Pozastavení členství - Tomáš Guth Jarkovský

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 414
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1372 poděkování

Pozastavení členství - Tomáš Guth Jarkovský

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Vážené předsednictvo, na základě Článku 3 (6) Stanov oznamuji pozastavení členství ve straně a prosím o zprocesování.
https://wiki.pirati.cz/rules/st#cl_3_clenstvi

Považuj se za Piráta, budu velmi pravděpodobně Piráty volit, ale zjistil jsem, že kdyby za mnou v tuhle chvíli přišel někdo a ptal se mě na kroky Pirátů zejména na celostátní úrovni, tak je jednak nedokážu vysvětlit, a hlavně ani nedokážu říct, že dělám něco proto, aby to bylo lepší. To myslím, že je ta hranice, kdy asi není na místě být člen strany, když neumím obhajovat ani ovlivňovat naše přední představitele.

Trochu se cítím blbě, protože přeci jen teď asi strana Piráty potřebuje, ale myslím že když si teď dám pauzu a pak se třeba vrátím plný energie a elánu, tak to je lepší než se teď několik měsíců vyhořeně patlat a nadávat bez nějakých konstruktivních příspěvků. Asi se jako detox odpojím z nějakých komunikačních systémů, ale prosím nepovažujte to za to, že chci pálit nějaký mosty. Ideálně na příští MS nebo aspoň KS plánuju dorazit živě, protože vás chci vidět :)

Měl jsem napsanej dlouhej rant o tom co všechno je teď na straně blbě, ale upřímně to jste všichni už slyšeli tolikrát, tak radši napíšu, co si myslím, že je dobře, a čemu bych doporučil věnovat pozornost a energii:

  • Mladé Pirátstvo
    (Vzpomínáte když jsme byli strana pro mladé? Tady jsou akční mladí zapálení lidi s kvalitními názory bez chuti ustupovat populistům. Jestli chcete zlepšit víru v lidstvo, jděte na schůzi.)
  • konference Kompas
    (Myslím že to může být dobré. Myslím že může být prospěšné, když si pořádně připomeneme za jakýma dlouhodobýma idejema stojíme, místo plácání v každodenostech, personáliích a ústupcích. Jeďte na Kompas.)

+420 728 jednajednatři 966

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5262
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7653 poděkování
Dostal poděkování: 8840 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozastavení členství - Tomáš Guth Jarkovský

Příspěvek od Rostislav.Reha »

:( Vrat se co nejdriv.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Nepejchalova, Mikulas.Peksa, Roman.Pasek, Petr.Springinsfeld, Lukas.Novy

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Katerina.Stojanova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 986
Registrován: 29 říj 2017, 11:54
Profese: studentka práv
Dal poděkování: 873 poděkování
Dostal poděkování: 2189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozastavení členství - Tomáš Guth Jarkovský

Příspěvek od Katerina.Stojanova »

Chybíš už teď. Díky za postavení ostrůvku pozitivní deviace á la Mladého Pirátstva na nohy a za všechno, co jsi udělal pro lidskoprávní program týdle strany vedením MRT LP.

A hlavně to s námi, prosím, nevzdej definitivně.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Stojanova za příspěvky (celkem 4):
Rostislav.Reha, Petr.Springinsfeld, Ivo.Vlasaty, Dan.Lestina

Kateřina Stojanová
-
Předsedkyně Mladého Pirátstva, místopředsedkyně MS Litoměřicko
Zastupitelka Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 414
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1372 poděkování

Re: Pozastavení členství - Tomáš Guth Jarkovský

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Ahoj lidi 8-)

Já mám trochu pocit, že se na tohle někdo vypíchal a nezpracoval to OFFTOPIC(myslím že @Jan.Novak byl tehdy přeceda), protože normálně celou tu dobu mi chodily všechny upozornění, jsem všude vedenej jako člen, a mohl jsem ve všech hlasováních hlasovat (i když jsem toho nikdy nevyužil). No nic, co se dá dělat. Tak mě tu máte zpátky. Odpočinul jsem si, chvilku sledoval z povzdálí a mohl krásně stranu kritizovat, ale nějak jsem došel k tomu, že chci svým potenciálním dětem jednou říct, že jsem udělal co jsem mohl, aby žili v lepším světě a nevládli nám populisti a fašistama. A to se nestane pozorováním z ofsajdové čáry (nebo já nevím nejsem fotbal).

Prosím předsednictvo o "zpracování" mého obnovení členství. Myslím že nemusíte nic dělat, jenom abychom to měli v záznamech. :D
@Lubos.Kudlacek @Erik.Ferchenbauer @Jan.Hosek

+420 728 jednajednatři 966

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3687 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: Pozastavení členství - Tomáš Guth Jarkovský

Příspěvek od Dan.Lestina »

Tomas.Guth.Jarkovsky píše: 08 srp 2023, 00:36

chci svým potenciálním dětem jednou říct, že jsem udělal co jsem mohl, aby žili v lepším světě a nevládli nám populisti a fašistama.

vítej nám, děkuji!
zejména v této straně je potřeba bojovat s populisty!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan.Lestina za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, Michaela.Nepejchalova, Jiri.Vavrina

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Bohuslav.Svehla
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 472
Registrován: 26 zář 2018, 13:21
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 728 poděkování
Dostal poděkování: 727 poděkování

Re: Pozastavení členství - Tomáš Guth Jarkovský

Příspěvek od Bohuslav.Svehla »

Ale trvalo ti to! Jsem rád, že ti ta misijní cesta po Bálkaně vrátila sílu.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“