Ukončení členství

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Uživatelský avatar
anon171
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 19
Registrován: 02 črc 2020, 17:48
Profese: produkční, student mediálních studií
Bydliště: Praha 21
Dal poděkování: 44 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ukončení členství

Příspěvek od anon171 »

Ahoj, rád bych požádal o ukončení členství ke dnešnímu dni.

Důvodů mám mnoho, mezi mé priority momentálně patří studium a má práce. Nedokážu si najít čas, který bych dokázal straně věnovat. A vlastně jsem poslední dobou zjistil, že i když bych nějaký čas našel, tak vlastně nechci.

Když jsem k pirátům vstupoval, měl jsem nějakou naději, že právě piráti mohou být nějakým tím světlým bodem v nekonečné marnosti ostatních stran s parlamentním potenciálem. A stále si myslím, že mezi členy je spoustu skvělých lidí kteří dokáží odvézt skvělou práci.

Bohužel ale nedokážu už stát ze směřováním pirátů a za věcmi které podporujeme svou vládní účastí. Co pro mě ale bylo finálním bodem zlomu je nálada ve straně a vrcholně toxický způsob, se kterým spolu členové jednají. Právě probíhající kauza a způsob, kterým se během ní spousta členů vyjadřuje a veřejné ponižování spolustraníka bylo pro mě tím posledním hřebíček do rakve.

Už nevěřím, že může být pirátská strana lepší a že tyto věci dokážeme spolu nějak rozumně vyřešit, z celé situace je mi špatně a už nedokážu a nechci být tohoto součástí.

Nevím jestli jsou ještě nějaké formální náležitosti, které bych v této věci měl udělat, kdyžtak prosím o informaci.

Mějte se tu pěkně.

Uživatelský avatar
Jan.Podhajsky
Člen KS Praha
Příspěvky: 4177
Registrován: 07 črc 2009, 15:14
Profese: sociolog,
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1502 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství

Příspěvek od Jan.Podhajsky »

Dik.

Jenom dodam, ze nemusis byt rozmrzely, tohle je stranicky folklor uz uplne od zacatku.

Stopuji zásadně v županu.
Pište mi na email jan.podhajsky@pirati.cz ; https://lide.pirati.cz/profil/2811/
Sem pirát i bez předpicu.

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1143
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1995 poděkování
Dostal poděkování: 1905 poděkování

Re: Ukončení členství

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Martin.Blaha píše: 22 kvě 2023, 20:00

Nevím jestli jsou ještě nějaké formální náležitosti, které bych v této věci měl udělat, kdyžtak prosím o informaci.

Pokud jde o formální náležitosti, tak nyní tvé ukončení členství musí zde někdo z PKS vzít na vědomí a já následně předám AO k administrativnímu zpracování.

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5263
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7657 poděkování
Dostal poděkování: 8841 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Piratska strana je (zatim porad) demokraticka. Cili zalezi jen na tom, jaci jsou vsichni nasi clenove a co chteji - vystoupit ze strany pak nedava moc smysl, protoze na to prestanes mit vliv a prevladne zas o neco vic opacny nazor nez je tvuj. Ale preju ti hodne stesti v zivote a nejlepe at te uz politika netrapi. A kdyby trapila, tak se vrat :)

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 692 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: Ukončení členství

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Ahoj,
za PKS beru na vědomí. Přeji hodně štěstí v životě a snad někdy na viděnou.

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Jiri.Belsan
Příspěvky: 1143
Registrován: 01 bře 2018, 08:04
Dal poděkování: 1995 poděkování
Dostal poděkování: 1905 poděkování

Re: Ukončení členství

Příspěvek od Jiri.Belsan »

Odpovědět

Zpět na „Praha“