Filip Mezera - nominace na první a každou další pozici na kandidátní listinu pro krajské volby

Místo pro členské podněty pro KF Pardubický kraj.


Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Odpovědět

Filip Mezera - nominace na první a každou další pozici na kandidátní listinu pro krajské volby

Pro

14
93%

Proti

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

1
7%
 
Celkem hlasujících: 15 - Celkem hlasů: 15

Uživatelský avatar
Martin.Saifrt
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 161
Registrován: 19 pro 2017, 14:47
Profese: Vedoucí krajského mediálního odboru
Dal poděkování: 138 poděkování
Dostal poděkování: 293 poděkování

Filip Mezera - nominace na první a každou další pozici na kandidátní listinu pro krajské volby

Příspěvek od Martin.Saifrt »

Nominuji @Filip.Mezera ] na pozici lídra a na všechny další pozice následně. Jakou pozici si nakonec Filip vybere, nechám na jeho uvážení.

Co se týče nominace: Filip se již osvědčil jako rozhodná síla, která má pro krajskou politiku zásadní význam. Oceňuji jeho nadhled a upřímnost, která jdou ruku v ruce s jeho povahou.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Saifrt za příspěvky (celkem 3):
Kristyna.Klzova, Dominik.Becka, Lenka.Martinkova.Spanihelova
"Without freedom of choice there is no creativity." — Captain James T. Kirk
Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 374
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 403 poděkování

Re: Filip Mezera - nominace na první a každou další pozici na kandidátní listinu pro krajské volby

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Nominace Filipa mi chyběla.
Myslím a Filip můj názor moc dobře zná, že by v krajské politice neměl chybět.
Filip je člověk věcný, který pracuje s daty, ověřuje informace a hledá si podklady pro to, aby doložil a přesvědčil o tvrzení či pistoli, který zaujal. Taky umí říct, jo mýlil jsem se.
Je důsledný a pracuje kontinuálně. I proto rozumím, že mu politika bere dost času a je rozhodnut mandát neobhajovat.
Respektuji jeho postoj, ale moc bych byla ráda, kdyby ho zvážil.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Linhartova za příspěvek:
Kristyna.Klzova
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: Filip Mezera - nominace na první a každou další pozici na kandidátní listinu pro krajské volby

Příspěvek od Filip.Mezera »

Ahoj všem.
Díky za nominaci, ale můj názor znáte. Tak teď ještě veřejně:
Aktuálně mě potřebuje rodina, resp. potřebuje, abych ji věnoval svůj čas. To je hodnota, která je na jedné straně, proti které není moc co dát na druhou stranu vah:
1) Neměl jsem nikdy sám o sobě jedno velké téma, sledoval jsem od všeho to podstatné, ale do detailú nezabíhal. Proto nebudu v čele po odborné stránce chybět.
2) Jsem muž středního věku, což je skupina, která je v politice nadreprezentována. Nebude tedy chybět ani můj specifický pohled daný zkušenostmi etc. Budu rád, když místo mě nastoupí nějaká dáma, nebo někdo mladý.

Nemám však problém kandidovat a případně se nějak zapojit (před volbami, po volbách pokračováním např. v majetkové komisi). Proto nominaci přijímám od 10. místa dál.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Mezera za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Duchacek, Dominik.Becka, Lenka.Martinkova.Spanihelova

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: Filip Mezera - nominace na první a každou další pozici na kandidátní listinu pro krajské volby

Příspěvek od Dominik.Becka »

Filipova odpověď byla jediným důvodem, proč jsem ho nenominoval společně s Lenkou a Danem v první vlně. Věčná škoda, ale plně ho chápu a respektuju. Těším se na drtivou porážku (nejen) od něj v té druhé desítce ;).

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“