Nominace Terezy Nislerové do Republikového výboru za KS Praha

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.


Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Zamčeno

Podporuji nominaci Terezy Nislerové do RV za KS Praha

ANO

29
69%

Zdržuji se

13
31%
 
Celkem hlasujících: 42 - Celkem hlasů: 42

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 605
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2245 poděkování
Dostal poděkování: 1162 poděkování

Nominace Terezy Nislerové do Republikového výboru za KS Praha

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Milé krajské fórum,

chtěla bych nominovat Terku Nislerovou za zástupkyni našeho krajského sdružení v Republikovém výboru. Kdo ji ještě moc neznáte, podívejte se na její profil https://lide.pirati.cz/osoba/3078/. Je předsedkyní MS Praha 4 a zastupitelkou MČ. V RV by mohla být skvělou posilou nejen při zastupování KS Praha, ale i v rozpočtové pracovní skupině, protože je erudovaná ekonomka s impozantní zahraniční zkušeností.
Prosím @Tereza.Nislerova o přijetí nominace a celé KF o její podporu.
Díky!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 3):
libor.dusek, Veronika.Nurnbergerova, Tomas.Liskutin

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Tereza.Nislerova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 40
Registrován: 21 kvě 2021, 19:48
Profese: Ekonomka se zaměřením na EU
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: Nominace Terezy Nislerové do Republikového výboru za KS Praha

Příspěvek od Tereza.Nislerova »

Vážené krajské fórum,

děkuji moc Terce @Tereza.Hubackova za nominaci, které si velmi vážím a ráda ji přijímám. Ze zkušenosti ze své nominace na nečelní místa na kandidátce do Evropského parlamentu jsem si mimo jiné uvědomila, že jsem přes své velmi aktivní zapojení ve svém „rodném“ MS neznámá a tudíž těžko volitelná na místa, kde je třeba podpory širší skupiny členů.

Velice ráda bych se tedy více zapojila do vnitřní činnosti strany, abych mohla lépe ukázat kdo jsem, jakým způsobem pracuji a jak mohu být pro fungování strany přínosem.

Práce v Republikovém výboru, jako orgánu zákonodárné moci Pirátů mě rozhodně zajímá. Ověřila jsem si, že jsem schopna ji časově plnohodnotně zvládnout. Skrz mou dosavadní činnost ve straně jsem měla tu čest osobně poznat přibližně polovinu členů, kteří již nyní ve výboru působí a jsem přesvědčena, že bych k práci ve výboru dokázala efektivně přispět a spolupracovat.

Kromě zkušeností z vedení kampaně v komunálních volbách na Praze 4, mohu dále nabídnout chuť a schopnost spolupráce napříč stranou – někdy je možná výhodou to, že patřím mezi novější členy. Jsem zvyklá i ze svých civilních pracovních zkušeností (které zahrnují především velké mezinárodní organizace) spolupracovat, analyzovat dokumenty, a navrhovat funkční řešení. Mám ráda diskuzi, ale stejně tak umím (troufám si říci) dospět ke konsenzu, určit si další kroky a řešení implementovat.

Nabízím tedy touto kandidaturou své schopnosti a zkušenosti pro další práci uvnitř strany. Je samozřejmostí, že bych v případě zvolení úzce spolupracovala s PKS.

Děkuji za zvážení mé kandidatury a budu se těšit na Vaše otázky.

Tereza

Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Nislerova za příspěvky (celkem 4):
Tereza.Hubackova, Veronika.Nurnbergerova, Tomas.Liskutin, Jan.Zavadil

Tereza Nislerová
Zastupitelka Prahy 4
Předsedkyně MS Praha 4

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Praha“