Přihláška do týmu

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Petr.Burian
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 19
Registrován: 25 bře 2018, 11:10
Profese: Bezpečnostní pracovník
Bydliště: sídliště Osvobození 35, Vyškov
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Petr.Burian »

Omlouvám se za pozdější odpověď, byl jsem nemocný s angínou a pořád se z ní nějak nemohu zcela uzdravit. Teď momentalně nepracuji v žádné ekonomické pozici nebo s ekonomickým zaměřením, ale zajimám se o daňovou politiku nebo o realitní trh.
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 827 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Petr.Burian píše: 17 led 2021, 15:49 Omlouvám se za pozdější odpověď, byl jsem nemocný s angínou a pořád se z ní nějak nemohu zcela uzdravit. Teď momentalně nepracuji v žádné ekonomické pozici nebo s ekonomickým zaměřením, ale zajimám se o daňovou politiku nebo o realitní trh.
Ahoj Petře, díky za zprávu. Nic se neděje, jak bude další zasedání KETu, tak pošlu pozvánku. Co se týká fungování KETu, tak bych potřeboval, zda bys byl v oblasti tvého zájmu schopen vytvořit nějaké expertní materiály či posudky na problematiku, kterou by nám předkládat krajští a komunální zastupitelé nebo vytvořit či oponovat část ekonomického programu. KET by měl být expertní servisní skupinou, která by měla straně pomáhat v dané oblasti posuzovat či navrhovat různé politiky. Potřebuji tedy mít akceschopný odborný tým, který se bude skládat z následných specializovaných podskupin. Proto bych chtěl rozdělit, kdo bude členem KETu, tedy expert, který je schopen na dobrovolné bázi dát k dispozici své schopnosti a znalosti a kdo by byl hostem, abychom zachovali otevřenost a pomáhalo nám to s novými náměty a nápady a taky bránilo vytvoření určité profesní slepoty.

Byl bys tedy schopen říct, kde bys viděl svou roli? Díky
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Petr.Burian
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 19
Registrován: 25 bře 2018, 11:10
Profese: Bezpečnostní pracovník
Bydliště: sídliště Osvobození 35, Vyškov
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Petr.Burian »

Opět se omlouvam, že odpovídám po dlouhé době. Ja bych se ze začátku spíše zařadil k hostům, bohužel nemám vysokou odbornost v určité části ekonomického odboru, ale sleduji makroekonomické faktory v ČR. Určitě se ale těším na online zasedání Ketu. Děkuji
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 827 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Oukej, teď plánuji na duben jednání KETu. Chci pozva Ivo Vašíčka za kraj jako předsedu FV, aby nás seznámil s aktuální situací. Pozvánku pošlu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Svagerka za příspěvek:
Tomas.Psota
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
petrchovanec
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 17 dub 2020, 04:35
Profese: matematik
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od petrchovanec »

Ahoj všichni,

pocházím z Brna, pracuji v financích a Pirátský program se mi líbí (a jsem RegP), proto bych se chtěl přihlásit do tohoto KET týmu.

K mé kvalifikaci a možným tématům, kde bych byl schopen vytvořit nějaké expertní materiály nebo oponentské posudky:
Mám ekonomické a matematické vzdělání a ve svém profesním životě jsem se zabýval mnoha tématy, avšak věřím, že se dokážu doučit i jiná témata podle potřeby. Zabýval jsem se (některými více, některými méně) makroekonomickým modelováním (včetně veřejných financí a dluhu), kapitálovými trhy (třeba i městskými dluhopisy), investicemi (např. elektrárny (plynové, jaderné a jiné), nemocnice/školy, dálnice a pod.), spotřebitelskými financemi, právními spory, dopady různých regulací, energiemi, komerčními nemovitostmi, udržitelnými financemi a ekonomikou, digitalizací, crypto/dist. ledgers a pod.

Více o mě zde:
https://www.linkedin.com/in/petrchovanec/

Těším se, až vás uvidím, aspoň virtuálně, Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi petrchovanec za příspěvky (celkem 2):
Michal.Svagerka, Tomas.Psota
Uživatelský avatar
Tomas.Psota
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 45
Registrován: 28 pro 2019, 15:28
Profese: manažer
Dal poděkování: 207 poděkování
Dostal poděkování: 53 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Tomas.Psota »

Tak dobré CVčko jsem dlouho neviděl. Potěšení bude rozhodně na naší straně :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Psota za příspěvek:
Michal.Svagerka
Tomáš Psota, tom.psota@post.cz
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 827 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michal.Svagerka »

tom.psota píše: 26 bře 2021, 10:03 Tak dobré CVčko jsem dlouho neviděl. Potěšení bude rozhodně na naší straně :)
Rád se budu opakovat, stejně, jak píše Tomáš, díky za přihlášku do týmu a také se těším na spolupráci. 👍
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
pepino77073
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4
Registrován: 20 led 2020, 11:28
Profese: právník
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od pepino77073 »

Dobrý den, ahoj,
rád bych se přihlásil do týmu. Pokud budu moci, rád budu nápomocen.
Jsem tady sice pod pitomým loginem, ale jmenuji se Josef Sobotka a funguju na VUTčku jako právník...s lehkým přesahem :-) Současně sedím (za VUT) v DR Technologického Parku. Ač jsem primárně přes paragrafy, tak s ohledem na zaměření univerzity a nějakou třetí roli mě jak pracovně, ale i soukromě zajímá přesah (my tomu říkáme "třetí role univerzity") školy směrem ke společnosti - transfer znalostí (včetně třeba spin off firem), celoživotní vzdělávání, rozvoj inovací, podpora regionálních startupů, atd... Jinak pochopitelně jako někdo, kdo se pohybuje už řadu let ve veřejném sektoru a odpovídá i za nastavování pravidel, tak mám relativně slušné znalosti co se týče veřejného zadávání, finanční kontroly, dotačních věcí, apod. Byl jsem na VUT u toho, když se stavěly CEITEC, AdMaS a všechna další centra... od primárních dotačních žádostí, přes zakázky na dodavatele až po dořešování vztahů a zúčtování poskytnutých peněz. Jak pan kolega Psota ví, jsem občas u toho, když VUT spravuje své podíly ve společnostech...Jsem u toho, když se VUT soudí s ministerstvy o nesprávně vypsané a nesprávně nevyplacené prostředky z EU fondů. Tedy snad bych mohl alespoň něčím přispět i do diskuze na spíše ekonomické věci.
No a krom všeho uvedeného výše jsem pořád ten zavšivený právník, takže se vyznám (nebo si to aspoň myslím) v zákonech...teda pokud to dnes v této zemi vůbec ještě někdo může říct
Tito uživatelé poděkovali autorovi pepino77073 za příspěvek:
Michal.Svagerka
Uživatelský avatar
Michal.Svagerka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 348
Registrován: 31 říj 2018, 15:45
Profese: místostarosta města Dubňany
Bydliště: Dubňany
Dal poděkování: 827 poděkování
Dostal poděkování: 462 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do týmu

Příspěvek od Michal.Svagerka »

Ahoj Josefe,

díky moc za tvou přihlášku. Jsem rád, že se naše spolupráce z TPB přesune i na půdu KET. Zde prosím vyplň Doodle, kdy můžeš na další jednání KET https://doodle.com/poll/f8yxr3iftx4qf5z ... edium=link
  1. místopředseda MS Slovácko a KS JMK
    e-mail: michal.svagerka@seznam.cz
    místostarosta města Dubňany, člen KET JMK Finance, hospodářství, majetek a investice a RT Finance
Odpovědět

Zpět na „Finance, hospodářství, majetek a investice“