Nominace Luboše Kudláčka do krajského predsednictva

Archiv z jednání krajského fóra


Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Podporuji Luboše Kudláčka ve volbě do PKS

Ano

14
74%

Ne

3
16%

Zdržuji se

2
11%
 
Celkem hlasujících: 19 - Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1857
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2750 poděkování

Nominace Luboše Kudláčka do krajského predsednictva

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Ráda bych nominovala do krajského predsednictva Luboše Kudláčka, a to na pozici předsedy či místopředsedy.
Luboš nám za tu dobu, co spolupracujeme, ukázal, že se nebojí práce a je schopen kompromisů i konsenzu.
Myslím,že by byl v PKS dobrou posilou a platným členem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kolarikova za příspěvek:
Veronika.Kovarova

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Lubos.Kudlacek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 93
Registrován: 13 pro 2019, 20:31
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Nominace Luboše Kudláčka do krajského predsednictva

Příspěvek od Lubos.Kudlacek »

Ahoj všem, vážené krajské fórum,
děkuji za nominaci.

Musím v první řadě reagovat na proběhlou diskuzi na fóru, kde se objevila myšlenka, že v PKS by měl být člověk z Českých Budějovic, protože se potom krajskému předsednictvu lépe pracuje. Nepřál bych si být zvolen z tohoto důvodu. Myslím si, že toho mohu nabídnout víc, ne jen místo mého bydliště.

Pro funkci v krajském předsednictvu nabízím to podobné, co dělám v předsednictvu místním – dobrovolnickou práci odváděnou se zodpovědným přístupem.

Podporuji subsidiaritu. Jsem také pro normální mezilidskou komunikaci zacílenou na to, abychom se na sebe nedívali skrz prsty nebo skrz různě vykládané vnitřní předpisy. I ve vnitrostranické politice není podle mě cílem protlačit si vlastní návrhy za cenu toho, že část členské základny je s výsledkem výrazně nespokojena a dochází ke štěpení strany. Mým cílem je hledat a pokoušet se o kompromis i za cenu toho, že některá rozhodnutí trvají delší dobu.

Chci podporovat růst KS. Peníze KS by měly jít z větší části do rozvoje a podpory členů i příznivců. Nevidím moc smysl v nakupování majetku, dalších stanů apod. Jak jsem se také v minulosti například na fóru vyjadřoval, mou prioritou je podpora zvolených politiků napříč krajem, kde vidím potenciál pro naši budoucnost a volební výsledky.

Aktuálně jsem předsedou MS Českobudějovicko a dodavatelem strany. Nabídnout mohu také kompetence v mediální oblasti a zkušenosti z předchozích předvolebních kampaní, a to včetně té minulé krajské, kterou jsem vedl jako manažer.

Věřím, že v PKS budu přínosem a předem děkuji za důvěru.

Můj profil je zde – https://lide.pirati.cz/profil/2628/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubos.Kudlacek za příspěvky (celkem 2):
Veronika.Kovarova, Jusuf.Traore

místopředseda KS Jihočeský kraj

+420 725 427 429 | lubos.kudlacek@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“