Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, PKS Vysočina

Odpovědět

Podporuji nominaci Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Ano

15
56%

Ne

8
30%

Zdržuji se

4
15%
 
Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Pavel.Knezik
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 492
Registrován: 08 lis 2018, 06:37
Profese: IT Administrator
Bydliště: Pelhřimov
Dal poděkování: 592 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Pavel.Knezik »

Milí piráti, milí kolegové zastupitelského klubu, milí členové komisí a výborů,

ucházím se zde o vaši nominaci na čelo kandidátky do zastupitelstva Kraje vysočina.

Čeká nás velice těžká pozice a to minimálně obhajoba zastupitelských mandátů, kdy se nám aktivní kapaní v minulém období povedl velice dobrý výsledek.
V povolebním vyjednávání to nestačilo na hejtmanku, ale i tak si myslím, že jsme se jako pirátská posádka zapsala a etablovala
na výbornou na krajském úřadě.

Vzpomínám si jak se k mým úším donášely různé zkazky typu:
Nevolte piráty ty na krajský úřad vletí jako velká voda a naruší zavadený systém! Strach z neznámého byl velký.

Pevně věřím, že jsme svoji prací, svým srdíčkem dokázali, že to byly mylné obavy.
A že i úřad přišel na to, že jsme chytří pracovití lidé s velkým srdcem, odvahou a pokorou.

Přeci jen, je třeba na věci chodit evolucí a ne revolucí!

Za vše hlavně patří velký dík našim uvolněným zastupitelům. Náměstkyni @Hana.Hajnova stejně tak radímu @Jan.Brizdala
a celému zas. klubu v čele s předsedkyní @Blanka.Lednicka.

Je ale potřeba koukat do budoucna. Neusnout na vavřínech a vybudované momentum posilovat dál.

Já osobně počítám, že kampani se budu z pozice předsedy KS věnovat na plné pecky.
V horké fázi kampaně zvažuji i neplacené volno tak abych se mohl věnovat supportu straně na full time. (ale uvidím jak v práci, přeci jen jim nechci dělat problémy)

Znáte mě, jak se do něčeho zakousnu tak si zatím jdu jak ohař za králičí návnadou a to vše s tím dokud nebude vše dokončeno.
Ano jsem dokončovač to už o mě víte a dokud není hotovo prostě nedám pokoj.

Za poslední léta ve straně jsem nabyl zkušeností jak s administrací voleb tak i s tím jak takové kampaně tvořit a dělat.
Pracuji na sobě nejen v oblasti osobního rovoje ale například i na tématu vyjednávání či volebním marketingu.

V posledních komunálních volbách jsem prakticky z ničeho vyrval dva zastupitelské mandáty,
co si budem povídat dal jsem do toho taky hodně svých prostředků, času i financí.

Ale stálo to za to! A to samé bych rád teď udělal i v krajských volbách.

Postupem času jsem zjistil, že jsem hodně progresivní člověk a že mě sere (sry jako) ta česká zaprděnost.
V době AI bude třeba ten náš krasný kraj trošku nakopnout a přestat konečně přešlapovat na jednom místě.

Předem děkuji všem za podporu mé nominace.

Budoucnosti plnou odvahy, otevřenosti a inovací vstříc.

Pavel

Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Knezik za příspěvky (celkem 7):
Zdenka.Liskova, Jan.Brizdala, Hana.Hajnova, Blanka.Lednicka, Tereza.Maskova, Irena.Bacinova, Petr.Kozel
Martin.Hendrych
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3
Registrován: 11 dub 2022, 15:22
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Martin.Hendrych »

Pavla Kněžíka podporuji v nominaci na 2.-9. místo pro nadcházející Kr.V. Alespoň takto mu zde chci ještě jednou poděkovat. Nebýt Pavla a Zdeničky, kteří zprocesovali kampaň mj. i pro Humpolec pro loňské komunálky, v Humpolci bychom PIR vlajku nevztyčili. Pavla jsem poznal přesně takového, jak píše v medailonku. Férového, inteligentního, ale neústupného dříče! Pavle, díky, držim palce na No.2! Ty to dáš.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Hendrych za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Knezik, Hana.Hajnova
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1088
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1787 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Hana.Hajnova »

Ahoj,

víš, jaký seš typ osobnosti? :) Nejen pro týmovou souhru je dobré vědět, jaké osobnosti v týmu fungují, proto budu ráda, když si uděláš MBTI test na https://www.16personalities.com/cs/osobnostni-test a nasdílíš zde výsledek :)

Děkuji

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Uživatelský avatar
Barbora.Pokorna
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 268
Registrován: 21 dub 2020, 23:44
Dal poděkování: 528 poděkování
Dostal poděkování: 376 poděkování

Re: Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Barbora.Pokorna »

Ahoj,

ráda bych tě jako kandidáta pozvala na krajskou schůzi, která proběhne v neděli 8.10. od 16.00 v Havlíčkově Brodě na adrese: Hubbr, coworking Havlíčkův Brod, z.ú. Masarykova 2853 580 01 Havlíčkův Brod

Jako hlavní bod máme diskusi s kandidátky a kandidáty pro čelo kandidátní listiny do krajských voleb 2024.

Bude možné i online připojení na adrese https://jitsi.pirati.cz/KFvysocina, ale budeme rádi za osobní setkání.

Prosím o potvrzení tvé účasti a těšíme se na tebe!

Uživatelský avatar
Hanka.Kasparikova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 156
Registrován: 20 srp 2014, 09:42
Profese: pečující máma a krajinná projektantka
Bydliště: Jihlava
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 274 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Hanka.Kasparikova »

Díky Pavle,

protože mám docela bujnou představivost, ten ohař s králičí návnadou mne velmi pobavil. A u toho "dokončovače" se mi vybavil texaský masakr motorovou pilou, netuším proč. :D Ale Freuda ponechme stranou.

Povíte mi, prosím, s čím jdete do voleb?

Díky!

Hana Stuchlík Kašpaříková
Uživatelský avatar
Pavel.Knezik
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 492
Registrován: 08 lis 2018, 06:37
Profese: IT Administrator
Bydliště: Pelhřimov
Dal poděkování: 592 poděkování
Dostal poděkování: 639 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Pavel.Knezik »

Hana.Hajnova píše: 30 zář 2023, 22:29

Ahoj,

víš, jaký seš typ osobnosti? :) Nejen pro týmovou souhru je dobré vědět, jaké osobnosti v týmu fungují, proto budu ráda, když si uděláš MBTI test na https://www.16personalities.com/cs/osobnostni-test a nasdílíš zde výsledek :)

Děkuji

Ahoj mě dlouhodobě vychází mistr Yoda (Advokát)

https://www.16personalities.com/cs/infj-osobnost

sw-personalities.png

Po posledním larpu2 - kde jsme se zabývali hodnotami a tématy se mi to potrdilo
Podle testu od barreta:
https://www.valuescentre.com/tools-assessments/pva/

Mám nejvíc hodnot v kvadrantu nezjištné služby a to: etika, moudrost, pokora/skromnost, vize
Dále: Trpělivost a plnění závazků (slibů), vytvalost, bezpečnost
Moje omezující jsou: opatrnost a kontrola

Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 532
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1896 poděkování
Dostal poděkování: 766 poděkování

Re: Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Ahoj,

děkuji všem kolegům co se rozhodli kandidovat a rád bych se zeptal na jejich vztah k transparentnosti a otevřenosti a dosavadní a plánované angažovanosti v krajské politice

Byl(a) jsi v členem krajských výborů či komisi a kterých konkrétně? Do budoucna o které komise či výbory máš zájem a proč?

Měl(a) jsi nějaké příjmy z krajského rozpočtu či firem souvisejících s krajskou politikou či politiky a v jaké výši? Kde jsou tvé příjmy zveřejněny?

Dodržoval(a) jsi pirátské principy transparence a otevřenosti? Jsou všechny zápisy z jednání výborů, komisí či dalších orgánů činných v politickém procesu kde jsi seděl(a) zveřejny?

Byli nějaké tlaky na nezveřejnování zápisů od ostatních politiků?

Jakým způsobem jsi komunikovala výstupy své práce s členskou základnou Pirátů a jak si získával(a) zpětnou vazbu?. Dařilo se ti zapojovat ostatní členy či nové lidi kolem Pirátů do svých politických projektů?

Co by se z tvého pohledu, především mělo změnit v příštím volebním období ve fungování kraje? Kde kraj tlačí bota?

předem děkuji za upřímně odpovědi a přeji šťastné a veselé zvolení

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 897
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Pavla Knežika na 2. - 9. místo kandidátky pro krajské volby 2024

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Ahoj @Pavel.Knezik, ať znovu trochu nastartujeme debatu, tak vkládám stejnou otázku (i s tímto komentářem) do vláken všech kandidátů. :-)

Jaká 3 témata považuješ v rámci své kandidatury za stěžejní? Tedy, na závěr svého působení ve vedení kraje by sis chtěl(a) na konci svého mandátu říct - tato 3 témata jsem přinesl(a) a podařilo se je naplnit?

Díky, pokud možno za co nejkonkrétnější příklady! :-)

Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Vysočina“