Nominace Honzy Houdka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Podporuji nominaci Jana Houdka na pozice od 22. místa dále do krajských voleb 2024

ANO

14
88%

NE

1
6%

ZDRŽUJI SE

1
6%
 
Celkem hlasujících: 16 - Celkem hlasů: 16

Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 378
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 1006 poděkování
Dostal poděkování: 840 poděkování

Nominace Honzy Houdka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Jan.Licka »

Vážení členové krajského fóra,
rád bych nominoval na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby Honzu Houdka, člena MS Benešov a též Náčelníka všestrannosti TJ Sokol Votice.

@Jan.Houdek je s námi už od roku 2018 a pomáhal nám ve všech kampaních. Slíbil, že se představí sám, takže mu tímto dávám prostor :)

Předem děkuji za vaši případnou podporu Jirkovy nominace a prosím ho tímto, aby nominaci zde potvrdil.
Žádám vás též o jeho podporu v primárních krajských volbách do těchto čestných pozic.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvky (celkem 2):
Daniel.Netusil, Simona.Luftova

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Jan.Houdek
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 3
Registrován: 23 led 2018, 21:01
Profese: Student Pedf Uk
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Nominace Honzy Houdka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Jan.Houdek »

Děkuji za svěřenou důvěru. Jak už zmínil Honza, členem Pirátské strany jsem od roku 2018. Profesním životem jsem pedagog s aprobací dějepis a biologii na středních školách a 2. stupni ZŠ. Z téhož oboru mám i bakalářský titul. Již druhým rokem působím jako učitel na malotřídní škole. Piráty beru jako asi jedinou výraznou stranu, která v současné době zohledňuje hlas mladých a zároveň si drží hodnoty liberálně demokratické strany a ukotvení ČR v EU, NATO a dalších organizacích. Jsem hrdý místní votický patriot a angažuji se v místním Vlastivědném klubu, kde pomáhám s pořádáním výstav, přednášek a besed. Stojím například za sokolskou výstavou ke 130. letům T. J., která je nyní na Fakultě tělesné výchovy a sportu Pedf UK v Brandýse nad Labem. Naše činnost má ale mnohem širší pole působnosti a na náš popud a s naším aktivním přispěním například město zapsalo hroby významných místních občanů a předalo je spolkům, v kterých se tito občané angažovali či se zavázalo hrobová místa zachovat. Výtvarně cenné hroby pak i dokonce zapsat do evidence kulturních památek.

Mým velkým hobby, možná spíš druhým životem, je tělovýchovná organizace Sokol. Zde v rámci jednoty T. J. Sokol Votice vedu již 8 let cvičení žáků, dorostenců a mužů, organizuji nejrůznější akce a aktivity (úklidy města, šibřinky, plesy, správa Fb, nácviky na slet…). Zastávám též funkci náčelníka všestrannosti a vzdělavatele jednoty. Také zastávám roli vzdělavatelem župy Blanické a člena Předsednictva vzdělavatelského odboru ČOS. Ve volném čase nepohrdnu pohybem (detektoring, houbaření, sport, cestování), ale rád si také udělám čas na čtení nebo sledování filmů a seriálů. Nejoblíbenějším místem pro můj odpočinek je les, a proto se aktivně věnuji jako hobby lesník a farmář na rodinným 'latifundiím'."

Největším snem je asi rodina s částečnou samoprodukcí, pasivním domem s velkou zahradou, kam by šla uvázat hamaka. Ideálně ve vesnici Budenín, kde pravidelně sedávám od svých osmnácti ve volební komisi za Piráty, v spokojené a svobodné společnosti, kde by extrémy typu KSČM, SPD, československých dezolátů a postů Aleny Schillerové vznikaly jen pro 2 % bizarní pobavení a jako materiál pro Českou sodu volně dostupnou s 10G připojením internetu.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Houdek za příspěvky (celkem 2):
Radek.Cernohous, Daniel.Netusil
Uživatelský avatar
Michal.Hazlinsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 740
Registrován: 20 říj 2013, 00:45
Profese: Network architect
Bydliště: Kladno
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 1073 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Honzy Houdka na 22. a všechna nižší místa kandidátky pro krajské volby

Příspěvek od Michal.Hazlinsky »

Oznámení moderátora:

Upravil jsem anketu, aby šel měnit hlas.

profil, místopředseda SčK, člen MS Kladno, network and solution architect @ CESNET, pište mi na Zulip (na FB reaguji s nízkou prioritou dle možností)

"It is impossible to sharpen a pencil with a blunt axe. It is equally vain to try to do it with ten blunt axes instead."
—Edsger Dijkstra

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“