Nominace Jaromíry Smazalové na čelo kandidátky (od 6. místa) do ZMČ 2022

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 5

Odpovědět

Podporuji nominaci Jaromíry Smazalové na čelo kandidátky, od 6. místa dále, do ZMČ P5 2022

PRO

10
100%

PROTI

0
Žádná hlasování

ZDRŽUJI SE

0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasujících: 10 - Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Linda.Neubergova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 147
Registrován: 23 led 2018, 22:09
Profese: Živnostník, reklama a marketig, kouč
Bydliště: Praha 5
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Nominace Jaromíry Smazalové na čelo kandidátky (od 6. místa) do ZMČ 2022

Příspěvek od Linda.Neubergova »

Ahoj,

tímto zakládám nominaci Jaromíry Smazalové, na 6. místo a dále, na kandidátní listině do ZMČ Praha 5, ve volbách 2022.

Ráda bych ji představila. Jaromíra dlouhá léta pracovala ve školství a byla by teda velkým přínosem. Je také zapálenou Pirátkou a aktivně se angažuje v Seniorech na palubě. Také byla velmi aktivním dobrovolníkem ve sněmovních volbách 2021.

Jarka bydlí již pár let v Motole, momentálně má trvalé bydliště mimo Prahu, ale to chce obratem změnit na P5.

Díky

Linda

Linda Neubergová
724 886 571


"Montérka (do všeho)"
Nejsem v Rekonstrukci a ani v Renesanci. Aby bylo jasno... :lol:

Jaromira.Smazalova
Senioři na Palubě
Příspěvky: 5
Registrován: 01 říj 2020, 17:50
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Nominace Jaromíry Smazalové na čelo kandidátky (od 6. místa) do ZMČ 2022

Příspěvek od Jaromira.Smazalova »

Děkuji za nominaci, nominaci přijímám a zasílám svou kandidátskou řeč:
Ráda bych se podílela na práci Pirátů na Praze 5 větší měrou než doposud, a proto bych chtěla kandidovat v letošních komunálních volbách. Na Praze 5 bydlím sice jen třetím rokem, ale od roku 1998 jsem cca 10 let učila na 2. lékařské fakultě v Motole. Od té doby se tu leccos změnilo a ne všechno k lepšímu. Práci bych ráda dělala jakoukoliv, na kterou bych svými schopnostmi stačila, ale protože jsem prakticky celý život učila, nejdříve na gymnáziu a pak na vysoké škole, svoje uplatnění bych viděla nejspíše tam, a snad by mi v tom pomohly dlouholeté zkušenosti ve školství. Pokud je mi známo, na Praze 5 jsou v tomto směru různé problémy, hlavně s nedostatkem škol a míst v nich. Vzhledem ke svému důchodovému věku už pracuji jen občas, takže mám dost času věnovat se práci zastupitele, ať už ve školství nebo i v sociální sféře - třeba práci pro seniory nebo něco podobného. Mou motivací je také fakt, že už nejsem nejmladší a ráda bych udělala něco užitečného, dokud mi zdraví a síly stačí.
Děkuji za pozornost a případnou laskavou podporu.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 5“