Nominace Kamila Podzimka na páté a další místo jihočeské kandidátky

Archiv z jednání krajského fóra


Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Nominuji Kamila Podzimka na páté a další místo krajské kandidátky

Ano

17
71%

Ne

3
13%

Zdržuji se

4
17%
 
Celkem hlasujících: 24 - Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Lubos.Kudlacek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 93
Registrován: 13 pro 2019, 20:31
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Nominace Kamila Podzimka na páté a další místo jihočeské kandidátky

Příspěvek od Lubos.Kudlacek »

Ahoj,
vážím si osobní integrity, pracovitosti, aktivního zájmu o věc, schopnosti týmové spolupráce a nadhledu. Jsou to vlastnosti, které podle mého názoru předurčují dobrého politika. Kamil Podzimek je právě takovým člověkem, za kterým bych šel a v jakémkoli týmu s ním rád spolupracoval. Věřím proto, že i v budoucím krajském zastupitelském klubu by byl přínosem a nominuji ho po dohodě na páté a další místo jihočeské kandidátky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubos.Kudlacek za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Valek, Zuzana.Kudlackova

místopředseda KS Jihočeský kraj

+420 725 427 429 | lubos.kudlacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lubos.Kudlacek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 93
Registrován: 13 pro 2019, 20:31
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Nominace Kamila Podzimka na páté a další místo jihočeské kandidátky

Příspěvek od Lubos.Kudlacek »

Ahoj,
ještě jednou, protože se krátí náš čas, tak ať to trochu jede...

Prosím odpovědi na tyto otázky, které položím všem kandidátům, kteří nyní nejsou krajskými zastupiteli.

  • Máš nějaké politické zkušenosti a případně jaké?

  • Zastáváš nyní nějaké funkce a můžeš popsat svou práci v nich?

  • Podílíš se nějak na chodu strany? Měl jsi nebo máš nějaké vnitrostranické funkce?

Dále prosím odpovědi na tyto otázky, které pomohou předsedajícímu posoudit, zda Tě může připustit k volbě:

  • Můžeš prohlásit, že máš čistý trestní rejstřík?

  • Vyslovuješ souhlas s Etickým kodexem, Všeobecným kodexem zastupitele a Demokratickým minimem, jak je uvedeno v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“?

  • Jsi seznámen se základy pravidel jednání Pirátů a s dlouhodobým pirátským programem? Můžeš například uvést, co je v něm pro Tebe důležité?

  • Jsi trestně stíhán, nebo můžeš uvést nějakou jinou skutečnost, která by mohla negativně ovlivnit naši volební kampaň?

  • Zastáváš v současné době funkci či vykonáváš činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce člena/ky zastupitelstva nebo rady kraje? Můžeš prohlásit, že nemáš nějaké osoby blízké, které mohou mít na toto vyjádření vliv, případně jsou společníky/icemi či členy/kami orgánů obchodních společností v Jihočeském kraji?

  • Byl jsi v minulosti členem jiné politické strany či hnutí, nebo jsi kandidoval ve volbách na jiné kandidátce než pirátské (resp. pirátské koaliční)?

  • Jsi jinak v souladu a respektuješ pravidla schválená KF a popisovaná v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“? Zavazuješ se je dodržovat?

Děkuji za odpovědi.

místopředseda KS Jihočeský kraj

+420 725 427 429 | lubos.kudlacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Kamil.Podzimek
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 25 čer 2019, 12:54
Profese: vedoucí sociálních služeb/psychoterapeut
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Kamila Podzimka na páté a další místo jihočeské kandidátky

Příspěvek od Kamil.Podzimek »

Máš nějaké politické zkušenosti a případně jaké?
Politické zkušenosti nemám nijak velké. Zhruba 1 rok jsem byl členem školské komise rady města Č.B., posléze cca 2 roky členem sociální komise. Poslední rok sbírám zkušenosti jako předseda sociální komise rady města Č.B. Mám ovšem mnoholeté zkušenosti s jednání s politiky na komunální úrovni v oblasti protidrogové politiky.

Zastáváš nyní nějaké funkce a můžeš popsat svou práci v nich?
Členství v KET Sova nelze zcela počítat, neb vize funkčnosti krajských expertních týmů se nedaří tolik restartovat. Co se týká předsedání sociální komise, mohu zcela upřímně napsat, že se práce celkem daří. Ctím dohodu a jsem v kontaktu s koaličními partnery, nejvíce samozřejmě s Doc. Kozlovou, která má sociální politiku ve své gesci. V něčem se shodneme a v něčem zcela ne. Ovšem shodu a řeč jsme našli. Myslím na program a máme rozpracované téma prevence. Ve spolupráci s opozicí máme rozpracovanou podporu rodinných a mateřských center. Svou funkci se snažím vykonávat poctivě, strukturovaně a připraveně. Nemám rád, když se pracuje nepřipraveně a je zbytečně moc operativy. Program vnímám jako závazný a vnímám jako zásadní dostát tomuto závazku, protože voliči nám dali svým hlasem důvěru.

Podílíš se nějak na chodu strany? Měl jsi nebo máš nějaké vnitrostranické funkce?
Nijak významně se nepodílím, mnoha diskusí na fóru či zulipu se neúčastním. Vnitrostranické funkce nezastávám, ani to nemám v plánu. Podílel jsem se na Pirátském letním kempu, konkrétně programu pro dospělé, protože mě baví lidi spojovat.

Můžeš prohlásit, že máš čistý trestní rejstřík.
Toto samozřejmě prohlásit mohu. Nemám žádný škraloup.
Vyslovuješ souhlas s Etickým kodexem, Všeobecným kodexem a Demokratickým minimem, jak je uvedeno v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“?
Souhlas samozřejmě vyslovuji.

Jsi seznámen se základy pravidel jednání Pirátů a dlouhodobým pirátským programem? Můžete například uvézt, co je v něm pro Tebe důležité?
Seznámen jsem, nezná samozřejmě nazpaměť. Důležité pro mě je především transparence, informační otevřenost, svobodná kulltura a především harm reduction. Důležité to je, otázkou také zůstává, zda se nám to skutečně daří plnit???
[b]Zastáváš v současné době funkci či vykonáváš činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce člena/ky zastupitelstva nebo rady kraje? Můžeš prohlásit, že nemáš nějaké osoby blízké, které mohou mít na toto vyjádření vliv, případně jsou společníky/icemi či členy/kami orgánů obchodních společností v Jihočeském kraji?
Střet zájmů v oblasti sociální politiky, respektive pracuji v organizace PREVENT 99 z.ú. v mgmt a jsme příjemci dotací z krajských dotačních titulů.K dalším otázkám: nemám.

Byl jsi v minulosti členem jiné politické strany či hnutí, nebo jsi kandidoval ve volbách na jiné kandidátce než pirátské (resp. pirátské koaliční)?
Nebyl.
Jsi jinak v souladu a respektuješ pravidla schválená KF a popisovaná v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“? Zavazuješ se je dodržovat?
Četl jsem, v souladu jsem a zavazuji se dodržovat.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Kamil.Podzimek za příspěvek:
Lubos.Kudlacek
Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Nominace Kamila Podzimka na páté a další místo jihočeské kandidátky

Příspěvek od Dan.Lestina »

Ahoj, stejná otázka na všechny nově kandidující:
Jak jsi se dosud podílel/-a na krajské politice? Kolikrát jsi zhruba aktivně kontaktoval/-a naše zastupitele ve věci něčeho, co projednávalo krajské zastupitelstvo?

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Kamil.Podzimek
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 25 čer 2019, 12:54
Profese: vedoucí sociálních služeb/psychoterapeut
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Kamila Podzimka na páté a další místo jihočeské kandidátky

Příspěvek od Kamil.Podzimek »

Podílel jsem se tak, že jsem byl členem KETu Sova. Což zcela upřímně nelze považovat za aktivní podílení směrem ke krajské politice. Myslím, že jsem komunikoval věci v oblastech Dotačních programů kraje, především DP podpora a rozvoj protidrogové politiky. Zcela upřímně jsem nebyl aktivní v kontextu, že bych pročítal materiály zastupitelstva a v aktivně oslovoval naše zastupitele.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Kamil.Podzimek za příspěvek:
Jan.Novak
Uživatelský avatar
Kamil.Podzimek
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 26
Registrován: 25 čer 2019, 12:54
Profese: vedoucí sociálních služeb/psychoterapeut
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Nominace Kamila Podzimka na páté a další místo jihočeské kandidátky

Příspěvek od Kamil.Podzimek »

Volenou funkci budu vykonávat na základně svého nejlepšího svědomí a vědomí. Protože v kontextu pirátských hodnoty, "vím co je dobré, chci dobré, konám dobré a to i když se nikdo nedívá". Tudíž náš volební program, etický kodex a nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry je základním principem práce zastupitele. Tím chci ještě jasně vyjádřit, že pokud budu zvolen, budu strukturovaně pracovat nad plněním volebního programu. Stejně tak činím v roli předsedy sociální komise rady města České Budějovice.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“