Dotační program v oblasti médií

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, Administrativa-KS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Dotační program v oblasti médií

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Vážené krajské fórum, PKS JčK vyhlásilo dotační program v oblasti médií a očekává vaše přihlášky.

Dotační program na podporu mediální propagace strany v JčK

PKS Jčk je otevřeno novým nápadům a inovativním projektům, které pomohou vylepšit naši mediální přítomnost a posílit naši pozici na politické scéně a proto vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o finanční podporu projektů.

Účel na který může být dotace poskytnuta:
Program je zaměřen na podporu projektů v oblasti médií s cílem propagovat stranu, témata kterými se zabývá, místní sdružení či naše komunální zastupitele. Tyto projekty by měly být originální a kreativní, a měly by zasáhnout široké
publikum. Předložené projekty musí být realizované nejpozději na konci 1. čtvrtletí roku 2024 a čerpání financí do konce tohoto roku.

Důvody podpory stanoveného účelu:
Cílem programu je podpora činnosti pirátských místních sdružení, zastupitelských klubů, zastupitelů a členů působících v Jihočeském kraji, směřující k jejich mediální prezentaci. Letošní rok se nekonají volby a nebude přirozený zájem médií o prezentaci našich pirátských cílů a myšlenek a zároveň nebude mít KF žádné výdaje na volební kampaň. Tento dotační program má za cíl prostředky realokovat do mediální propagace.

Celkový objem vyčleněných finančních prostředků:
Objem předpokládaných finančních prostředků pro tento dotační program z rozpočtu KF JčK je 350.000 Kč.

Veškeré detaily najdete v tomto dokumentu - https://redmine.pirati.cz/attachments/6830

Proces schvalování zde - https://redmine.pirati.cz/issues/41508

Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Lubos.Kudlacek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 93
Registrován: 13 pro 2019, 20:31
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Dotační program v oblasti médií

Příspěvek od Lubos.Kudlacek »

Hele, sorry @Lukas.Kolarik, možná teď ze mě mluví hodně emoce, ale my chceme hlavně vydat na podzim Pirátské listy o práci zastupitelského klubu a MS, pak potřebujeme pár tisíc měsíčně pro lidi za mediální práci, budget na super fotky a další budget na reklamu na FB/IG a G Ads. Tyto věci jsem již předložil PKS.

Důležité je, že celý ten náš plán je na hraně toho, co jsme vůbec schopni, většinou dobrovolnicky, v MS zvládnout. A říkám si, jestli tedy o to zájem je, abychom v krajském městě pro 100 tisíc lidí Piráty propagovali, když nám PKS dává do cesty takové požadavky na vytváření dalších dokumentů a obhajování věcí, které vnímám jako úplný základ, ne něco specializovaného. Řekni mi, prosím, proč. Jako já to ve finále tedy můžu vytvořit, ale přijde mi to dost zvláštní...

místopředseda KS Jihočeský kraj

+420 725 427 429 | lubos.kudlacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Lubos.Kudlacek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 93
Registrován: 13 pro 2019, 20:31
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Dotační program v oblasti médií

Příspěvek od Lubos.Kudlacek »

Založil jsem k tomu členský podnět. viewtopic.php?t=63915

místopředseda KS Jihočeský kraj

+420 725 427 429 | lubos.kudlacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Tomas.Valek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 2494
Registrován: 08 dub 2018, 16:47
Profese: Navrhovatel
Dal poděkování: 1766 poděkování
Dostal poděkování: 2849 poděkování

Re: Dotační program v oblasti médií

Příspěvek od Tomas.Valek »

Vážené krajské fórum,

PKS JčK vyhlásilo II. kolo dotačního programu v oblasti médií a přijímá Vaše žádosti v podatelně Redmine do 31.5.2023.

Podmínky zůstávají stejné jako při I.kole výzvy, prostředků k rozdělení je 142.000 korun. Nemusí být vyčerpána celá částka.

Veškeré detaily najdete v tomto dokumentu.

Proces schvalování dokumentu naleznete zde.

Tomáš Válek
tomas.valek@pirati.cz
+420 774 652 082
Semper ita agere vis ut alii te faciant. Benevolentia adsume.
Někdo musel najít tu odvahu.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“