Marian Kajzer

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
anonym83906
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2020, 15:33
Bydliště: Karviná
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Marian Kajzer

Příspěvek od anonym83906 »

Zdravím Vás všechny.
Dovolte, abych se tedy představil. Jmenuji se Marian Kajzer a je mi 41 let. Tak nějak celý život pořádám různé společenské akce, především pro LGBT komunitu, ke které sám patřím. V rámci té největší - GAYMAN České a Slovenské republiky pomáhám i potřebným. Vyhlašuji sbírky a vozím tam kde je potřeba. Letos třeba DD Srdce v Karviné, předloni Hematoonkologickému oddělení nemocnice Havířov atd..
Pirátská politika je mi velmi blízká, navíc je tak nějak čistá, mladá a ryzí. No prostě jednoduše bez skandálů a politických individuí :)
Férově se přiznám, že nevím jaké starosti mají lidé v Těšíně, Havířově, Orlové a dalších městech, ale vím, že v Karviné se toho musí a může změnit hodně. Jako příklad uvedu autobusové zastávky "Úřad práce", kde ne jen že nejsou bezbariérové, ač je zde také ČSSZ, ale při dešti se ani neschováte, neb zde nejsou ani žádné přístřešky....
No je toho hodně, ale o tom snad někdy až osobně. Zatím děkuji za čas a přeji Vám všem pokud možno hezký zbytek prázdnin.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anonym83906 za příspěvky (celkem 5):
Alena.Klocova, Michal.Gill, Jaroslav.Kamen, Veronika.Murzynova, Jakub.Dedek
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1651
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2669 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Marian Kajzer

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Ahoj Mariane,

možná se pletu, ale mám pocit, že kolem Pirátů se pohybuješ už delší dobu. Jsem proto rád, pokud ses odhodlal k nám vstoupit. V nalodění koukám registrovaný jsi, změnil jsem ti tam jen statut z "dostávat novinky" na zájemce o členství. Určitě se stav na nějakou z příštích schůzí MS Karvinska (teď tuším, že není žádná naplánovaná), nicméně po volbách budeme dělat další naloďovací kampaň, kde se můžeme potkat a pobavit se o Pirátech a jak fungujeme.

Jinak se určitě obrať na naše styčného piráta @Alena.Klocova.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvek:
Alena.Klocova

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Jakub.Vontroba
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 230
Registrován: 21 čer 2018, 10:18
Profese: Vysokoškolský vyučující
Dal poděkování: 200 poděkování
Dostal poděkování: 274 poděkování

Re: Marian Kajzer

Příspěvek od Jakub.Vontroba »

maja110579 píše: 17 srp 2020, 16:00 Zdravím Vás všechny.
Dovolte, abych se tedy představil. Jmenuji se Marian Kajzer a je mi 41 let. ...
Ahoj @maja110579! Rádi se s tebou seznámíme na schůzi MS, která se uskuteční on-line 27. října od 18:00. Link na příslušné vlákno: viewtopic.php?f=469&t=54084

Zatím se měj!

We are all broken - that´s how the light gets in.

Předseda MS Ostravsko a místopředseda KS MSK.

Uživatelský avatar
anonym83906
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2020, 15:33
Bydliště: Karviná
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marian Kajzer

Příspěvek od anonym83906 »

Zdrav ím, moc se omlouvám, že jsem se neozval dříve, ale bylo dost náročné období. V onom datu jsem dělal soustředění finalistů www.igaymancs.eu v Karviné. V září operace páteře.... ale již jsem doma a plně připraven zapojit se do dění. Jinak děkuji Kubo za pozvánku, a těším se na seznámení a spolupráci. Marian
Uživatelský avatar
anonym83906
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2020, 15:33
Bydliště: Karviná
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marian Kajzer

Příspěvek od anonym83906 »

Zdravím Vás, tak jsem se včera konečně dostal k tomu, abych se představil přímo :D Bohužel jak jsem řekl, jsem nemohl zůstat do konce, neb mne ještě zlobí ty záda... hold 4 šrouby s destičkou se nezahojí během týdne. Jinak kdyby měl na mě ještě jakýkoliv dotaz, tak mne najde na fb v podstatě denně https://www.facebook.com/marian.kajzer/
Je to v podstatě můj pracovní nástroj ohledně té akce, o které jsem mluvil :) Viz www.igaymancs.eu Mimochodem zdravím do Rychvaldu :) Canis je partnerem od 2014 :D
Tato akce je v podstatě moje adoptivní dítě :D dělám to již 11 rokem, od roku 2010 a převzal jsem jí po 10 leté pauze, co se na to tenkrát SOHO společně s panem Hromadou vykašlali, neb nabyli dojmu, že Registrovaným partnerstvím vše končí...
Včera padly docela zajímavé otázky na integraci Romů či registrované partnerství, což jsou vlastně témata pro mne :) Cel život jsem se tak nějak zaobíral tématy jako jsou Lidská práva, LGBT, menšiny.... Dost mne baví politika jako taková, rozebírání daných situací a to dokonce i s lidmi u piva - nikdy jsme se nepohádali :) A to jsme Pirát, ODS, KSČM a ANO :D :D :D
No co se týče Karviné, začali mi říkat pan Zastávka :D Mně totiž hrozně leží v žaludku zastávky u ÚP..... Dále mne do výtočky dostává zřícenina při vjezdu do města, které stále, nevím proč říkáme PRIOR. Ta budova, stejně jako zimní stadion a jejich okolí jsou v takovém neuvěřitelném stavu, jako by mezi ně spadl meteorit, a přitom to je KFC.... Dalšími tématy jsou Bažantnice (to koliguje s integrací Romů). Co mne teda těší, ač nevím kolik za to město platí, či jaká je přímá vazba, tak je Karvinské moře....ikdyž si říkám, že za ty dva roky co jsem tam nebyl, mohli udělat jednou tolik..... ale snad se dožijeme kvalitního místa, stejně jako obchvatu Karviné :)
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Marian Kajzer

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj Mariane,

asi zaznamenal, že jsme o přijetí jsem zatím nehlasovali. Rádi bychom to nechali až na nové předsednictvo MS Karvinsko, jelikož jsme tě na minulé schůzi viděli poprvé. Volby předsednictva proběhnou v řádu týdnů. Také bude dobré, když se představíš na krajské schůzi a zapojíš v lokální buňce v Karviné. Na všechny stávající Piráty tam tě rád odkáži soukromě. Dále tě odkáži na schválené podmínky přijímaní členů zde. A také bych ti rád pomohl získat status registrovaného příznivce pod MS Karvinsko. To můžeme klidně provést online přes Jitsi.

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Uživatelský avatar
anonym83906
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 17 srp 2020, 15:33
Bydliště: Karviná
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marian Kajzer

Příspěvek od anonym83906 »

Dámy a pánové, vzhledem k dlouhodobému nesouhlasu k názorům a postojům Karvinského vedení k problémům města, kdy se buňka neustále schovává za výsledky Zuzany Klusové (ta jediná dostala Piráty v Karviné do hledáčku voličů) pro Karvinou nedělá nic, nemá jasné volební témata, která by voliče dokázala zaujmout, žádám o zrušení registrovaného příznivce. Pirátská strana se celonárodně dostala do fáze klinické smrti. V Karviné však obzvláště. V Karviné nemá absolutní šanci na jakýkoliv úspěch, členové neslyší na žádosti a poptávku obyvatel, hádají se mezi sebou, čí nesmyslnější nápad je lepší.... Karviná nemá absolutně lídra do voleb, a ač na to upozornuji 2 roky, byl jsem nakonec sestřelen. Oficiálně nechci být s Piráty spojován a díky karvinské skvadře piráty ani volit nebudu. Děkuji

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“