MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Nymburk

Odpovědět
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1735
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Vážené místní fórum,

Z pověření Petra Procházky vyhlašuji volbu PMS Nymburk na období 2020 - 2022. Mandát současnému předsednictvu končí 3.12.

Všechny kandidáty prosím, aby zde sepsali kandidátskou řeč, ve které uvedou svou vizi působení na dané pozici a cíle dalšího směrování místního sdružení Nymburk. Taktéž prosím, aby kandidáti uvedli, zda-li se hlásí na pozici předsedy, či místopředsedy. V jednom hlasování budeme volit samostatně předsedu a následně dva místopředsedy.

Doba prom navrhování kandidátů potrvá do 19.11 18:00. Dle potřeby je možné rozpravu prodloužit.

Díky všem za kandidátské řeči a hodně štěstí ve volbě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Snizek, anon274

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Petr.Prochazka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 504
Registrován: 31 bře 2013, 22:04
Profese: Dispečer mezinárodních vlaků
Bydliště: Nymburk, Hrnčířova 1927
Dal poděkování: 667 poděkování
Dostal poděkování: 776 poděkování

Re: MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Příspěvek od Petr.Prochazka »

Vážené místní fórum, rád bych tímto požádal o podporu své kandidatury na předsedu MS Nymbursko

Předsedou nově vzniklého MS jsem od roku 2018. Za tu dobu se nám podařilo několik dobrých věcí. Postupně jsme navýšili počet členů MS a aktivně spolupracujeme s několika dalšími lidmi, kteří projevují svůj zájem k pirátům vstoupit a naše MS dále rozšířit. V letošním roce jsme otevřeli Pirátskou Kancelář Nymburk - PiKNyk, kde se úspěšně věnujeme sběru ošacení pro potřebné z nemocnice Nymburk. Dále zde každý týden nabízíme občanům Nymburka, členům i příznivcům otevřené úterky a do budoucna přidáme možná i další otevírací hodiny. Kdyby nás nezastavila pandemie, již v této době by v PiKNyku běžely další akce (promítání, přednášky a další)

Následující období, ne které se volí nové PMS bude naplněno dvěma důležitými volebními kampaněmi.

Tou první jsou sněmovní volby 2021 - Do nich budeme jako MS poskytovat plnou součinnost při kampani i s využitím prostorů PiKNyku. Jako kandidát na předsedu si v tomto prvním roce kladu za cíl maximální spolupráci s PKS a zajištění naší maximální pomoci v co největším počtu dobrovolníků a členů. Zároveň bude nutné během tohoto roku zapracovat na vizi pro komunální volby v roce 2022, v nichž bychom měli kandidovat (samostatně, nebo v rozumných koalicích) ve všech městech našeho okresu - Nymburk, Lysá nad Labem, Poděbrady, Milovice.

Komunální volby 2022 - Po sněmovních volbách začne v podstatě ihned kampaň na volby komunální o rok později. Našim cílem v MS Nymburk bude po celou dobu aktivně komunikovat se zájemci o členství i případnými experty a přivést je na naše kandidátky do komunálních voleb.

Úlohou nového předsednictva MS bude v období 2021/2022 takové posílení členské základny, aby se postupně mohlo uvažovat o jeho případném rozdělení na MS Nymburk, MS Poděbrady a MS Lysá nad Labem. To může nastat v případě, že bude pro každé uvažované nové MS dostatek akceschopných členů, připravených převzít vedení v nových MS a dále je rozvíjet.

Jako předseda MS budu dbát na to, abychom v rámci našeho sdružení rozdělili mezi členy tyto funkce: Správa a péče o PiKNyk, Zástupce mediálního odboru kraje pro naše MS, koordinace naší činnosti v jednotlivých městech okresu, péče o nováčky a komunikace s nimi...

Rád bych získal podporu pro pokračování v nastoleném směrování našeho MS. Od října jsem zvoleným zastupitelem Středočeského kraje, nicméně ve svém hlavním zaměstnání mám předjednány takové podmínky, abych se mohl pirátům věnovat až 20 hodin týdně bez ohledu na cokoli jiného. A to je podle mého názoru dostatečný časový fond pro předsednictví MS a krajské zastupitelstvo včetně členství ve výboru a komisi.

Předem děkuji za Vaši podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Prochazka za příspěvky (celkem 3):
anon274, Stepan.Drtina, Lucie.Cirkva.Chocholova
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
Uživatelský avatar
Petr.Prochazka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 504
Registrován: 31 bře 2013, 22:04
Profese: Dispečer mezinárodních vlaků
Bydliště: Nymburk, Hrnčířova 1927
Dal poděkování: 667 poděkování
Dostal poděkování: 776 poděkování

Re: MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Příspěvek od Petr.Prochazka »

Tímto bych rád nominoval @Jirina.Prochazkova , @Martin.Martin , @Petr.Hladky , @Vilem.Najemnik a @Vojtech.Lukavec o zvážení své kandidatury na pozici místopředsedy (předsedy) MS. Ideální by bylo složení předsednictva napříč okresem Nymburk, Lysá i Poděbrady.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Prochazka za příspěvky (celkem 3):
anon274, Martin.Martin, Stepan.Drtina
Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod. Jan Werich
anon274
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 39
Registrován: 19 kvě 2020, 21:49
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Re: MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Příspěvek od anon274 »

Podporuji @Petr.Prochazka na post předsedy MS Nymburk.
Tito uživatelé poděkovali autorovi anon274 za příspěvek:
Stepan.Drtina
anon274
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 39
Registrován: 19 kvě 2020, 21:49
Dal poděkování: 175 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Re: MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Příspěvek od anon274 »

Děkuji za možnost ucházet se o post místopředsedy MS Nymburk, tímto svoji nominaci přijímám.

Ahoj, doufám že už jste mě za tu krátkou dobu, co jsem u pirátů, stačili alespoň trochu poznat a zjistili jste, že to myslím vážně.
Piráty a MS Nymburk beru jako svoji druhou práci, né z pohledu zisku, ale z pohledu prosperity. Poněvadž má vlastnost je, že když se do něčeho dám,
tak na plno, mým cílem je prosperita Pirátů a MSka samotného.
V Našem okrese je vysoký potenciál na růst naší strany, MSka. Potřeba je to těm lidem nabídnout a umožnit, což vyžaduje spoustu času.
Čas je ale mojí výhodou. Díky své práci jsem pánem svého času, tudíž mi nedělá problém věnovat se MSku, jak je potřeba. V tomto směru jsem dost flexibilní. Mojí prioritou je Lysá nad Labem a Petrem zmíněné Milovice. Potřebujeme zde získat aktivní příznivce-nejlépe aktivní členy.
Protože jsem vyrostl v obchodnické rodině, na trzích, v obchodě ,můžu nabídnout své zkušenosti v kontaktní kampani, nedělá mi problém oslovovat cizí,vést s nimi rozpravu.

Mezi mé nevýhody může patřit krátká doba členství, nevyznám se ve všech interních záležitostech. V Některých věcech jsem někdy až moc akční, když "cítím" že je něco správné, tak jednám.
Moji výhodou je to, že když něco nevím, tak mám potřebu se to naučit.

Pro MS Nymburk/Piráty budu fungovat tak jako tak,na 100%.

Vše ostatní rád zodpovím.
Díky,Petr
Tito uživatelé poděkovali autorovi anon274 za příspěvky (celkem 3):
Petr.Prochazka, Martin.Martin, Stepan.Drtina
Uživatelský avatar
Vojtech.Lukavec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 114
Registrován: 30 říj 2017, 18:31
Profese: lékař gynekologie-porodnictví
Dal poděkování: 101 poděkování
Dostal poděkování: 336 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Příspěvek od Vojtech.Lukavec »

Ahoj,

nominaci na post místopředsedy MS Nymburk a "týpka přes Poděbrady" přijímám:)

Své představení bych mohl víceméně překopírovat ze své kandidatury na místopředsedu kraje. Mojí prioritou je poděbradská komunální politika a rád bych Piráty v tomto městě nastartoval směrem na radnici a v rámci našeho MS ji reprezentoval.

Na případné dotazy jsem nachystán:)

Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Lukavec za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, anon274, Stepan.Drtina, Martin.Martin, Petr.Prochazka

"You can sit on a throne, that doesn't make you a ruler. It only means you have an arse."

vojta.lukavec@gmail.com/602 320 040

RV - Mladé Pirátstvo - zdravotnictví

Jirina.Prochazkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 87
Registrován: 06 kvě 2018, 09:59
Profese: učitelka
Bydliště: Nymburk
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 120 poděkování

Re: MS Nymburk 1/2020 Volba nového PMS

Příspěvek od Jirina.Prochazkova »

Děkuji za nominaci do pozice místopředsedy místního sdružení Nymburk. Přijímám tuto nominaci z pozice aktuálního druhého místopředsedy MS.

V rámci MS zastávám funkci správkyně PiKNYk - Pirátské kanceláře Nymburk, která je otevřena od června letošního roku. Jedná se o příjem a výdej šatstva z naší sbírky, technické a praktické fungování kanceláře, zajištění pravidelných otevřených úterků a další činnosti spojené s distribucí propagačních materiálů. Mým zájmem je tuto funkci nadále vykonávat a to bez ohledu na mé zvolení na post místopředsedkyně.

V rámci spravování PiKNYk jsem schopna organizovat aktivity spojené se sbírkou šatstva, včetně rozšíření dobročinných aktivit například ve spolupráci s místní Farní charitou.

V MS Nymburk jsem připravena také plnit roli hospodáře a osvojit si Piroplácení a případné dovednosti s tím spojené.

V následujícím období bych se chtěla zaměřit na aktivity pořádané PiKNYkem, jak jen to vývoj epidemiologické situace dovolí, a ve spolupráci s ostatními členy MS komunikovat a zapojovat nováčky a příznivce, kteří si k nám čím dále častěji nacházejí cestu. V následujícím období bude také dost práce s volbami, kde se hodlám zapojit do kampaně obdobným způsobem jako doposud - zejména roznosem Pirátských listů a propagací a organizací aktivit zde ve městě.

Svoje místo vidím zde, v místním sdružení, kde mohu konkrétně a smysluplně působit, žádné vyšší ambice kandidovat na politické funkce ve městě či v kraji nemám. Kandidátku však ráda podpořím, nikoli však na čelních pozicích.

Podporuji kandidaturu Petra Procházky na předsedu MS i další členy, kteří se rozhodli do místního předsednictva kandidovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jirina.Prochazkova za příspěvky (celkem 4):
anon274, Martin.Martin, Stepan.Drtina, Petr.Prochazka
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Nymburk“