Nominace Jana Říšského na kandidátku 11-26

Archiv z jednání krajského fóra


Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno

Souhlasým s nominací Jana Říšského

ANO

8
80%

NE

0
Žádná hlasování

ZDRŽUJI SE

2
20%
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Jana Říšského na kandidátku 11-26

Příspěvek od Michal.Horak »

Ahoj všichni,
nominuji Jana Říšského na kandidátku do krajských voleb na pozici 11-26.

Předseda Piráti Písecko
Jan.Rissky
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 21
Registrován: 09 bře 2018, 15:20
Profese: tesař
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 46 poděkování

Re: Nominace Jana Říšského na kandidátku 11-26

Příspěvek od Jan.Rissky »

Ahoj, děkuji za nominaci, kterou tímto přijímám. Pracuji jako OSVČ - Tesař. Zajímám se o životní prostředí. Do pirátské strany jsem vstoupil pro její základní hodnoty a transparentnost. Věřím, že máme ve straně mnoho odborníků a schopných lidí, kteří mohou na všech úrovních vykonat spoustu dobrého pro společnost. Rád jim v tom pomůžu.

Zde odpovědi na povinné otázky:

Můžeš prohlásit, že máš čistý trestní rejstřík?
Ano.

Vyslovuješ souhlas s Etickým kodexem, Všeobecným kodexem zastupitele a Demokratickým minimem, jak je uvedeno v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“?
Ano.

Jsi seznámen se základy pravidel jednání Pirátů a s dlouhodobým pirátským programem? Můžeš například uvést, co je v něm pro Tebe důležité?
Ano. Například je pro mě důležité, aby byla prosazována transparentnost a digitalizace veřejné správy, aby se zjednodušila komunikace s úřady.

Jsi trestně stíhána, nebo můžeš uvést nějakou jinou skutečnost, která by mohla negativně ovlivnit naši volební kampaň?
Nejsem a nikdy jsem nebyl.

Zastáváš v současné době funkci či vykonáváš činnost, která by mohla být vykládána jako střet zájmů s výkonem funkce člena/ky zastupitelstva nebo rady kraje? Můžeš prohlásit, že nemáš nějaké osoby blízké, které mohou mít na toto vyjádření vliv, případně jsou společníky/icemi či členy/kami orgánů obchodních společností v Jihočeském kraji?
Nezastavám takovou funkci já a ani nikdo můj blízký.

Byl jsi v minulosti členem jiné politické strany či hnutí, nebo jsi kandidoval ve volbách na jiné kandidátce než pirátské (resp. pirátské koaliční)?
Ne.

Jsi jinak v souladu a respektuješ pravidla schválená KF a popisovaná v dokumentu „Nároky na členy/ky krajského zastupitelstva a základní pravidla hry“? Zavazuješ se je dodržovat?
Ano, zavazuji se je dodržovat.

Zamčeno

Zpět na „[Archiv]“