[Přijat] Pavel Uretšlégr

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Pavel.Uretslegr
Příspěvky: 4
Registrován: 17 lis 2019, 18:16
Profese: projektový manažer
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

[Přijat] Pavel Uretšlégr

Příspěvek od Pavel.Uretslegr »

Zdravím všechny piráty,

Rád bych se vám tímto krátce představil v souvislosti s mým zájmem o členství u Pirátů.

Je mi 42, vystudoval jsem na ESF MU Management v kultuře a prakticky celoživotně se věnuji produkci kultury, potažmo vytváření různých komunitních akcí spojených primárně s kulturou. Aktuálně působím jako ředitel festivalu Beseda u Bigbítu (www.besedaubigbitu.cz) a jsem spoluzakladatelem a koordinátorem Hudebních cen Vinyla (www.vinyla.cz). Taktéž působím jako člen grantové komise Magistrátu města Brna – celoroční klubová činnost. Ve svém civilním povolání působím jako projektový manažerem ve společnosti Vinařský Institut s.r.o., kde jsem také menšinový spolumajitel. Proč Piráti?: na parlamentní úrovni považuji Piráty za jednu z mála smysluplných a konstruktivních opozičních stran, na komunální úrovni oceňuji např. kroky spojené s vedením města Prahy. V obecné rovině hodnoty a priority Pirátů (maximální transparentnost, lidsko právní agenda atd.) se velmi bližší mému hodnotovému žebříčku. Co mohu nabídnout: mám bohaté zkušenosti s produkcí kultury, obecně se dlouhodobě zabývám financování kulturního sektoru v ČR, legislativou kultury atd. Snad mohu říci , že min, na krajské úrovni mám velmi dobrý vhled právě do problematiky financování kulturního sektoru se všemi plusy i minusy. Kulturnímu sektoru bych se také velmi rád věnoval u Pirátů.P.U.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Uretslegr za příspěvky (celkem 5):
Vendula.Svobodova, Jana.Leitnerova, Martin.Valasek, Lukas.Dolezal, Lukas.Dubec
Uživatelský avatar
Vendula.Svobodova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 336
Registrován: 02 zář 2019, 15:43
Dal poděkování: 125 poděkování
Dostal poděkování: 265 poděkování

Re: Pavel Uretšlégr

Příspěvek od Vendula.Svobodova »

pavelu píše: 26 lis 2019, 12:43 Zdravím všechny piráty,

Rád bych se vám tímto krátce představil v souvislosti s mým zájmem o členství u Pirátů.

Je mi 42, vystudoval jsem na ESF MU Management v kultuře a prakticky celoživotně se věnuji produkci kultury, potažmo vytváření různých komunitních akcí spojených primárně s kulturou. Aktuálně působím jako ředitel festivalu Beseda u Bigbítu (www.besedaubigbitu.cz) a jsem spoluzakladatelem a koordinátorem Hudebních cen Vinyla (www.vinyla.cz). Taktéž působím jako člen grantové komise Magistrátu města Brna – celoroční klubová činnost. Ve svém civilním povolání působím jako projektový manažerem ve společnosti Vinařský Institut s.r.o., kde jsem také menšinový spolumajitel. Proč Piráti?: na parlamentní úrovni považuji Piráty za jednu z mála smysluplných a konstruktivních opozičních stran, na komunální úrovni oceňuji např. kroky spojené s vedením města Prahy. V obecné rovině hodnoty a priority Pirátů (maximální transparentnost, lidsko právní agenda atd.) se velmi bližší mému hodnotovému žebříčku. Co mohu nabídnout: mám bohaté zkušenosti s produkcí kultury, obecně se dlouhodobě zabývám financování kulturního sektoru v ČR, legislativou kultury atd. Snad mohu říci , že min, na krajské úrovni mám velmi dobrý vhled právě do problematiky financování kulturního sektoru se všemi plusy i minusy. Kulturnímu sektoru bych se také velmi rád věnoval u Pirátů.P.U.
Ahoj Pavle,

moc díky za představení a zájem se k nám připojit.

Bude super, když se za námi zajdeš podívat na krajskou schůzi 19.12. od 18 hod. do Sálu Břetislava Bakaly, událost bude na https://www.facebook.com/CPS.JMK/.

Taky by tě, s Tvými zkušenostmi, mohl zajímat Krajský expertní tým (KET) kultura viewforum.php?f=1162, který zatím ještě nefunguje, ale vlastně může začít, pokud o něj budeš mít zájem :)

Dále posílám (viewtopic.php?f=436&t=38227) zásady přijímání nových členů, které platí v našem krajském sdružení. Je dobré se s nimi seznámit, aby Ti bylo jasné, co Tě před přijetím čeká.

No a poslední věc: tady posílám odkazy na stanovy (https://www.pirati.cz/o-nas/stanovy.html) a dlouhodobý program (https://www.pirati.cz/program/strana.html).

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhej obrátit buď tady na fóru a nebo na mailu vendula.svobodova@pirati.cz (popř. na telefonu 778 111 453)

Ještě jednou díky a budeme se těšit na setkání!

Vendy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vendula.Svobodova za příspěvek:
Martin.Valasek
Pavel.Uretslegr
Příspěvky: 4
Registrován: 17 lis 2019, 18:16
Profese: projektový manažer
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Pavel Uretšlégr

Příspěvek od Pavel.Uretslegr »

Ahoj, super, moc díky za kompletní info. Dnes jdu na informační schůzku do kanceláře T. Vymazala, pokud mi to vyjde, dorazil bych příští týden na krajskou schůzi. Na odkazy se podívám, prostuduji a určitě dám co nejdříve zpětnou vazbu.

Hezký den

Pavel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Uretslegr za příspěvky (celkem 2):
Martin.Valasek, Vendula.Svobodova
Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2028
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2702 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [Přijat] Pavel Uretšlégr

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Pavel byl dnešním dnem přijat. Vlákno zamykám.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“