Žádost o nominaci Hany Hajnové na místopředsedkyni strany

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Karlovarský kraj, KoKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Hany Hajnové na místopředsedkyni strany

ano

8
89%

ne

1
11%

zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 9 - Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1086
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1780 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Žádost o nominaci Hany Hajnové na místopředsedkyni strany

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Vážené krajské fórum Karlovarského kraje,

přicházím za vámi s žádostí o krajskou nominaci do republikového předsednictva. Po nějaké době zvažování jsem se rozhodla znovu ucházet o post místopředsedkyně Pirátů a nabízím své služby na těch úkolech, kterým jsem se věnovala v uplynulých měsících.

Tím největším úkolem, který před námi v následujících dvou letech stojí, jsou samozřejmě volby. Rok 2024 je supervolební, na který navazují v roce 2025 sněmovní volby. Výsledky ve všech těchto volbách jsou pro nás v mnoha ohledech klíčové.

Co nabízím:

  • Kontinuitu v řízení volebních kampaní ve spolupráci s volebním výborem, manažerem i štábem, krajskými předsednictvy OFFTOPIC(i když nebudu zvolena, budu k dispozici pro maximálně hladkou předávku této agendy)

  • Politické vyjednávání – v rámci koaliční rady, Senátu a dalších míst, kde to bude užitečné

  • Propojování krajské a celostátní politiky

  • Zkušenosti z tvorby rozpočtů, programů, vedení týmu a projektového řízení

  • A v neposlední řadě také aktivní prosazování cílů a hodnot pirátské politicky na všech úrovních

Co zlepšit:

  • Jeden z úkolů, který se mi nepodařilo dotáhnout, je právní tým – i přes opakované pokusy jsme nedospěli ke konkrétnímu konceptu, jak vytvořit interní právní tým, který by byl podpůrným nástrojem zejména pro naše aktivní politiky na komunální či krajské úrovni --> ráda bych s novým RP otevřela diskusi, zda a jak právní tým uchopit

  • Vnitrostranická kultura – méně interních hádek, více politické práce + méně mikromanagementu, více prostoru pro strategické debaty – stojí to hodně času a práce, ale když spolu více komunikujeme, dokážeme se domluvit (viz Stanovy). Používejme to častěji.

  • Mechanismy a nástroje – pojďme diskutovat, jak zlepšit naše procesy a nástroje, aby nás stále dostatečně chránily jako jedinou stranu bez korupce a zároveň z nás nedělaly snadný cíl pro bulvarizaci ve veřejném prostoru.

Závěrem bych ráda poděkovala všem stávajícím členkám a členům RP za dobrou týmovou spolupráci, že jsme se dokázali vzájemně podpořit a motivovat, když se něco nepovedlo. Chci také poděkovat členkám a členům Republikového výboru OFFTOPIC(současným i minulým), že vždy, když jsem se na ně obrátila s žádostí o spolupráci, tak mě nenechali ve štychu a pomohli mi dotáhnout program do komunálu pět minut po dvanácté nebo rozpočet centrály minutu před dvanáctou :)

Je stále spousta věcí, které se dají dělat lépe, ale pořád mě naplňuje být součástí jediné liberální politické síly v této zemi, která má odvahu dělat, co je správné, která hájí skutečně rovná lidská práva a hodnoty svobody a demokracie. A pro takovou jsem připravena pracovat i nadále.

OFFTOPICnejde mi v anketě nastavit možnost změnit hlas

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“