Hana Harantová

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Plzeňský kraj, PMS Domažlice

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Hana.Harantova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 72
Registrován: 13 led 2022, 09:16
Profese: zdravotník
Bydliště: Sušice
Dal poděkování: 102 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Hana Harantová

Příspěvek od Hana.Harantova »

Ahoj Piráti Domažlice, na základě velmi příjemné schůze u Vás v Domažlicích jsem se rozhodla požádat o členství v MS Domažlice. Zhodnotila jsem veškeré pro a proti a zásadní impuls, který mě přesvědčil, že mám vstoupit do MS Domažlice byl můj zájem o fungování domažlické nemocnice.
Jak již bylo zmíněno při mém představování, jsem vystudovaná zdravotní sestra se specializací v oboru intenzivní péče a ráda bych se věnovala otázkám zdravotnictví.
Dlouhodobě se zajímám o provozy malých nemocnic a domnívám se, že malé nemocnice mají velmi důležitou úlohu v systému našeho zdravotnictví a je třeba jejich provozy a poskytování péče pro naše občany, v rámci těchto malých nemocnic, zachovat a bojovat za jejich udržení. I z těchto důvodů jsem před časem byla jednou z iniciátorek petice, na základě které bylo vyvoláno jednání v Senátu, s názvem "Za záchranu a obnovu provozu Nemocnice Sušice, o.p.s. a dalších malých nemocnic" https://www.senat.cz/zpravodajstvi/akce ... a&id=24796
Poskytování zdravotní péče v malých nemocnicích mě zajímá nejen z důvodu, že každý občan ČR má nárok na kvalitní dostupnou zdravotní péči, a to i občan v té nejodlehlejší části na Šumavě a já se stala velkou bojovnicí za záchranu provozu sušické nemocnice, iniciátorkou místního referenda za zachování akutní lůžkové péče v sušické nemocnici, ale je to také z důvodu mé profese, že pro mě jako matku od tří dětí není lákavé dojíždět do zaměstnání několik vzdálených kilometrů, abych mohla vykonávat svou profesi, které je v ČR nedostatek. Malé nemocnice jsou v systému zapotřebí, ať už jako zaměstnavatelé nebo poskytovatelé potřebné zdravotní péče.
Téma domažlické nemocnice ve mně vzbudilo velký zájem, je to pro mě velká inspirace, z důvodu nynější zprávy o otevření urgentního příjmu a třeba i já bych v tomto směru mohla být nějak nápomocná.
Pokud budete mít na mě ještě nějaké otázky, tak se klidně ptejte, ráda Vám odpovím.
S pozdravem Hana Harantová

Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Harantova za příspěvek:
Viktor.Krutina
Uživatelský avatar
Viktor.Krutina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 60
Registrován: 04 úno 2014, 18:47
Profese: projektant
Bydliště: Husova třída 37, 344 01 Domažlice
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: Hana Harantová

Příspěvek od Viktor.Krutina »

Ahoj Hani, registruji tvoji žádost. Jsem rád, že si se rozhodla k nám nastoupit a těším se na další spolupráci. Dalším krokem je hlasování předsednictva MS o Tvém přijetí, tak se nechám překvapit, jak to celé dopadne.
Držím palce :-D

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Domažlice“