti,

jmenuji se Marcela, pocházím z Kroměříže a vystudovala jsem obor Státní správa, komunikace a PR. Jsem matkou 7-letého syna a posledních 18 let jsem věnovala kariéře v Evropské veřejné správě. V současné době působím v odborech, kde se věnuji vedení volebních kampaní, a zastávám pozici členky představenstva a pokladníka naší organizace. Poslední tři roky se intenzivně zabývám zaměstnaneckou politikou jako zvolená členka do Místního výboru pro zaměstnance a místopředsedkyně Ústředního výboru pro zaměstnance, navrhováním změn stanov a rovněž se podílím na klíčových politických rozhodnutích naší organizace. Osobně se věnuji podpoře rovných příležitostí, obraně lidských práv, řešení mezinárodních konfliktů, otázkám obrany a digitalizace, mezi mnohými dalšími tématy.

Dlouhodobě volím Piráty a od března minulého roku jsem také vaší registrovanou příznivkyní. Nyní bych ráda učinila další krok a stala se plnohodnotnou členkou vaší strany. Moje motivace je mnohostranná: hluboce se ztotožňuji s transparentností, kterou Pirátská strana projevuje, jejími hodnotami, progresivní politikou a ambiciózním programem. Chtěla bych aktivně přispět k dalšímu volebnímu úspěchu Pirátů, podílet se na proměně české politické scény a podporovat legislativní změny, za kterými strana stojí.

Přináším s sebou bohaté mezinárodní politické zkušenosti, získané účastí v politických kampaních a kandidaturou v Evropských volbách. Věřím, že tyto zkušenosti mohou být pro stranu přínosem, zejména v kontextu mezinárodní spolupráce a formulace politik.

Po mé předchozí interakci s Pirátskou stranou jsem ještě více motivována k zapojení do činnosti strany. Velmi bych si vážila možnosti setkat se s členy místního a oblastního sdružení, abych lépe pochopila, jak mohu efektivně přispět k našim společným cílům a podpořit aktivity strany v naší oblasti.

Děkuji vám za zvážení mé žádosti a těším se na možnost spolupracovat na dosažení našich společných cílů.

S přáním hezkého dne

Marcela

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcela.Valkova za příspěvky (celkem 3):
Hedvika.Drevojankova, Michal.Stepanik, Petr.Stoklasa
Uživatelský avatar
Hedvika.Drevojankova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 90
Registrován: 13 pro 2021, 17:23
Profese: zlatnice
Bydliště: Zlín - Malenovice
Dal poděkování: 235 poděkování
Dostal poděkování: 254 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení Marcela Válková

Příspěvek od Hedvika.Drevojankova »

Ahoj Marcelo! Díky za tvé představení. Ozvu se ti s dalším postupem :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hedvika.Drevojankova za příspěvek:
Marcela.Valkova
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Kroměříž“