Nominace Vojtěcha Franty na pozici lídra kandidátky do krajských voleb 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Karlovarský kraj, KoKS Karlovarský kraj

Odpovědět

Podporuju nominaci Vojtěcha Franty na pozici lídra

ano

11
73%

ne

4
27%

zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 15

Marketa.Monsportova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 29
Registrován: 07 čer 2016, 20:26
Profese: uvolněná zastupitelka
Bydliště: Velká Hleďsebe
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Vojtěcha Franty na pozici lídra kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Marketa.Monsportova »

Ahoj piráti,

ráda bych nominovala na lídra @Vojtech.Franta .

První důvodem je fakt, že chci o první příčku zabojovat a to je bez kvalitních soupeřů nuda :)

Druhým a hlavním důvodem je ale to, že se mi s Vojtou dobře spolupracuje, jsou za ním vidět výsledky a práci ve vedení kraje dobře rozumí a má z nás nejvíc zkušeností.
Vojta je vizionář a jelikož se známe opravdu dlouho, mohu si dovolit tvrzení, že se jeho slova většinou naplňují.
Také se mu dařilo držet kurz v povolebním vyjednávání, nevím, kdo z vás si to pamatuje, ale byly to nervy. Myslím si, že teď to bude ještě složitější.
Aktivně se podílí i na celostranické politice.

Vojta má samozřejmě i slabé stránky, jako my všichni, a ví o nich. Tak když na nich zamaká, mohl by být dobrým lídrem.

A ať už s Vojtou v čele, nebo v zádech, ráda bych ho měla po ruce.

Děkuji za pozornost a za podporu

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Monsportova za příspěvek:
Vojtech.Franta
Uživatelský avatar
Vojtech.Franta
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 37
Registrován: 24 srp 2014, 15:21
Profese: architekt
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování

Re: Nominace Vojtěcha Franty na pozici lídra kandidátky do krajských voleb 2024

Příspěvek od Vojtech.Franta »

Ahoj.

Děkuju moc za nominaci, moc si toho vážím, Markéto! Tuto nominaci přijímám. Vnímám i jako svou povinnost vůči Pirátům obhájit práci, kterou jsem v komunální politice odvedl. Zároveň rád pomůžu s definováním programu strany i krajské politiky a pokusím se pomoct nám všem dosáhnout co nejlepšího výsledku u voleb.

V komunální politice budu už téměř deset let - vystřídal jsem pozici starosty, místostarosty, uvolněného zastupitele a náměstka hejtmana. Věnuju se zároveň vnitrostranickému dění, byť ne na Zulipu, či na Foru. Připravoval jsem několik volebních programů, od komunální až po státní úroveň, byl jsem garantem pro oblast místního rozvoje v době úspěšného tažení Pirátů do sněmovny. S Martinem Jiránkem jsem se věnoval a věnuji oblasti cestovního ruchu. Jsem užitečný v povolebním vyjednávání, to odráží i počty našich radních/počty zastupitelů v čase. Za svůj největší přínos pokladám schopnost úspěšně naplňovat program a programové prohlášení, tedy naše závazky vůči voličům. Za svou největší slabinu pokladám nízkou schopnost prezentace odvedené práce, tam jsem samozřejmě stále vděčný za stranickou pomoc hlavně zde na krajské úrovni - Robin & Kája <3

Jsem rád, že na pozici lídra kandiduje i @Marketa.Monsportova, má mou plnou důvěru a podporu!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Franta za příspěvek:
Marketa.Monsportova

Vojtěch Franta
náměstek hejtmana Karlovarského kraje
Email: vojtech.franta@pirati.cz
Telefon: +420 607 012 476

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“