Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Lindy Neubergové

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 5

Odpovědět

Podporuji nominaci Lindy Neubergové na funkci předsedkyně MS Praha 5

Pro

6
60%

Proti

2
20%

Zdržuji se

2
20%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Lucie.Vadkerti
Člen KS Praha
Příspěvky: 69
Registrován: 09 lis 2017, 10:55
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Lindy Neubergové

Příspěvek od Lucie.Vadkerti »

Ahoj všichni PP5! (Piráti Prahy 5)

Ráda bych opětovně nominovala na předsedkyni MS @Linda.Neubergova .

S Lindou se dobře spolupracuje, je konsenzuální, dokáže věci promyslet a odargumentovat a je s ní sranda. ;)
V neposlední řadě je třeba zmínit, že je velký tahoun a bez ní by leccos nebylo.

Věřím, že ve správném a akčním složení nového PMS nás Linda úspěšně povede ke světlým zítřkům. :lol:

Tak co, Lindo? Půjdeš do toho ještě jednou? :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Vadkerti za příspěvek:
Bohdana.Hola
Uživatelský avatar
Linda.Neubergova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 147
Registrován: 23 led 2018, 22:09
Profese: Živnostník, reklama a marketig, kouč
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Lindy Neubergové

Příspěvek od Linda.Neubergova »

Ahojky, děkuji Lucii za nominaci. Přijímám nominaci na předsedkyni a případně se ☺️ nominuji i na nižší post, tedy na místopředsedkyni.

Nominační řeč vložím zítra.

Děkuji

Linda

Linda Neubergová
724 886 571


"Montérka (do všeho)"
Nejsem v Rekonstrukci a ani v Renesanci. Aby bylo jasno... :lol:

Uživatelský avatar
Linda.Neubergova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 147
Registrován: 23 led 2018, 22:09
Profese: Živnostník, reklama a marketig, kouč
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Volba PMS Piráti Praha 5 - nominace Lindy Neubergové

Příspěvek od Linda.Neubergova »

Ahoj,

omlouvám se, nominační řeč vkládám až nyní. Přes víkend jsem nebyla zdravotně na tom nejlépe.

Nominační řeč:
Jmenuji se Linda Neubergová a 2 roky jsem teď vykonávala roli předsedkyně místního sdružení Praha 5. Kdo jsem a kde pracuji, tak to asi víte, o tom psát zcela nebudu. Spíš bych chtěla vypíchnout, proč se o pozici ucházím. Mezi moji hlavní přednost patří: práce s místním sdružením jako celkem a i s členy (a příznivci) jako jednotlivci. Důležité je nezapomínat na "posledního" člena. Mluvit s nim, nenechat ho usnout. I telefonát jednou za čas pomůže lidem se zcela neodpojit. Protože místní sdružení dělají hlavně lidí. Lidé, kteří jsou Piráti. Piráti, kteří "nesou" pirátský program dál. Mezi veřejnost, na radnice, do vyšší exekutivy, do dalších politických struktur. Protože nejdůležitějším poselstvím místního sdružení, je dle mého, prosazovat program a hodnoty Pirátské strany. Je to takové skautské, ale vlastně je to tak. Ale já nepracuji s lidmi jen kvůli Pirátské straně, ale kvůli nim jako takovým. Také se ráda starám, aby členové MS dostávali pravidelně informace.

Dále bych chtěla zmínit, že také vnímám, že je důležité nejen propagovat MS směrem k veřejnosti, ale také dovnitř strany. To je oblast, kde se cítím velmi silná. Zajistit, abychom byli vnímáni jako silné MS. Jak veřejně, tak interně. Také si myslím, že moji přidanou hodnotou je pocit zodpověnosti. Na druhou stranu, někdy zbytečně přebírám zodpovědnost i za ostatní a pak dostanu za to "za uši", ale prostě jsem taková. Co ještě o sobě můžu zmínit, že jsem hrdá Pirátka a pirátské hodnoty zakomponovávám do práce předsedkyně. Přiznám se, že co mi opravdu nejde, tak jsou zápisy. V tom plavu. To mi nikdy nepůjde. Ale snad to "nestojí" na zápisech.

V dalším volebním období bych se chtěla soustředit více na aktivity MS. Například pořádání různých akcí pro veřejnost. Takže mohu s radostí napsat, že jsem hrdá, že se MS v poslední době rozrůstá a přibývají členové, kteří chtějí něco v MS dělat. To mám radost. Něco o mě psala i Lucie výše, tak s tím se ztotožňuji. Tak uvidíme.....

Linda

Tito uživatelé poděkovali autorovi Linda.Neubergova za příspěvky (celkem 2):
Lucie.Vadkerti, Eva.Horakova

Linda Neubergová
724 886 571


"Montérka (do všeho)"
Nejsem v Rekonstrukci a ani v Renesanci. Aby bylo jasno... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 5“