Pravidelná schůze MS Jablonec

Moderátoři: Ondrej.Kolek, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni, PMS Jablonec nad Nisou

Odpovědět
Ondrej.Novosad
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 56
Registrován: 06 úno 2017, 10:36
Profese: architekt
Bydliště: Rybářská 2029/7, 46601 Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování

Pravidelná schůze MS Jablonec

Příspěvek od Ondrej.Novosad »

Zdravím všechny,
ve středu 16.9. v 18h v Pixelu bude pravidelná schůze,
téma jsou body zastupitelstva, popřípadě výborů a komisí.
Předseda MS
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Pravidelná schůze MS Jablonec

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ahoj Ondřeji,

za sebe musím konstatovat, že dokud nebude na programu jednání uveden bod k vysvětlení tvého postoje - prosazování obchvatů Jablonce nad Nisou do krajského programu Dopravy, tak se schůzek účastnit nebudu. O zařazení bodu do programu jsem poprosila opakovaně písemně. Buď si nedorazil, nebo bod ignoruješ.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Ondrej.Novosad
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 56
Registrován: 06 úno 2017, 10:36
Profese: architekt
Bydliště: Rybářská 2029/7, 46601 Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování

Re: Pravidelná schůze MS Jablonec

Příspěvek od Ondrej.Novosad »

Účast na schůzi MS je dobrovolná, k bodu jsem vysvětlení podal a považuji ho za uzavřený
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Pravidelná schůze MS Jablonec

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ondrej.Novosad píše: 14 zář 2020, 11:07 Účast na schůzi MS je dobrovolná, k bodu jsem vysvětlení podal a považuji ho za uzavřený
Komu si ho podal?
Zařazení tohoto bodu na program jednání opakovaně ignoruješ. Požádala jsem, abychom to mohli probrat a vyjasnit si důvody, které si měl pro zařazení prosazování obchvatů do krajského programu. Bez reakce. Tvrdíš, že si vysvětlení dal? Komu? Jsi jablonecký předseda a kandidát do kraje a já bych ráda znala tvé konkrétní priority, které budeš prosazovat na kraji. Ani tento bod si na jednání nezařadil, přestože byl na programu minulého jednání, kdy si nedorazil. Za mě nemá smysl se schůzek účastnit v případě, že se ignorují prosby o zařazení bodů do programu. Ráda se osobně zúčastním a pomohu, až se tento přístup změní. Ve středu se připojím přes mumble.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Ondrej.Novosad
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 56
Registrován: 06 úno 2017, 10:36
Profese: architekt
Bydliště: Rybářská 2029/7, 46601 Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování

Re: Pravidelná schůze MS Jablonec

Příspěvek od Ondrej.Novosad »

Ida.Chuchlikova píše: 14 zář 2020, 15:35
Ondrej.Novosad píše: 14 zář 2020, 11:07 Účast na schůzi MS je dobrovolná, k bodu jsem vysvětlení podal a považuji ho za uzavřený
Komu si ho podal?
Zařazení tohoto bodu na program jednání opakovaně ignoruješ. Požádala jsem, abychom to mohli probrat a vyjasnit si důvody, které si měl pro zařazení prosazování obchvatů do krajského programu. Bez reakce. Tvrdíš, že si vysvětlení dal? Komu? Jsi jablonecký předseda a kandidát do kraje a já bych ráda znala tvé konkrétní priority, které budeš prosazovat na kraji. Ani tento bod si na jednání nezařadil, přestože byl na programu minulého jednání, kdy si nedorazil. Za mě nemá smysl se schůzek účastnit v případě, že se ignorují prosby o zařazení bodů do programu. Ráda se osobně zúčastním a pomohu, až se tento přístup změní. Ve středu se připojím přes mumble.
Zařazení bodu na jednání proběhlo a to dne 29.7., takže tvému požadavku bylo vyhověno, debata - pokud se tomu tak mělo říkat, mohla proběhnout i beze mne.
Nevím o tom, že by cokoliv nepatřičného prosazoval do krajského programu, komentáře proběhli formou diskuze a podnětů na fóru

viewtopic.php?f=410&t=51798&p=687471&hi ... ec#p687471

s tím, že garantem pro dopravu je Vašek Žídek, v programu pro regionální rozvoj kraje toto téma není řešeno. Priority v programu rozvoje jsem jasně a čitelně popsal, jsou to témata, která umím komunikovat a vysvětlit voličům. Prosazovat v Kraji reálně nic nemůžu a také nebudu, protože jsem na nevolitelném místě a moje členství v MS Jablonec na to nemá vliv.
Programově tyto témata patří do diskuze v rámci krajského sdružení a ne na MS Jablonec, kde řešíme jiné záležitosti.
O.Novosad
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Pravidelná schůze MS Jablonec

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ondrej.Novosad píše: 16 zář 2020, 15:11

Zařazení bodu na jednání proběhlo a to dne 29.7., takže tvému požadavku bylo vyhověno, debata - pokud se tomu tak mělo říkat, mohla proběhnout i beze mne.
Nevím o tom, že by cokoliv nepatřičného prosazoval do krajského programu, komentáře proběhli formou diskuze a podnětů na fóru
Ahoj Ondřeji,

"Programové priority v krajských volbách v rámci rozvoje"
byl mnou navržený bod programu, abys dostal prostor představit nám své priority v kraji.
Ale oné schůzky ses nezúčastnil.
Považuješ tento bod za vyřešený?

Já ne.

Pro mě to totiž znamená, že když neznám tvůj pohled na klíčové oblasti a zároveň osobně zažiji to, že prosazuješ nesmyslné věci, kvůli kterým se musí opakovaně měnit krajský program, tak mě to vede k tomu, že Piráty v těchto volbách nemohu volit.

Mrzí mě, že by důvodem byla neznámost témat, které chce prosazovat v kraji zrovna předseda sdružení, kterého jsem členkou.
Ráda bych tě znovu požádala, abys představil na nejbližší schůzce MS tvůj pohled na rozvoj v kraji.

Zajímají mě obchvaty kolem Jablonce, témata prosazovaná do ZUR (máš-li nějaká), postavení regulačních plánů v rámci krajské politiky, v neposlední řadě tvůj pohled na oblast Ralsko.

Chápej to tedy za opakovanou žádost o zařazení bodu, který se týká tvých priorit, opakovaně do programu jednání, protože, když se mi ho po řadě urgencí podařilo na program dát, ty si nedorazil a nyní píšeš, že mi bylo vyhověno, protože se to mohlo probrat bez tebe... nemohlo.

Díky.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Re: Pravidelná schůze MS Jablonec

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Ondrej.Novosad píše: 16 zář 2020, 15:11
Ida.Chuchlikova píše: 14 zář 2020, 15:35
Ondrej.Novosad píše: 14 zář 2020, 11:07 Účast na schůzi MS je dobrovolná, k bodu jsem vysvětlení podal a považuji ho za uzavřený
Komu si ho podal?
Zařazení tohoto bodu na program jednání opakovaně ignoruješ. Požádala jsem, abychom to mohli probrat a vyjasnit si důvody, které si měl pro zařazení prosazování obchvatů do krajského programu. Bez reakce. Tvrdíš, že si vysvětlení dal? Komu? Jsi jablonecký předseda a kandidát do kraje a já bych ráda znala tvé konkrétní priority, které budeš prosazovat na kraji. Ani tento bod si na jednání nezařadil, přestože byl na programu minulého jednání, kdy si nedorazil. Za mě nemá smysl se schůzek účastnit v případě, že se ignorují prosby o zařazení bodů do programu. Ráda se osobně zúčastním a pomohu, až se tento přístup změní. Ve středu se připojím přes mumble.
Programově tyto témata patří do diskuze v rámci krajského sdružení a ne na MS Jablonec, kde řešíme jiné záležitosti.
O.Novosad
Mýlíš se.ZUR ovlivňují kraj a tím i rozvoj mesta. Je korektní probrat tato témata v MS, když prosazujes body, které konkrétně ovlivni mesto do krajského programu. To neděláš.

Pokud je naším cílem informovaný občan, který je schopen zasahovat do rozhodování libereckého kraje, tak ty děláš všechno pro to, aby se tato věta vyprázdnila.

Jediné co po tobě chci je, abys představil a vysvětlil konkrétní postoje v oblastech, které jsem popsala.

Opakované se tomu vyhybáš.

Pokud odmítas řešit krajská témata, která přímo ovlivňují Jablonec na MS Jablonec, svolam KET k rozvoji kraje,nabídni ,prosím, tři termíny, které ti vyhovují, aby ses mohl zúčastnit.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Jablonec nad Nisou“