Nominace Evy Tylové primárních voleb pro volby do Senátu v obvodu 17 (Praha 12, 16 ad.)

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Podporuji Evu Tylovou v primárních volbách pro volby do Senátu v obvodu 17 (Praha 12, 16 ad.)

pro

37
82%

zdržuji se

8
18%
 
Celkem hlasujících: 45 - Celkem hlasů: 45

Uživatelský avatar
Martin.Sterba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 769
Registrován: 01 dub 2018, 15:20
Profese: manažer a stratég on-line komunikace
Bydliště: Praha 8 - Libeň
Dal poděkování: 1428 poděkování
Dostal poděkování: 1020 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Evy Tylové primárních voleb pro volby do Senátu v obvodu 17 (Praha 12, 16 ad.)

Příspěvek od Martin.Sterba »

Dík Michalovi za doplnění.

Zároveň bych se chtěl ještě Evy zeptat na jednu otázku. V případě, že by získala mandát senátorky (což jí přeju), které ze svých funkcí by se vzdala? Ponechala by si mandáty na MHMP a na MČ? Povolební strategie totiž říká, že máme nanejvýš jednu uvolněnou a jednu neuvolněnou funkci. Děkuju za odpověď.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sterba za příspěvky (celkem 2):
Eva.Tylova, Jan.Zavadil

Mgr. Martin Štěrba | předseda MS & ZK Praha 8
+420 732 408 769 | www.fb.com/sterbamartin | www.twitter.com/sterbamartin
martin.sterba@pirati.cz

Uživatelský avatar
Eva.Tylova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 115
Registrován: 20 led 2018, 13:01
Profese: Ekoložka
Bydliště: Praha 12
Dal poděkování: 362 poděkování
Dostal poděkování: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Evy Tylové primárních voleb pro volby do Senátu v obvodu 17 (Praha 12, 16 ad.)

Příspěvek od Eva.Tylova »

Martin.Sterba píše: 22 zář 2023, 09:01

Ahoj Evo,
držím palce v kampani. Měl bych na tebe tři dotazy dotazy.

  • Vzhledem k tomu, že nás zastupuješ na magistrátu, jsi šéfkou ketů, jsi první náhradnice do Sněmovny, uvažovala jsi o vstupu mezi PIráty?
  • Co si chceš vzít do kampaně příští rok z té minulé z roku 2018?
  • Je něco, co tě na Pirátech v současné době fakt vadí?

Rád tě podpořím. Díky.

Ahoj Martine,

děkuji za podporu, moc si ji vážím. K Tvým otázkám:

  1. zda jsem uvažovala o vstupu mezi Piráty. Určitě ano, uvažovala. S názory Pirátů se ztotožňuji, konám podle nich a všude uvádím, že jsem zvolená za Piráty. Stále však vidím určitý potenciál voličů a voliček, které tím, že nejsem členka mohu více oslovit a vlastně tak přivézt do našeho pirátského elektorátu. Zřejmě to bude i v těchto senátních volbách. Diskuzi bych však chtěla vést, tedy pokud byste mě chtěli...

  2. V minulé kampani jsme oslovovala lidi nejen univerzálními tiskovinami jako jsou noviny, ale lidem z určité lokality jsem roznesla osobní dopis, ve kterém jsem popsala, co jsem přímo pro jejich lokalitu udělala. Nejde to udělat všude, v minulých volbách to bylo asi 10 tis. dopisů (tedy cca 20 tis. oslovených lidí). Myslím, že to hodně zabralo, v těch lokalitách jsme měla významně vyšší počet hlasů pro mě do Senátu i pro naši pirátskou komunální kandidátku a dokonce i pro kandidátku do hl. m. Prahy.

  3. Jak jsem psala s Piráty se většinově v názorech shoduji, tedy v rámci různosti názorů ve straně nacházím spřátelené proudy. Jako politička však vím, že to nemůže být na 100 % . Co je důležité, pokud mám jiný názor, mohu jej prosazovat na řadě úrovní. Pro mě je také velice důležité, aby odlišné názory nevyvolaly nenávistné projevy.

Ještě jednou děkuji a měj se pěkně

Eva

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Tylova za příspěvky (celkem 4):
Martin.Sterba, Eva.Ticha, Jaroslav.Toman, Jiri.Bruzek
Uživatelský avatar
Eva.Tylova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 115
Registrován: 20 led 2018, 13:01
Profese: Ekoložka
Bydliště: Praha 12
Dal poděkování: 362 poděkování
Dostal poděkování: 215 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Evy Tylové primárních voleb pro volby do Senátu v obvodu 17 (Praha 12, 16 ad.)

Příspěvek od Eva.Tylova »

Martin.Sterba píše: 22 zář 2023, 14:43

Dík Michalovi za doplnění.

Zároveň bych se chtěl ještě Evy zeptat na jednu otázku. V případě, že by získala mandát senátorky (což jí přeju), které ze svých funkcí by se vzdala? Ponechala by si mandáty na MHMP a na MČ? Povolební strategie totiž říká, že máme nanejvýš jednu uvolněnou a jednu neuvolněnou funkci. Děkuju za odpověď.

Ahoj,

povolební strategii ctím. Jak jsem o tom zatím uvažovala a probírala s kolegy a kolegyněmi, tak mandát na MHMP bych pustila. O mandátu neuvolněné zastupitelky na MČ bych se rozhodla podle doporučení MS.

Ještě jednou díky za podporu a měj se.

Eva

Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Tylova za příspěvky (celkem 4):
Martin.Sterba, Jaroslav.Toman, Jiri.Bruzek, Jan.Zavadil
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“