Vladimír Kozák

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Vladimir.Kozak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 22
Registrován: 26 říj 2021, 14:20
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Vladimír Kozák

Příspěvek od Vladimir.Kozak »

Ahoj,
jmenuju se Vladimír Kozák a už pár let se lámu k tomu, abych podal žádost o členství. Během posledních pár let jsem si uvědomil, že jediná věc co člověka brzdí v touze něco změnit, je jen on sám a pokud nepodnikne první kroky tak nikdy nic nedokáže. Je mi 28let, většinu života žiju v Ústí nad Labem nebo v jeho okolí. Mám dvouletou dceru Viktorii a spousty zájmů a mimokarierních aktivit. Disponuji silným zápalem v činostech o kterých si myslím, že dávají smysl a velmi často říkám, že nic není černobílé.

Osobní život:

Jak už jsem psal výše, žiju v dlouholetém vztahu se svou přítelkyní, s níž mám dvouletou dceru. Sleduji esport, hraju špatně hokej, a učím se hrát na elektrickou baskytaru, zajímám se o hudbu, vědu, automatizaci, informační technologie, obnovitelné zdroje, grafický design, politiku a popkulturu. Zároveň jsem skautem od svých deseti let.

Skautský život:

Jsem členem neziskové organizace Junák – český skaut, z. s. v Neštěmickém středisku Šíp.
Prošel jsem zde různými pozicemi, ve výchovných kategoriích. Nyní zastávám třetím rokem funkci Vedoucího Roverkého kmene a voleného člena střediskové rady. Roveři jsou nejstarší skautská výchovná kategorie pro členy od 16 do 26 let.
Mám za sebou řadu skautských i neskautských vzdělávacích kurzů. Od Čekatelského, Vůdcovského po různé zdravotnické, případně organizační kurzy. Mám za sebou zkušenost z pár větších akcí pro veřejnost i členy, případně větší tábory i z pozice hlavního organizátora.

Pracovní život:

Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu Resslova 5 v Ústí nad Labem, Obor Automatizace a počítačové aplikace. Vždy jsem se zajímal o elektroniku a viděl jsem obrovský potenciál v automatizaci, proto jsem se i kariérně vydal tímto směrem. Prošel jsem pozicemi jako Vývojový elektrotechnik a Autotomatizační elektrotechnik ve firmách co se zajímají o elektromobilitu, automotive, strojové vidění a robotiku.

Politický život:

Jsem vytvrzený volič Pirátů.
Tahle kolonka je zatím nejskromnější. Uvidíme v budoucnu.

Proč Piráti?

Prakticky od svých pubertálních let se aktivně zajímám o politickou situaci v Čechách a ve světě. Dlouhodobý program Pirátů mi je nesmírně sympatický a blízký. Jsem nadšený z toho, že provozují otevřenou politiku a mají mezi sebou kvalitní členy z hlediska profesního i morálního.

A nadcházející otázky?

  1. Četl jsi stanovy?

Ano.

  1. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?

Ano.

  1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval, a proč jsi je zavrhl.

Vždy jsem uvažoval pouze nad Piráty, protože jsou stranou, které dlouhodobě věřím a nikdy mě názorově nezklamala. Zároveň se opírají o témata, které mě osobně zajímají.

  1. Jaká témata nebo část programu tě u Pirátů zajímá?

Autorský zákon, digitalizace, rovná práva pro všechny, klima a školství.

  1. Je něco s čím v programu nesouhlasíš?

Určitě by se něco našlo, ale doposud to nikdy nebylo, pro mě, natolik důležité téma, abych ho udržel v paměti.

  1. S čím nám můžeš pomoci?

Vše co zvládnu a bude potřeba a budete ochotni mi svěřit. :D

  1. Jak se stavíš k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?

Nikdy jsem neslyšel racionální argument, proč by k takové rovnoprávnosti nemohlo dojít. Jsem stoprocentně přesvědčen, že manželství a adopce pro všechny, je jedním z důležitých směrů, kterým by se měla ČR ubírat.

  1. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval bys konopí? LSD? Heroin?

Jsem pro legalizaci konopí. U ostatních drog nemám dostatek informací k tomu, abych byl schopný se správně vyjádřit, ale momentálně by byl můj názor silné NE.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Kozak za příspěvky (celkem 3):
Jan.Bartonicek, Zuzana.Petruvova, Jan.Kotas
Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 344
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Vladimír Kozák

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Vláďo,

předně děkujeme několikaletou podporu pirátské značky a za to, že ses nalodil. Jsem ráda, že tě schůze ústeckých Pirátů neodradila, ale naopak ses také odhodlal představit na pirátském fóru.

Předpokládám, že by ses stal rád členem MS Ústí nad Labem, nepletu se? Určitě ti i nadále budou chodit pozvánky na schůze a jiné akce pořádané v pirátském centru a třeba se domluvíme i na nějakou skautskou přednášku, jak jsem ti psala v osobním emailu.

Já bych měla na tebe ještě jednu otázku a to, zda by ses chtěl zapojit v nějakém krajském expertním týmu (Školství, Zdravotnictví, Kultura, ...)?

Díky za představení!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Petruvova za příspěvek:
Vladimir.Kozak
Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Vladimir.Kozak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 22
Registrován: 26 říj 2021, 14:20
Dal poděkování: 64 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Vladimír Kozák

Příspěvek od Vladimir.Kozak »

Nepleteš se, mám zájem o členství v Ústeckém MS.

Ohledně přednášky budu potřebovat více informací, ale v nějaké formě se tomu vůbec nebráním. Více si určitě řekneme mailem.

Po pravdě nad KET jsem zatím hlouběji nepřemýšlel, ale profesně a zájmově je mi určitě nejblíže IT a smart city.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimir.Kozak za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Petruvova, Jan.Kotas
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“