Nominace Mariana Babice na čelo kandidátky Ostrava město

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Ostravsko

Odpovědět

Podporuji nominaci Mariana Babice na čelo kandidátky

pro

8
73%

proti

3
27%

zdržuji se

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 11 - Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1651
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2669 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Nominace Mariana Babice na čelo kandidátky Ostrava město

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Rád bych nominoval na čelo kandidátky v Ostravě @Marian.Babic. Marian je advokát, který nyní bydlí v Polance. Tam kandidovat nebudeme a přišla by mi veliká škoda, kdyby kvalitní člověk nereprezentoval naše barvy v žádné veřejné funkci zastupitele. Marian je pro mě zárukou hájení pirátských zásad, programu i principů a je týmovým hráčem. Prokázal své kvality jako předseda MS Opavské Slezsko, člen Rozhodčí komise a v řadě dalších pirátských projektů, na kterých spolupracoval. Proto zakládám toto nominační vlákno a prosím členy o podporu jeho nominace a Mariana, aby ji přijal. Děkuji.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvky (celkem 2):
Pavlina.Polaskova, Gabriela.Maceckova

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

MarianB
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 680
Registrován: 04 dub 2016, 21:13
Dal poděkování: 1004 poděkování
Dostal poděkování: 1147 poděkování

Re: Nominace Mariana Babice na čelo kandidátky Ostrava město

Příspěvek od MarianB »

Děkuji za nominaci i její podporu, ale po důkladné úvaze jsem se rozhodl jí odmítnout.

Myslím si, že zastupitel by měl důkladně znát "své" město a jeho problémy, což já o Ostravě zatím říct nemůžu. Bydlím tady teprve dva roky a když řeknu, že bez navigace bych netrefil od sebe z Polanky na magistrát, tak to ani nebude príliš velká nadsázka. O přijetí nominace bych uvažoval, pokud bychom neměli dostatek jiných kandidátů, což ale zjevně není problém. A když se podívám na ostatní nominované, jsem si jistý, že kterýkoliv z nich bude lepším zastupitelem než bych byl já. Takže všem kandidátům držím palce a já vám budu rád krýt záda z nižších pozic.

Tito uživatelé poděkovali autorovi MarianB za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Dedek, David.Witosz

If we have data, let's look at the data.
If all we have is opinions, let's go with mine.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Ostravsko“