Štěpán Tračík

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Stepan.Tracik
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 55
Registrován: 03 pro 2017, 15:07
Profese: KÚ MSK, OŽP
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Štěpán Tračík

Příspěvek od Stepan.Tracik »

Ahoj pirátky, piráti,

někteří mne možná znáte. Jmenuji se Štěpán Tračík, pocházím z Ostravy, žiji v současnosti v Havířově. Jelikož jsme se s manželkou přestěhovali (z Olomouce) po roce zpátky do kraje (Havířov), rád bych se tady aktivně zapojil. V současné době jsem členem MS Olomouc.

Profesně je mi nejblíže ochrana přírody, odpadové hospodářství (6 let Agentura ochrany přírody a krajiny ČR, 4 roky Česká inspekce životního prostředí, v současnosti Moravskoslezský kraj - Krajský úřad), ale rád se vrtám i v jiných záležitostech, které mne nenechávají chladným (např. podivné praktiky v Městském kulturním středisku Havířov, Magistrátu, zakázky atd.).

Protože tady hodláme s rodinou žít, rád bych svým dílem pomohl vyčistit Augiášův chlév a pomohl udělat skomírající město lepším místem pro život.

Více informací o mne např.
https://lide.pirati.cz/personProfile/551/
2017 - ucházení o členství v PS v Havířově
2019 - ucházení o členství v PS v Olomouci

Pro více informací pište, proskenujte mne třeba na Facebooku nebo tady na fóru.

Rád Vaše dotazy zodpovím a přidám ruku k dílu.
Zdraví
Štěpán
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Tracik za příspěvky (celkem 7):
Michal.Gill, Veronika.Murzynova, Jakub.Jezisek, Jaroslav.Kamen, Jakub.Vontroba, Jakub.Dedek, Alena.Klocova
"Já věřím ve vše, ale zároveň o všem pochybuji. Když něčemu nerozumím tak věřím."
<<"Tak já vám teda věřím.">>
"A ono je to úplně opačně. "

(P. Dostál + P. Čtvrtníček - Česká soda)
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Štěpán Tračík

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj, díky za představení a vítej zpět v kraji. Jelikož si již členem, tak jako předsednictvo zpracujeme tvou žádost a pomůžeme vyřešit přestup s AO apod. V Havířově máme funkční buňku a byl bych rád, kdyby si byl v kontaktu s @Martin.Redr nebo dalšími členy ve městě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Jezisek za příspěvek:
Alena.Klocova

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Štěpán Tračík

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Určitě se připoj na příští schůzi, kde se můžeš představit. Viz viewtopic.php?f=469&t=55627 a pak bychom dořešili přestup.

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Stepan.Tracik
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 55
Registrován: 03 pro 2017, 15:07
Profese: KÚ MSK, OŽP
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Štěpán Tračík

Příspěvek od Stepan.Tracik »

Ahoj, kdy mohu očekávat odsouhlasení přestupu a jeho provedení? Díky. Št.
"Já věřím ve vše, ale zároveň o všem pochybuji. Když něčemu nerozumím tak věřím."
<<"Tak já vám teda věřím.">>
"A ono je to úplně opačně. "

(P. Dostál + P. Čtvrtníček - Česká soda)
Uživatelský avatar
Jakub.Jezisek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 275
Registrován: 24 kvě 2018, 07:41
Profese: Správce sítě a systémů
Bydliště: Bohumín
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 285 poděkování

Re: Štěpán Tračík

Příspěvek od Jakub.Jezisek »

Ahoj, na příští schůzi PMS jsem to chtěl otevřít. Je teď ve středu. Dám ti pak hned vědět.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Jezisek za příspěvek:
Jakub.Dedek

Jakub Ježíšek • místopředseda KS MSK / místopředseda MS Karvinsko. • mobil: +420 777 314 369 • jakub.jezisek@pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Karvinsko“