Hostování Daniel Halamíček

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Daniel.Halamicek
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 244
Registrován: 25 zář 2016, 09:41
Profese: Podnikatel,galanterní výroba,merchandise
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Hostování Daniel Halamíček

Příspěvek od Daniel.Halamicek »

Jak jsem již avizoval ve svém příspěvku na minulé krajské schůzi, měl bych zájem o hostování v Jihomoravském krajském sdružení. Důvodem je zejména fakt, že se navracím profesně působit a částečně žít do Brna a chci své pirátské činění realizovat i prostřednictvím tohoto krajského sdružení a zejména být napojen na jeho informační toky.

V Brně jsem již žil v devadesátých letech, kdy jsem byl kupříkladu spoluzakladatelem tehdejšího kultovního prostoru "Zadní trakt"- alternativního kulturně komerčního centra.

V Pirátské straně jsem registrován v Olomouckém kraji, ale podílel jsem se například i na restartu Pirátů ve Zlínském kraji, to je z kraje odkud pocházím.

Mé pozice v Pirátské straně byly následující:

2016- příznivec a podporovatel
2017- člen KS Olomouckého kraje
2017- kandidatura do Poslanecké sněmovny
2018- člen redakce Pirátských listů
2018 - člen Republikového výboru
2018- kandidatura do Městského zastupitelstva Rožnov pod Radhoštěm
2019- člen Volebního výboru v Olomouckém kraji
2020- člen celostátního rezortního týmu finance

V posledních letech se profesně věnuji zejména produkci a distribuci rockového merchandise i dalšímu dění v této subkultuře. V loňském roce jsem byl přizván k novému brněnskému projektu "Živá cihelna na Červeném kopci"- kulturní a společenský prostor v plenéru", kde mám na starosti zejména organizaci eventů v tomto prostoru. Rozvoj tohoto konceptu bohužel zatímně zabrzdila současná covidová situace.

V nedávných dnech jsem se rozhodl pokusit se navrátit k práci v Republikovém výboru a to prostřednictvím nominace Celostátním fórem. Podporu nominace jsem získal v tomto týdnu. Link k této mé nominaci je zde:
viewtopic.php?f=350&t=57353&p=760450#p760450
K tomu, tímto způsobem, být spojovací linkou mezi centrálou a širokou členskou základnou mě vede zejména fakt, že jsem se pohyboval mez Piráty více krajů a i během výjezdních zasedání RV jsem se vždy snažil seznámit a hovořit zejména s členy z toho MS, kde se zasedání konalo.
Budu samozřejmě brát s povděkem, když ve víkendové volbě obdržím i hlasy od kandidátů z JM kraje.

No a závěrem ještě tato poznámečka: Bylo mi osobně velmi milé, že mé pracovní aktivity, které jsou spojeny se značným cestováním, vyšly právě tak, že jsem se startu letošní kampaně k volbám do PS mohl zúčastnit právě v Brně na České. :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Halamicek za příspěvek:
Martina.Hanackova
Daniel Halamíček

"Nikdy jsem nechtěl žít nezajímavý život, proto si na jeho útrapy zajisté stěžovat nemůžu"
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“