Hledáme dobrovolníky do analytického teamu pražského volebního štábu

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.

  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Jan.Lipavsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1267
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1631 poděkování
Dostal poděkování: 2327 poděkování

Hledáme dobrovolníky do analytického teamu pražského volebního štábu

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Ahoj,

volby do sněmovny 2021 se blíží a s tím i příprava volební kampaně. V rámci pražského volebního štábu máme ustaven analytický team. Zájem o činnost projevila řada lidí s praktickými zkušenostmi s datovou analýzou či programováním, ale pro podstatnou část práce bychom potřebovali také dobrovolníky, kteří mají především zázemí v politologii, sociologii, mediích či jiné relevantní společenské vědě.

Aktuálně mám sadu úkolů, která spočívá především z potřeby sestavit profily nás a našich oponentů, popsat si mediální a politickou scénu atd.

Moc ocením, když se mi zájemci o vypracování takového úkolu, či přímo členství v analytickém teamu ozvou.

Děkuji a přeji krásné Vánoce a vše nejlepší do nového roku!
Jan.Kozubik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 25 srp 2019, 11:54
Profese: asistent poslankyně Kláry Kocmanové
Bydliště: Praha

Re: Hledáme dobrovolníky do analytického teamu pražského volebního štábu

Příspěvek od Jan.Kozubik »

Ahoj, psal jsem i email, rád pomůžu, vystudoval jsem politologii a mezinárodní vztahy.
Odpovědět

Zpět na „Praha“