KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Anketa - stanovení postupu jednání ve věci 1/2 placené pozice KoKS

Anketa končí za 06 led 2021, 16:11

POSTUP A
1
7%
POSTUP B
13
93%
 
Celkem hlasujících: 14 - Celkem hlasů: 14

Uživatelský avatar
Ivana.Mrkvickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 214
Registrován: 31 bře 2020, 20:22
Profese: asistentka resortních týmů
Dal poděkování: 529 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování

Re: KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Příspěvek od Ivana.Mrkvickova »

Andrea.Linhartova píše: 06 led 2021, 19:16
Ivana.Mrkvickova píše: 05 led 2021, 14:36
Tvé osobní útoky nejsou profesionální a už vůbec nejsou vhodné. Obě víme, jak to reálně bylo s tvým hodnocením, že to hodnocení skutečně nebylo dle matice, podle které máš hodnotit a obě víme, co jsi mi odpověděla.
Obě víme? Ne, nevíme, čeho jsem si vědoma je, že jsi nebyla spokojena s hodnocením a rozhodla jsi se mi to patřičně předvést. Důvod proč jsem hodnotila, jak jsem hodnotila jsem uvedla v příspěvku na nějž zde reaguješ. Ujasněme si, že jedna ze základních povinností KoKS je komunikace se zájemci o členství a RegP. Byla jsi s tímto požadavkem seznámena i při výběrovém řízení. Jelikož jako PKS nemáme přehled, co a jak řešíš pro PO, vycházíme z věcí, které jsou pro nás v kraji prioritou, alespoň já ano. Během měsíce června jsem Tě kontaktovala, že bych ráda, abys pomohla Davidovi s komunikaci právě se zájemci a Reg.P. Když jsem v říjnu hodnotila, měla jsem ověřeno, že stále tuto komunikaci vedl spíš David. Důvod proč jsem o to žádala byl ten, že David táhl několik měsíců sám a měla jsem za to, že by bylo fajn, aby část téhle komunikace mu padla z ramen. Takže mé hodnocení bylo hodně ovlivněno tím, že jsi zadaný úkol nesplnila.
Tvrdíš li opak, prosím o doložení (NDA mám podepsanou) kolik příznivců a zájemců o členství jsi zpracovávala či minimálně s nimi komunikovala za období 06 až 12/2020. Mé hodnocení to nezmění, ale bude to možnost si to ověřit.
Ivana.Mrkvickova píše: 05 led 2021, 14:36 To co píšeš se nezakládá na pravdě, tak o mně prosím veřejně nelži. Pokud na KF představím mnou vypracovaný tříbodový plán práce s nováčky - což si každý může přečíst v zápisu - tak jen těžko můžeš týden potom tvrdit, že neplním svou práci v oblasti péče o nováčky a že v tomto směru nic nedělám :)
K tomuto Tě chci upozornit, že obvinění ze lži na veřejném fóru jako je toto, je docela závažná věc. Tudíž Tě tímto žádám o doložení lži, které o Tobě šířím. Jak se k tomuto dále postavím si ještě nechám projít hlavou.
Dále bych Tě ráda upozornila na fakt, že pirátské forum není FB, ač tedy mnohdy si to s tím asi někdo plete. Platí zde jisté zásady a pravidla, pokud tu dáváš příspěvky měj to na paměti.

Dále, jak už jsem avizovala na Zulipu, pokud mám jako člen PKS spolupracovat s Tebou jako KoKSem, žádám Tě aby jsi se účastnila mediace mezi námi dvěma. Požádala jsem již @Lenka.Spanihelova a doufám, že případně @Matej.Karas by mohl být též nápomocen.
Nerada bych se dočkala vulgárních urážek, kterými jsi již obšťastnila jednoho člena KS, asi tušíš koho mám na mysli. K tomuto faktu bych Tě ráda upozornila, že v případě uzavření příkazní smlouvy, což Ti bylo nastíněno i 3.12.2020 by bylo fajn se vyvarovat podobným výlevům a atakům.
Andreo tenhle způsob komunikace je nedůstojný a já v něm dál touto formou pokračovat nebudu. Ty jsi ta, kdo mne tu opakovaně napadá, účelově a zkresleně sem taháš věci, co sem nepatří a já to dál dělat nebudu. Připadám si už trošku jako Kalousek.

Jak už jsem avizovala, tak se mediace zúčastním moc ráda a budu doufat, že se to opravdu někam pohne, protože tahle telenovela mne znechucuje. I když tvá rétorika mi nenaznačuje, že by jsi o nějaké narovnání situace stála.

Ivana Mrkvičková
tel: 778111450
ivana.mrkvickova@pirati.cz

„Na práci u nás nemusíte být blázen. Ale hodně to pomáhá.“ — Terry Pratchett

Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 374
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 403 poděkování

Re: KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Ivana.Mrkvickova píše: 06 led 2021, 19:32
Andrea.Linhartova píše: 06 led 2021, 19:16
Ivana.Mrkvickova píše: 05 led 2021, 14:36
Tvé osobní útoky nejsou profesionální a už vůbec nejsou vhodné. Obě víme, jak to reálně bylo s tvým hodnocením, že to hodnocení skutečně nebylo dle matice, podle které máš hodnotit a obě víme, co jsi mi odpověděla.
Obě víme? Ne, nevíme, čeho jsem si vědoma je, že jsi nebyla spokojena s hodnocením a rozhodla jsi se mi to patřičně předvést. Důvod proč jsem hodnotila, jak jsem hodnotila jsem uvedla v příspěvku na nějž zde reaguješ. Ujasněme si, že jedna ze základních povinností KoKS je komunikace se zájemci o členství a RegP. Byla jsi s tímto požadavkem seznámena i při výběrovém řízení. Jelikož jako PKS nemáme přehled, co a jak řešíš pro PO, vycházíme z věcí, které jsou pro nás v kraji prioritou, alespoň já ano. Během měsíce června jsem Tě kontaktovala, že bych ráda, abys pomohla Davidovi s komunikaci právě se zájemci a Reg.P. Když jsem v říjnu hodnotila, měla jsem ověřeno, že stále tuto komunikaci vedl spíš David. Důvod proč jsem o to žádala byl ten, že David táhl několik měsíců sám a měla jsem za to, že by bylo fajn, aby část téhle komunikace mu padla z ramen. Takže mé hodnocení bylo hodně ovlivněno tím, že jsi zadaný úkol nesplnila.
Tvrdíš li opak, prosím o doložení (NDA mám podepsanou) kolik příznivců a zájemců o členství jsi zpracovávala či minimálně s nimi komunikovala za období 06 až 12/2020. Mé hodnocení to nezmění, ale bude to možnost si to ověřit.
Ivana.Mrkvickova píše: 05 led 2021, 14:36 To co píšeš se nezakládá na pravdě, tak o mně prosím veřejně nelži. Pokud na KF představím mnou vypracovaný tříbodový plán práce s nováčky - což si každý může přečíst v zápisu - tak jen těžko můžeš týden potom tvrdit, že neplním svou práci v oblasti péče o nováčky a že v tomto směru nic nedělám :)
K tomuto Tě chci upozornit, že obvinění ze lži na veřejném fóru jako je toto, je docela závažná věc. Tudíž Tě tímto žádám o doložení lži, které o Tobě šířím. Jak se k tomuto dále postavím si ještě nechám projít hlavou.
Dále bych Tě ráda upozornila na fakt, že pirátské forum není FB, ač tedy mnohdy si to s tím asi někdo plete. Platí zde jisté zásady a pravidla, pokud tu dáváš příspěvky měj to na paměti.

Dále, jak už jsem avizovala na Zulipu, pokud mám jako člen PKS spolupracovat s Tebou jako KoKSem, žádám Tě aby jsi se účastnila mediace mezi námi dvěma. Požádala jsem již @Lenka.Spanihelova a doufám, že případně @Matej.Karas by mohl být též nápomocen.
Nerada bych se dočkala vulgárních urážek, kterými jsi již obšťastnila jednoho člena KS, asi tušíš koho mám na mysli. K tomuto faktu bych Tě ráda upozornila, že v případě uzavření příkazní smlouvy, což Ti bylo nastíněno i 3.12.2020 by bylo fajn se vyvarovat podobným výlevům a atakům.
Andreo tenhle způsob komunikace je nedůstojný a já v něm dál touto formou pokračovat nebudu. Ty jsi ta, kdo mne tu opakovaně napadá, účelově a zkresleně sem taháš věci, co sem nepatří a já to dál dělat nebudu. Připadám si už trošku jako Kalousek.

Jak už jsem avizovala, tak se mediace zúčastním moc ráda a budu doufat, že se to opravdu někam pohne, protože tahle telenovela mne znechucuje.
:D

BTW: zadání mého požadavku Ti zadám do Redmine, jakmile budeš mít smlouvu. Souhlasíš?
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Lenka.Martinkova.Spanihelova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 98
Registrován: 14 bře 2018, 21:32
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 347 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Příspěvek od Lenka.Martinkova.Spanihelova »

Piráti a Pirátky,
Mediace je proces, kdy v ideálním případě najdeme řešení a dohodu, se kterou jsou spokojeny obě strany. Mediace může být cesta ke smíru , nejde o žádný trest ani sankci, je to bonus a byla bych ráda, abychom tomu tak rozuměli.
Jsou dvě cesty - nabízíme s Matějem mediaci, výhoda je, že by byla zdarma, nevýhoda je, že se známe a pro mediované by mohl být problém se úplně otevřít (něco jako obava ze ztráty tváře - je to úplně přirozený často nevědomý proces - to může mediaci negativně ovlivnit)
Druhá cesta je mediátora zaplatit, nevýhoda je cena, výhoda je možná větší otevřenost a úspěch procesu. Mediátora bychom vám uměli doporučit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Martinkova.Spanihelova za příspěvky (celkem 5):
Vladek.Vacha, Ivana.Mrkvickova, Ondrej.Karas, Andrea.Linhartova, Dominik.Becka
Uživatelský avatar
Ivana.Mrkvickova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 214
Registrován: 31 bře 2020, 20:22
Profese: asistentka resortních týmů
Dal poděkování: 529 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování

Re: KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Příspěvek od Ivana.Mrkvickova »

Lenka.Spanihelova píše: 06 led 2021, 20:11 Piráti a Pirátky,
Mediace je proces, kdy v ideálním případě najdeme řešení a dohodu, se kterou jsou spokojeny obě strany. Mediace může být cesta ke smíru , nejde o žádný trest ani sankci, je to bonus a byla bych ráda, abychom tomu tak rozuměli.
Jsou dvě cesty - nabízíme s Matějem mediaci, výhoda je, že by byla zdarma, nevýhoda je, že se známe a pro mediované by mohl být problém se úplně otevřít (něco jako obava ze ztráty tváře - je to úplně přirozený často nevědomý proces - to může mediaci negativně ovlivnit)
Druhá cesta je mediátora zaplatit, nevýhoda je cena, výhoda je možná větší otevřenost a úspěch procesu. Mediátora bychom vám uměli doporučit.
Leni děkuji ti moc. Já bych o mediaci opravdu velice stála, protože jsem pod tlakem podobných útoků už moc dlouho a už se to skutečně vydržet nedá. Svoji práci mám moc ráda ale pod neustálým tlakem napadání a vysmívání ji skutečně dělat nemůžu a už nevím kudy kam - sama to nevyřeším.

Ivana Mrkvičková
tel: 778111450
ivana.mrkvickova@pirati.cz

„Na práci u nás nemusíte být blázen. Ale hodně to pomáhá.“ — Terry Pratchett

Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 374
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 403 poděkování

Re: KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Lenka.Spanihelova píše: 06 led 2021, 20:11 Piráti a Pirátky,
Mediace je proces, kdy v ideálním případě najdeme řešení a dohodu, se kterou jsou spokojeny obě strany. Mediace může být cesta ke smíru , nejde o žádný trest ani sankci, je to bonus a byla bych ráda, abychom tomu tak rozuměli.
Jsou dvě cesty - nabízíme s Matějem mediaci, výhoda je, že by byla zdarma, nevýhoda je, že se známe a pro mediované by mohl být problém se úplně otevřít (něco jako obava ze ztráty tváře - je to úplně přirozený často nevědomý proces - to může mediaci negativně ovlivnit)
Druhá cesta je mediátora zaplatit, nevýhoda je cena, výhoda je možná větší otevřenost a úspěch procesu. Mediátora bychom vám uměli doporučit.
Leni, mediaci znám a díky za osvětlení. Tuto formu jsem zvolila, jak víš proto, že si neumím představit další spolupráci s Ivanou, ale chci tomu dát šanci a příležitost. Taky si myslím, že by to mohlo být konečně otevřením se tomuto procesu. Nečekám, že najdeme cestu ke smíru, ale doufám, že se třeba shodneme na pravidlech.
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Lenka.Martinkova.Spanihelova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 98
Registrován: 14 bře 2018, 21:32
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 347 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Příspěvek od Lenka.Martinkova.Spanihelova »

Očekávání ještě doladíme. Teď jde o to, zda byste šli do varianty interní či externí ( můžeme zkusit interní cestu, když uvidíme, že je těžké se otevřít, jít následně cestou externisty)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lenka.Martinkova.Spanihelova za příspěvky (celkem 3):
Jana.Kolarikova, Dominik.Becka, Ivana.Mrkvickova
Uživatelský avatar
Vladek.Vacha
Místní předsednictvo
Příspěvky: 324
Registrován: 22 říj 2017, 16:45
Profese: Ředitel výrobního závodu
Bydliště: Mistrovice 35
Dal poděkování: 694 poděkování
Dostal poděkování: 313 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KS PAK 02/2021 Anketa - návrhy postupu 1/2 placené pozice KoKS

Příspěvek od Vladek.Vacha »

zamčeno
Jestli má někdo dotaz nebo se chce o mě více dozvědět není nic jednoduššího než využít můj mobilní telefon: 724333769, e-mail: v.vacha@tiscali.cz , web: http://vhtm.valka.cz/, stejně tak se mnou můžete komunikovat na messengeru či si mě přidat do přátel v rámci FB: https://www.facebook.com/vladek.vacha . Pokud by měl někdo zájem se osobně setkat rád Vás navštívím, případně Vás srdečně zvu do našeho regionu.

Vladek Vácha
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“