Výroba a umístění pitka pro hmyz, včely a ptáky

Místní sdružení pro ORP Přerov, kromě obcí Čelechovice, Kokory, Brodek u Přerova, Citov, Císařov, Rokytnice a Troubky.


Moderátoři: Administrativní tým - OlK, PMS Přerov

Pravidla fóra

Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Výroba a umístění pitka pro hmyz, včely a ptáky

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Ahoj moji milí :),

jsem nemocná a už mi z toho hrabe, nicméně mám prostor hodně číst a sama se připravuji na chov čmeláků na naší malé zahrádce. V souvislosti s tím mě napadlo, že bych chtěla vyrobit pitka nejen pro zvířata, která zavítají ke mně, ale i pro ty který trpí horkem třeba centra města. Nejsem si totiž jistá, že s vysazením třeba květného záhonku město myslí i na tohle, ale třeba se pletu, proto budu za každou diskuzi ráda.
Co tomu říkáte? Pitka bych vyrobila já, pokud mi chce kdokoliv pomoct, tak se nebráním :), není to těžká věc. Na vás se obracím hlavně s možností umístit je na pozemku města, pomůžete mi s tím někdo, zajímá vás to?

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Vojtech.Nezval
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 173
Registrován: 13 pro 2017, 14:01
Profese: Servisní technik, grafik
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 141 poděkování

Re: Výroba a umístění pitka pro hmyz, včely a ptáky

Příspěvek od Vojtech.Nezval »

Ahoj Lucie, omlouvám se za pozdější odpověď. Iniciativě se meze nekladou, klidně se můžete udělat nejaký malý workshop a pak tyto pítka nějak umístit. co se týče Květných záhonů, tak technické služby ted zahájilo výsadbu ve městě a to by asi bylo potřeba povolení.

Zastupitel města Přerova
Emeritní Předseda MS Přerov
Zdravý selský rozum často není rozum, jen klacek na protivníka a způsob obhajoby vlastních předsudků.
OFFTOPICO mně

Odpovědět

Zpět na „Přerov“