Štefan Pongo

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Stefan.Pongo
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2021, 20:47
Dostal poděkování: 3 poděkování

Štefan Pongo

Příspěvek od Stefan.Pongo »

Všechny vás zdravím, je mi 49 let jsem ženatý mám 3 dospělé děti a dva vnuky, pocházím ze severočeské Kadaně kde jsem žil 32 let. nyní druhou dekádu pracuji a žiji v britském Manchesteru. Mám průmyslovku. Jsem voják z povolání v záloze a v Británii pracuji jako řidič kamionové dopravy. můj společenský život byl a je velmi aktivní v Manchesteru jsem založil komunitní centrum True Way které fungovalo 8 let a sdružovalo místní krajany se kterými jsme organizovali vzdělanostní ,společenské ,kulturní a sportovní akce a velmi nás podporovalo město. Před dvěma lety jsem založil mezinárodní organizaci která sdružuje romské a neromské osobnosti kde se snažíme spojovat majoritu s menšinou a upozorňujeme na nepravosti na obou stranách. Také jsme se zaregistrovali při OSN jako pozorovatelé. Předsedou této organizace je můj dobrý kamarád Pirát Karel Karika a on byl vlastně ten kdo mě přivedl mezi vás. A co mohu nabídnout pirátům? Díky mým životným zkušenostem, spoluprácí s britskými labouristy bych velmi rád implementoval některé Britské zákony ,které jsou demokratickou formou vyzkoušené po několik desetiletí a především jde o zákon o menšinách kde si dovolím tvrdit ,že je Velká Británie v tomto na prvním místě na světě neboť tyto zákony udržují v zemi klid a soulad mezi stovkou národností a naopak ČR nedokáže ani 6 národů udržet v klidu v jedné malé zemi, dále bych preferoval zákon o exekutorství a také volební zákon a mnoho dalších. Moje záliby a vášeň je kynologie ,střelectví a motorové létání s licencí PPL ale bohužel díky mým milovaným vnoučatům už nemám na nic čas 😀 . budu velmi rád spolupracovat s nejprogresivnější politickou stranou v České republice. Děkuji a na případné otázky rád odpovím ahoj.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stefan.Pongo za příspěvky (celkem 3):
Adam.Senk, Zuzana.Petruvova, William.Verner
PIŠTA
Zuzana.Petruvova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 344
Registrován: 14 črc 2017, 10:38
Profese: student práva
Dal poděkování: 154 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Štefan Pongo

Příspěvek od Zuzana.Petruvova »

Ahoj Štefane.

Předně děkuji moc za tvou aktivitu, která je v posledních týdnech vidět, ať už na sociálních sítích, kde nás podporuješ a vysvětluješ svým kamarádům i veřejnosti hoaxy, ale také například při zahájení kampaně v Kadani. Moc si toho vážíme a děkujeme za podporu.

Mám pro tebe několik otázek, jejichž zodpovězení je jednou z podmínek v našich pravidel k přijímání členů.

  1. Četl jsi stanovy?
  2. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval, a proč jsi je zavrhl.
  3. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
  4. S čím nám můžeš pomoci?
  5. Jaká témata nebo část programu tě u Pirátů zajímá?
  6. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
  7. Co nejvíc pálí Českou republiku?
  8. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?

Děkuji.
Zuzka

Koordinátorka pro Ústecký kraj
zuzana.petruvova@pirati.cz
+420 778 402 477
Stefan.Pongo
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2021, 20:47
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Štefan Pongo

Příspěvek od Stefan.Pongo »

Ahoj Zuzko , jsem rád, že vás těší má aktivita. Na otázky odpovím rád.
Odpovědi :

  1. Stanovy jsem četl.
    2.Piráty pozoruji již delší dobu,co se zajímám o veřejné dění a politiku tak mohu kontaktovat , i po mém rozhovoru se zakladatelem panem Jiřím Kadeřavkem, že se jedná o jednu z nejprogresivnějších politických stran v Česku s etérickým předsedou Ivanem Bartošem. Je pravdou, že jsem si pohrával s myšlenkou vstoupit do nejstarší politické strany Kdu Čsl kde si velmi dobře rozumím s Tomášem Zdechovským, ale je to jediná osoba které věřím a to je málo , a že je tam pan Čunek , člověk který ač “křesťan” s Romy moc dobře nevychází, mě z nejstarší politické strany přemístilo k nejmladší.
    3.Žiju na britských ostrovech, v kraji se zapojovat a hlasovat budu v rámci mých možnostech.
  2. Pomoci mohu v agitaci romské menšiny jak v Česku tak mimo ní.Mám zájem předkládat zkušenosti u Velké Británie,
PIŠTA
Stefan.Pongo
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2021, 20:47
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Štefan Pongo

Příspěvek od Stefan.Pongo »

Pokračování ...

  1. Agitace a rozšiřování členské základny mimo Českou republiku.
    5.EU ,Obrana a doprava.
  2. Dotace v zemědělství by se měla poskytovat pouze těm zemědělcům, kteří vyrábějí organické produkty.
    Průmysl by se měl dotovat jen za podmínek ekologické výrobky. Začínajícím podnikatelům by se mělo na místo dotací razantně usnadnit start v podnikání.
  3. Umělá výroba chudoby “exekutorskou mafií” chráněnou vládou.
    8.Nedostatečná digitalizace.
PIŠTA
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“