Nominace Jana Pošváře na 4. až 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Podporuji nominaci Jana Pošváře na 4. až 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Jo

15
63%

Ne

7
29%

Zdržuji se

2
8%
 
Celkem hlasujících: 24 - Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1711
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1827 poděkování
Dostal poděkování: 2121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jana Pošváře na 4. až 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Jan.Posvar »

Byl(a) jsi v členem krajských výborů či komisi a kterých konkrétně? Do budoucna o které komise či výbory máš zájem a proč?
ne, Komise pro informatiku a Smart region

Měl(a) jsi nějaké příjmy z krajského rozpočtu či firem souvisejících s krajskou politikou či politiky a v jaké výši? Kde jsou tvé příjmy zveřejněny?
Jen z PSP - https://nalodeni.pir-test.eu/odmeny/Jan.Posvar

Dodržoval(a) jsi pirátské principy transparence a otevřenosti? Jsou všechny zápisy z jednání výborů, komisí či dalších orgánů činných v politickém procesu kde jsi seděl(a) zveřejny?
Ano

Byli nějaké tlaky na nezveřejnování zápisů od ostatních politiků?
Když nepočítám PKS, tak ne

Jakým způsobem jsi komunikovala výstupy své práce s členskou základnou Pirátů a jak si získával(a) zpětnou vazbu?. Dařilo se ti zapojovat ostatní členy či nové lidi kolem Pirátů do svých politických projektů?
Pravidelně jsem reportoval na zasedání KF, zapojoval jsem se do resortního týmu a v resortním týmu jsme sdíleli naše know-how, zapojovali jsme do něj nové lidi a získávali zpětnou vazbu.

Co by se z tvého pohledu, především mělo změnit v příštím volebním období ve fungování kraje? Kde kraj tlačí bota?
Na prvním místě mě napadá doprava a VDV. Přitom to je věc, která má dopad na mnohé z nás, tak v tom kraj trošku plave.
Celorepublikově to je energetika, kterou, pokud nic neuděláme, čeká docela slušná krize. Na kraji toho můžeme udělat hodně, především v podpoře nových OZE a jsem rád, že tím směrem směřujeme. A bude to komplikované vzhledem k nepopularitě OZE.
V oblasti zdravotnictví, kde kraj trápí nejvíc nedostatek lékařů, to bude naopak zase běh na dlouho trať a víc se bude kraj spoléhat na řešení "z venku". Kraj může zvyšovat atraktivitu nabídek a bydlení/žití v kraji, apelovat na pojišťovny, na ministerstvo zdravotnictví, ale i školství atd.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Posvar za příspěvky (celkem 2):
Marek.Krejpsky, Hanka.Kasparikova
Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 897
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jana Pošváře na 4. až 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj @Jan.Posvar, ať znovu trochu nastartujeme debatu, tak vkládám stejnou otázku (i s tímto komentářem) do vláken všech kandidátů. :-)

Jaká 3 témata považuješ v rámci své kandidatury za stěžejní? Tedy, na závěr svého působení ve vedení kraje by sis chtěl(a) na konci svého mandátu říct - tato 3 témata jsem přinesl(a) a podařilo se je naplnit?

Díky, pokud možno za co nejkonkrétnější příklady! :-)

Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Jan.Posvar
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1711
Registrován: 11 čer 2010, 11:33
Profese: Programátor
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1827 poděkování
Dostal poděkování: 2121 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jana Pošváře na 4. až 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Jan.Posvar »

Jan.Brizdala píše: 18 říj 2023, 19:12

Ahoj @Jan.Posvar, ať znovu trochu nastartujeme debatu, tak vkládám stejnou otázku (i s tímto komentářem) do vláken všech kandidátů. :-)

Jaká 3 témata považuješ v rámci své kandidatury za stěžejní? Tedy, na závěr svého působení ve vedení kraje by sis chtěl(a) na konci svého mandátu říct - tato 3 témata jsem přinesl(a) a podařilo se je naplnit?

Díky, pokud možno za co nejkonkrétnější příklady! :-)

Shodou okolností jsem v kandidátské řeči tři témata uvedl.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“