Jiří Robenek - žádost o členství

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Zlín

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jiri.Robenek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 81
Registrován: 27 črc 2018, 10:40
Profese: Radní - město Zlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 193 poděkování

Jiří Robenek - žádost o členství

Příspěvek od Jiri.Robenek »

Ahoj Piráti,
o vstupu do politiky jsem přemýšlel již při svém studiu na gymnáziu, tedy dávno před tím, než se objevilo hnutí ANO 2011. Politika Andreje Babiše však na míru mé angažovanosti působila jako urychlovač.
Ze současné krajské koalice s ANO jsem tedy zklamán. Celostátním i komunálním preferencím Pirátů to u voličů částečně uškodí, avšak věřím tomu, že z hlediska řízení kraje bude toto rozhodnutí pro jeho obyvatele přínosné. Vybíralo se ze dvou špatných variant a čas teď ukáže, zda toto rozhodnutí dokážeme dobrou prací obhájit. Právě nyní vnímám dění v Pirátech jako zlomové a z toho důvodu bych se rád stal členem.

V letech 2014 a 2018 jsem byl na kandidátce při komunálních volbách. Vždy BEZPP. Poprvé na společné kandidátce Nezávislých, Zelených a Pirátů. Podruhé již na samostatné kandidátce Pirátů.
Od posledních komunálních voleb jsem členem Komise pro spolupráci města a státní památkové péče Rady města Zlína. V uplynulých krajských volbách jsem kandidoval již se statusem registrovaného příznivce.
Aktuálně mám za sebou několik schůzí MS Zlín a jednu krajskou.

V profesním životě podnikám v oblasti digitálního marketingu. Volný čas věnuji skautingu a komunitnímu spolku Naše Malenovice. Čerstvě obhospodařuji vytěžený kousek lesa u Všeminy, na kterém bych rád vytvořil malou ukázku toho, jak může vypadat druhově bohatý a zdravý les. Nemám v životě žádné velké vzory, ke kterým bych přímo vzhlížel, velmi si však cením práce a životní moudrosti Davida Attenborougha.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Robenek za příspěvky (celkem 5):
Martina.Urbankova, Kamil.Podlas, Pavel.Manasek, Hana.Ancincova, Milan.Klajn
Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: Jiří Robenek - žádost o členství

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Milý Jirko, díky, že ses rozhodl vstoupit mezi nás :) Vzhledem k tvé dlouhodobé spolupráci a faktu, že jsme se dostatečně poznali věřím, že nebude problém Tě přijmout mezi nás.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martina.Urbankova za příspěvek:
V__
Uživatelský avatar
Milan.Klajn
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 131
Registrován: 24 zář 2014, 17:54
Dal poděkování: 673 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: Jiří Robenek - žádost o členství

Příspěvek od Milan.Klajn »

Ahoj Jiří, Tvou žádost o členství v Pirátech kvituji a vítám :-)
„Je obtížné říci něco, co by bylo
aspoň tak dobré, jako neříci nic.“
(Ludwig Wittgenstein)
Odpovědět

Zpět na „Zájemce o členství Zlín“