MF-OLK-PR 10/2023 Říjnová schůze MS Přerov

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Přerov

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí všichni a přispívají členové a registrovaní příznivci místního sdružení (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vojtech.Nezval
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 173
Registrován: 13 pro 2017, 14:01
Profese: Servisní technik, grafik
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování

MF-OLK-PR 10/2023 Říjnová schůze MS Přerov

Příspěvek od Vojtech.Nezval »

Važení a milí členové,

jako předseda v rezignaci, vyhlašuji pravidelnou schůzi místního sdružení Přerov a to tradičně na středu 11.10.2023 od 18:00.
Místo konání: Pirátské centrum PEPŘ (Palackého 24), případě i online na https://jitsi.pirati.cz/prerov
FB událost: ZDE

Program schůze navrhuji následovně:

  1. Zájemci o členství
  2. Přijímání nových členů
  3. Akce 2023
  4. Reporty
  5. Pepř tým
  6. Aktuální dění v Přerově
  7. Diskuse, různé

Pokud není nikdo proti, schůze je řádně oznámena a vyhlášena.
Pro změnu programu a zařazení nových bodů se připojte do diskuze, díky! :)

Zastupitel města Přerova
Emeritní Předseda MS Přerov
Zdravý selský rozum často není rozum, jen klacek na protivníka a způsob obhajoby vlastních předsudků.
OFFTOPICO mně

Uživatelský avatar
Michal.Langer
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 267
Registrován: 04 říj 2018, 13:46
Profese: student politického marketingu (FF UPOL)
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF-OLK-PR 10/2023 Říjnová schůze MS Přerov

Příspěvek od Michal.Langer »

Zápis ze schůze:

Schůze MS Přerov 11.10.2023 prezenčně v pirátském centru PEPŘ a online na https://jitsi.pirati.cz/prerov

Vyhlášena zde: viewtopic.php?t=65349

Přítomní: Jaromír Horký, Vlastimil Špajs, Vojtěch Nezval, Šárka Kučerová, Jaroslav Krejčí, David Hošek, Petr Dostalík, Jan Štěpánek, Michal Skopal, Lenka Jungling

Hosté: Martina Ježková, Michal Langer

Předsedající: Jaromír Horký
Zapisovatel: Michal Langer
Začátek: 18:05

Program:

  1. Zájemci o členství
  2. Přijímání nových členů
  3. Krajské a evropské volby
  4. Reporty
  5. Pepř tým
  6. Aktuální dění v Přerově
  7. Diskuse, různé

1.
Jarda(host): Jsem z Přerova, studoval jsem v Olomouci sociologii. Mám zájem o politiku, a líbí se mi vaše vnitřní demokracie. Byl jsem závodní tenista. Rád čtu a občas i něco píšu.

2.

3.
JH: Máme rozdělená různá města, kde budeme vyjednávat o nějaké spolupráci s lokálními subjekty. Zítra končí doba pro navrhování v primárkách. Další věc je výběrové řízení na manažera kampaně, kam se dá hlásit snad až do 8. listopadu. Budeme teď mít podzimní Pirátské listy, kterých budeme mít asi 30 000.

4.
JH: Aktuálně běží druhé kolo volby předsedy MS Přerov.
JK: Mimořádné zastupitelstvo se konalo v pondělí, přičemž se celé týkalo TGM 16. Vzhledem k tomu, že tam měli výraznou většinu, nepodařilo se nám prosadit bod různé. K TGM 16 jsme dostali předem nějaké ty papíry. Vysoutěžená cena je nějakých 297 milionů a bude to nějaká zahraniční firma. Je to teď největší investice v Přerově, přičemž původně to mělo být levnější. Přibližně 50% by měl platit stát.
PD: Chystáme mimořádné zastupitelstvo, kde budeme navrhovat ty body, které nám teď neschválili.
LJ: Ta firma, která to vyhrála je asi nakonec docela dobrá, ale je blbé, jakým způsobem to komunikovali.
LJ: Změní se díky nám podmínky pro přerozdělování bezbariérových bytů.

5.
ŠK: Domluvili jsme se na akci, kde nám bude pan Sokol ukazovat nějakou novou hru a bude tady pak pořádat i nějaký turnaj. Příští týden zase obnovíme akci deskovky. Snažím se teď přemluvit nějaké známé, aby nám tady udělali nějakou cestovatelskou přednášku. Dále mě napadlo, že bychom mohli udělat i nějakou akci týkající se kosmetiky. Zařídím během zítřka plakátek. Deskovky by pak měly být pravidelně každý třetí čtvrtek.

6.
JH: Už byly vyhlášeny výsledky Participativního rozpočtu. Výsledky najdete na internetu. Zapojilo se letos o 100 lidí víc, než loni.
LJ: Ty projekty, které skončily třeba na pátém místě by dávalo smysl tam pak dávat znovu.

7.
Proběhla volná diskuse.

Schůze ukončena v 18:45.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Přerov“