Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, PMS Kladno

Uživatelský avatar
Pavel.Hajek
Příspěvky: 501
Registrován: 29 čer 2014, 13:07
Profese: učitel
Dal poděkování: 503 poděkování
Dostal poděkování: 1076 poděkování

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od Pavel.Hajek »

JosefBrecka píše: 02 kvě 2018, 10:55 Dobrý den ...
Děkuji a budu se těšit na vaši odpovědˇ. Moje foto je tedy zatím jen na kandidátce na magistrát.
Nashledanou a přeji hezký den. Můj telefon: 776 603 941. Email. josef.brecka@seznam.cz.
Přehodil jsem a registruji na Praze 10 viz viewtopic.php?f=729&t=40668&p=558420#p558420

a zveme Tě tímto na 15.5.2018 od 18:00 do Pivnice Trilobit - ulice Francouzská na schůzi místního sdružení
Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2826
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7360 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Pokračování příběhu viewtopic.php?p=559915#p559915

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

:D

To jsou mi náááhody.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jaroslava.Vatay
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 44
Registrován: 22 říj 2017, 22:47
Profese: mediátor, lektor, kouč, produkční
Bydliště: Vršovická 1429/68, Praha 10
Dal poděkování: 110 poděkování
Dostal poděkování: 81 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od Jaroslava.Vatay »

Lenka.Kozlova píše: 11 kvě 2018, 17:43 :D
To jsou mi náááhody.
:) No právě, jak píšeš Lenko, je to tak :) Tyto náhody a setkání asi znáš daleko více než já, neb jsi v politice déle. To je know-how, které se asi těžko předává. Tato zkušenost "vítej v politice", je nepřenositelná. Jsem za tuto zkušenost ráda. I díky ní vím, že první přechod z běžné občanky, občanské aktivistky v političku, která zapisuje svá setkání a jednání, mám tímto za sebou a dříve či později budou jistě následovat další. Mít se takto na pozoru, jsem před touto zkušeností, tolik neměla. Jak říkám, jsem vděčná a na pozoru.
Motto: "Slouží to mně, ostatním i vyššímu smyslu"?

Jaroslava Vatay
Facilitátorka, lektorka, produkční
jaroslava.vatay@pirati.cz, tel. +420777885322
  • Projektová manažerka: Nové Pice | Mediátorka a facilitátorka (členka mediačního týmu) | Komunikace a kultura | Občanský aktivismus
volic-z-kladna
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od volic-z-kladna »

Dobrý den, zajímalo by mě, jak se pan Jakub Václavovič postaví k nově vzniklému slepenci ODS + ANO + Kladeňáci + SPD, který obsahuje celkem 6, 7 stran nesourodých stran, které mají přehlasovat vítěze voleb VpK. Jsem názoru, že tato koalice není v zájmu Pirátů a velmi by mě mrzelo, kdyby se člen Pirátské strany k takovému slepenci připojil.

Samozřejmě jak píšu, mrzelo by mě to, ale na Piráty se kvůli tomu samozřejmě nevykašlu. Jen jsem názoru, že křehká koalice proti vítězi voleb s takovým náskokem nemá smysl, pokud se tato koalice shodne jen v tom, že je proti marketu na Růžovém poli...
obcan
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od obcan »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na Váš postoj ke koalici s SPD, které se má Pirátská strana na Kladně účastnit. Přijde Vám to v pořádku? A zároveň bych Vás chtěl požádat, zda by bylo možné potvrdit nebo uvést na pravou míru informaci, že jste SPD za jejich podporu nabídli (Vy - Kladeňáci) post náměstka primátora a ještě další místo v Radě města? Slučuje se to s hodnotami, které jste chtěli do politiky přinést?

Předem děkuji za reakci.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13436
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34793 poděkování
Dostal poděkování: 17629 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

obcan píše: 08 říj 2018, 10:00 Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na Váš postoj ke koalici s SPD, které se má Pirátská strana na Kladně účastnit. Přijde Vám to v pořádku? A zároveň bych Vás chtěl požádat, zda by bylo možné potvrdit nebo uvést na pravou míru informaci, že jste SPD za jejich podporu nabídli (Vy - Kladeňáci) post náměstka primátora a ještě další místo v Radě města? Slučuje se to s hodnotami, které jste chtěli do politiky přinést?

Předem děkuji za reakci.
Situaci na Kladně včera řešilo PKS přímo se zastupitelem Jakubem Václavovičem a dalšími členy MS Kladno. Z jednání vyšlo usnesení PKS, které nedoporučilo J.V., aby podporoval připravovanou koalici s SPD. J.V. se vyjádřil, že usnesení bude respektovat a koalici s SPD nepodpoří.

douška -Píšu to sem, jako pověřený zástupce krajského mediálního odboru, řešení situace na Kladně jsem se osobně účastnil (v audiokonferenci). Děkujeme, že se ptáte a věřím, že jsme poskytli žádoucí vysvětlení.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

obcan
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od obcan »

Dalibor.Zahora píše: 08 říj 2018, 11:39
obcan píše: 08 říj 2018, 10:00 Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na Váš postoj ke koalici s SPD, které se má Pirátská strana na Kladně účastnit. Přijde Vám to v pořádku? A zároveň bych Vás chtěl požádat, zda by bylo možné potvrdit nebo uvést na pravou míru informaci, že jste SPD za jejich podporu nabídli (Vy - Kladeňáci) post náměstka primátora a ještě další místo v Radě města? Slučuje se to s hodnotami, které jste chtěli do politiky přinést?

Předem děkuji za reakci.
Situaci na Kladně včera řešilo PKS přímo se zastupitelem Jakubem Václavovičem a dalšími členy MS Kladno. Z jednání vyšlo usnesení PKS, které nedoporučilo J.V., aby podporoval připravovanou koalici s SPD. J.V. se vyjádřil, že usnesení bude respektovat a koalici s SPD nepodpoří.

douška -Píšu to sem, jako pověřený zástupce krajského mediálního odboru, řešení situace na Kladně jsem se osobně účastnil (v audiokonferenci). Děkujeme, že se ptáte a věřím, že jsme poskytli žádoucí vysvětlení.
Děkuji za rychlou reakci. Jsem rád, že jste se k tomu postavili takto čelem a nejste ochotní zahodit hodnoty, které zastáváte, kvůli funkci na radnici. Snad se po Vašem vzoru zachovají i další demokratické strany, které mají vynést SPD takový podíl na moci v Kladně.
Uživatelský avatar
Jan.Jurik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 40
Registrován: 27 dub 2017, 20:47
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od Jan.Jurik »

Komunální volby Kladno.

Člen Pirátů Jakub Václavovič, kandidující za občanské sdružení Kladeňáci se rozhodl přenechat svůj získaný mandát dalšímu kandidátovi z tohoto hnutí. Jak již několikrát Piráti deklarovali, že nikdy nepůjdou do koalice ani nebudou vyjednávat se stranami jako je KSČM nebo SPD, je Jakubovo složení mandátu důkazem, že Piráti drží slovo. Za Piráty MS Kladno Jakubovi dodatečně gratuluji k úspěchu. Jakub tímto dokázal, že je možné dostat na Kladně Piráta do zastupitelstva a je o nás i v tomto městě zájem.

Za MS Piráti Kladno předseda Jan Jurik
Uživatelský avatar
Jan.Jurik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 40
Registrován: 27 dub 2017, 20:47
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 65 poděkování

Re: Kandidátka Piráti (Piráti a nezávislí)

Příspěvek od Jan.Jurik »

Dobrý den,

Jakub Václavovič složil mandát. Ohledně získání informace týkající se občanského sdružení Kladeňáci, k Vaším následujícím otázkám se prosím obraťte na lídra Kladeňáků Tomáše Kutila.

Děkuji Jan Jurik Předseda MS Kladno
obcan píše: 08 říj 2018, 14:26
Dalibor.Zahora píše: 08 říj 2018, 11:39
obcan píše: 08 říj 2018, 10:00 Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na Váš postoj ke koalici s SPD, které se má Pirátská strana na Kladně účastnit. Přijde Vám to v pořádku? A zároveň bych Vás chtěl požádat, zda by bylo možné potvrdit nebo uvést na pravou míru informaci, že jste SPD za jejich podporu nabídli (Vy - Kladeňáci) post náměstka primátora a ještě další místo v Radě města? Slučuje se to s hodnotami, které jste chtěli do politiky přinést?

Předem děkuji za reakci.
Situaci na Kladně včera řešilo PKS přímo se zastupitelem Jakubem Václavovičem a dalšími členy MS Kladno. Z jednání vyšlo usnesení PKS, které nedoporučilo J.V., aby podporoval připravovanou koalici s SPD. J.V. se vyjádřil, že usnesení bude respektovat a koalici s SPD nepodpoří.

douška -Píšu to sem, jako pověřený zástupce krajského mediálního odboru, řešení situace na Kladně jsem se osobně účastnil (v audiokonferenci). Děkujeme, že se ptáte a věřím, že jsme poskytli žádoucí vysvětlení.
Děkuji za rychlou reakci. Jsem rád, že jste se k tomu postavili takto čelem a nejste ochotní zahodit hodnoty, které zastáváte, kvůli funkci na radnici. Snad se po Vašem vzoru zachovají i další demokratické strany, které mají vynést SPD takový podíl na moci v Kladně.
Odpovědět

Zpět na „Kladno“