Miroslav Sedláček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Miroslav.Sedlacek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7
Registrován: 07 dub 2021, 18:24
Profese: Projektový koordinátor
Bydliště: Rydultowská 1390, Orlová - Lutyně
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Miroslav Sedláček

Příspěvek od Miroslav.Sedlacek »

Zdravím všechny.

Chtěl bych se přihlásit o členství. Chtěl bych se stát členem Pirátské strany, abych se mohl lépe zapojit do činnosti nejen na lokální úrovni. Jsem aktivní v současné době především v Orlové, kde celý život bydlím. Témata, která jsou mi blízká a mohl bych tím stranu obohatit je práce s dětmi a mládeží, protože jsem se podílel na zakládání volnočasového klubu v Orlové. Chtěl bych určitě podporovat práci s dětmi a mládeží, protože ji považuji za důležitou prevenci proti patologickým jevům. Druhé osobní téma je podpora lidi se zdravotním postižením, protože sám jsem od narození handicapovaný a chodím o berlích. Chtěl bych se angažovat v podpoře těchto osob především v oblasti zaměstnávání lidí se znevýhodněním. Pracuji momentálně jako projektový koordinátor v mezinárodním prostředí. Jsem v současné době statutární zástupce neziskové organizace na celorepublikové úrovni.

Na Pirátech si nejvíce cením progresívnosti nejen v IT oblasti, ale také, že se nebojí otevírat kontroverzní témata, jako manželství pro všechny.

Děkuji za dočtení až sem. Těším se na vaše otázky.:-)

Mirek Sedláček

Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Sedlacek za příspěvky (celkem 7):
Jaroslav.Kamen, Jakub.Dedek, Alena.Klocova, Jakub.Jezisek, Jakub.Vontroba, Hana.Pavlickova, Adam.Wantulok
Uživatelský avatar
Jaroslav.Kamen
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 250
Registrován: 02 pro 2011, 10:37
Profese: Lektor, designér a programátor
Bydliště: Orlová
Dal poděkování: 636 poděkování
Dostal poděkování: 337 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Miroslav Sedláček

Příspěvek od Jaroslav.Kamen »

Ahoj, gratulace k odhodlání ke vstupu do strany a díky za představení jak zde na Fóru tak na dnešní krajské schůzi. Jako další podmínka pro přijetí je oficiální grilování na schůzi místního sdružení, která zatím není naplánována, ale budeme tě informovat, jakmile se tak stane.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Kamen za příspěvky (celkem 3):
Jakub.Jezisek, Alena.Klocova, Adam.Wantulok

Bio | Facebook | Twitter | LinkedIn | Web | tel: 608 552 333 | mail: jaroslav.kamen@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“