Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Jste pro přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání pirátské radní Praha 3

Pro přezkum
13
14%
Proti přezkumu (stížnost je nedůvodná)
65
68%
Zdržuji se
17
18%
 
Celkem hlasujících: 95 - Celkem hlasů: 95

Uživatelský avatar
Michaela.Nepejchalova
Kontrolní komise
Příspěvky: 2431
Registrován: 12 led 2016, 14:28
Profese: sociální pracovnice
Bydliště: Praha 4
Dal poděkování: 10864 poděkování
Dostal poděkování: 4883 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Michaela.Nepejchalova »

Milus.Kotisova píše: 12 kvě 2020, 11:21 ...Očekávala bych, že se jako bývalá partnerka bývalého člena Lukáše Nového, o jehož vyloučení ze strany jsem spolurozhodla v roce 2017...
Milus.Kotisova píše: 12 kvě 2020, 19:54 Jak souvisí moje působení v rozhodčí komisi v roce 2017-2018 se současnou stížností?
Umm...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Nepejchalova za příspěvky (celkem 6):
Jan.Bartko, Frantisek.Dosedel, Karel.Nejedlik, Jan.Bednarik, Michal.Gill, Pavel.Moravec

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

správce FB a Twitteru MRT Návykové chování
What mind-bogglingly pathetic and emotionally stunting little rules they make up. - Graham Chapman
The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing. - Edmund Burke

Uživatelský avatar
Milus.Kotisova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 566
Registrován: 22 kvě 2014, 15:52
Profese: překladatelka, lektorka, publicistka
Dal poděkování: 733 poděkování
Dostal poděkování: 838 poděkování

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Milus.Kotisova »

Jak rozumíš podjatosti a kdy je námitka platná podle Tebe?
Abychom se vrátili k věcné debatě?
"Jednej, jako by svobodný a plný rozvoj kteréhokoli člověka závisel na tvém jednání." (Agnes Hellerová)

* * *
milus.kotisova@volny.cz, 773 219 196
zakladatelka, ex-1. kurátorka Pirátské putovní univerzity
nových 5 kurátorů viz web PPU
* * *
O PPU: https://otazky.github.io/ (dočasné umístění webu)
Akce PPU: viewtopic.php?f=75&t=48598
FB skupina: https://www.facebook.com/groups/Piratsk ... Univerzita
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18667
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33858 poděkování

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Martin.Kucera »

Milus.Kotisova píše: 12 kvě 2020, 19:54Bez jakýchkoli znalostí? (takto absolutně, skutečně nulové)?
Bude ti "značné nedostatky ve znalostech našich základních předpisů" (které jsi demonstrovala svým původním návrhem usnesení) znít lépe?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 7):
Michaela.Nepejchalova, Adam.Jaros, Frantisek.Dosedel, Karel.Nejedlik, Michal.Gill, Jakub.Backa, Pavel.Moravec

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Rostislav.Reha
Republikový výbor
Příspěvky: 5260
Registrován: 15 říj 2013, 12:16
Profese: informatik
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 7653 poděkování
Dostal poděkování: 8840 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Rostislav.Reha »

Milus.Kotisova píše: 12 kvě 2020, 20:04 Jak rozumíš podjatosti a kdy je námitka platná podle Tebe?
Abychom se vrátili k věcné debatě?
Ja bych rad podotkl, ze ta debata by byla uz znacne offtopic...a omlouvam se CF, ze jsem v ni pokracoval.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rostislav.Reha za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Nepejchalova, Frantisek.Dosedel, Michal.Gill, Jakub.Backa, Pavel.Moravec

Neverim na mensi zlo. Je jen velke zlo a zlo, co zatim nemelo sanci vyrust.
exJunior clen KK.
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Michal.Gill »

Michaela.Skokanova píše: 12 kvě 2020, 20:00
Milus.Kotisova píše: 12 kvě 2020, 11:21 ...Očekávala bych, že se jako bývalá partnerka bývalého člena Lukáše Nového, o jehož vyloučení ze strany jsem spolurozhodla v roce 2017...
Milus.Kotisova píše: 12 kvě 2020, 19:54 Jak souvisí moje působení v rozhodčí komisi v roce 2017-2018 se současnou stížností?
Umm...
Chtěl jsem tuto do očí bijící dichotomii vyzdvihnout, ale lépe, nežs to zvládla ty prostým "Umm..." bych to stejně nesvedl. Já bych se asi uchýlil k nějakým přirovnáním o konzumaci vody a kvašených hroznů...

Ve vší vážnosti: jakkoli mě celé tohle popotahování po KK a teď i členským podnětem baví, víc by mě to skutečně bavilo, kdyby to celé mělo nějaké meritum. Přijde mi poněkud abnormální najít si jakékoli domnělé provinění, neobtěžovat se dohledat si jakýkoli předpis, který dané jednání alespoň mezi řádky zapovídá, a vyrazit na křížovou výpravu ve jménu vlastní pravdy. Kdybys, Miluš, stejným způsobem například podala trestní oznámení, bylo by obratem odloženo, protože by z něj, jako z tvých podání, prostě nikdo nepochopil, čeho se domáháš. KK ti dala spoustu příležitostí klarifikovat nejasné podání a vždy jen následovalo ještě nejasnější doplnění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 5):
Jakub.Backa, Nikol.Marhounova, Jan.Bednarik, Jiri.Svrcek, Frantisek.Dosedel

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Jana.Belecova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 23 srp 2013, 11:22
Dal poděkování: 89 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Jana.Belecova »

Yossi píše: 12 kvě 2020, 18:24
Jana.Belecova píše: 12 kvě 2020, 16:51
Yossi píše: 12 kvě 2020, 14:14

Bylo za celou dobu téhle odysey podáno TO za pomluvu nebo žaloba na ochranu dobrého jména? OFFTOPICPřirovnání ke křížové výpravě vcelku sedí, jen je to tedy ta, kdy místo osvobození Jeruzaléma, zkusili křižáci vyplenit Byzanc. *popcorn*
Do této chvíle jsem důvěřovala vnitrostranickým nápravným mechanizmům. Výrok paní D.P volně používá M. Brychtová, M.Gill a B. Holá. V této chvíli jsem v jednání s právníkem a zvažujeme další kroky související s výrokem paní D.P.
Gut, tak prosím dejte vědět, až bude podána alespoň žaloba. Jen tedy netuším, co má co paní D.P. společného s vnitrostranickými mechanismy, když není členkou strany.
Problém je v tom, že toto nepodložené tvrzení používají volně někteří členové ZK P3 a další členové MS P3 a také s tímto nepodložením tvrzením podporují návrh na moje odvolání. S tímto nepodloženým tvrzením zakrývají pro mě závažnější záležitost a to je agresivní útok a fyzické ohrožování mé osoby Štěpánem Štréblem. Toto nepotvrzené tvrzení užil i Š.Š. k účelovému překrytí konfliktu, který sám vyvolal později bagatelizoval. Bez ohledu na fakt, že sami Piráti na P3 nijak nepátrají a nepátrali či nijak neprošetřili toto nepodložené tvrzení. Jediný člověk, který žádal o prošetření tohoto nepodloženého tvrzení jsem byla já. Můj návrh na odvolání považuji za účelový, nepodložený žádnými vážnými pochybeními tudíž neobhajitelný.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Michal.Gill »

Jana.Belecova píše: 13 kvě 2020, 09:53 Problém je v tom, že toto nepodložené tvrzení používají volně členové ZK P3 a další členové MS P3 a také s tímto nepodložením tvrzením podporují návrh na moje odvolání. S tímto nepodloženým tvrzením zakrývají pro mě závažnější záležitost a to je agresivní útok a fyzické ohrožování mé osoby Štěpánem Štréblem. Toto nepotvrzené tvrzení užil i Š.Š. k účelovému překrytí konfliktu, který sám vyvolal později bagatelizoval. Bez ohledu na fakt, že sami Piráti na P3 nijak nepátrají a nepátrali či nijak neprošetřili toto nepodložené tvrzení. Jediný člověk, který žádal o prošetření tohoto nepodloženého tvrzení jsem byla já. Můj návrh na odvolání považuji za účelový, nepodložený žádnými vážnými pochybeními tudíž neobhajitelný.
Před chvíli jsem tu komentoval dvojí metr v přístupu Miluš Kotišové, teď to budu muset udělat u tebe:

1) Když jde o D. P. a její výhrady ke tvému chování, tvrdíš, že jde o "nepodložené tvrzení".

2) Když jde o incident z 1.10.2019, používáš bez skrupulí výrazy jako "agresivní útok a fyzické ohrožování".

Byl jsem svědkem obojího a mohu s klidem a písemně prohlásit následující: Chování, které jsi k D. P. během posledního půlroku uplatňovala, lze dle mého názoru rozhodně považovat za bossing a byl jsem opakovaně jeho svědkem. Co se pak týče "agresivního útoku a fyzického ohrožování" ze strany Štěpána, byl jsem rovněž svědkem a opět mohu prohlásit, že nazvat to "útokem a ohrožováním" je pro změnu extrémně přemrštěná fabulace. Ano, seřval tě způsobem, na který určitě není hrdý, ale to je tak zhruba všechno. Nicméně je nutno poznamenat, že jako lídr kandidátky a nejvýše postavený Pirát Prahy 3 reagoval na to, žes změnila systém fungování sekretariátu bez konzultace s ním, ergo lze chápat, proč na tebe vyjel.

Tedy abych opět vyzdvihl tu dichotomii: opakovaný vzorec chování z tvé strany, jehož jsem byl opakovaně svědkem, považuješ za "nepodložené tvrzení", zatímco incident z 1.10., jehož jsem byl rovněž svědkem a mám jej za "seřvání kolegy", automaticky vydáváš za "agresivní útok a fyzické ohrožování". Promiň, ale to je dvojí metr. Žádnou z těch věcí přirozeně nelze nade vší pochybnost doložit, protože u toho opravdu nebyly kamery. Byli u toho pouze svědkové a jako někdo, kdo byl svědkem obou, musím na tento dvojí metr ve vší úctě poukázat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvek:
Jan.Bartko

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Uživatelský avatar
Jana.Belecova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 23 srp 2013, 11:22
Dal poděkování: 89 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Jana.Belecova »

Michal.Gill píše: 13 kvě 2020, 10:20
Jana.Belecova píše: 13 kvě 2020, 09:53 Problém je v tom, že toto nepodložené tvrzení používají volně členové ZK P3 a další členové MS P3 a také s tímto nepodložením tvrzením podporují návrh na moje odvolání. S tímto nepodloženým tvrzením zakrývají pro mě závažnější záležitost a to je agresivní útok a fyzické ohrožování mé osoby Štěpánem Štréblem. Toto nepotvrzené tvrzení užil i Š.Š. k účelovému překrytí konfliktu, který sám vyvolal později bagatelizoval. Bez ohledu na fakt, že sami Piráti na P3 nijak nepátrají a nepátrali či nijak neprošetřili toto nepodložené tvrzení. Jediný člověk, který žádal o prošetření tohoto nepodloženého tvrzení jsem byla já. Můj návrh na odvolání považuji za účelový, nepodložený žádnými vážnými pochybeními tudíž neobhajitelný.
Před chvíli jsem tu komentoval dvojí metr v přístupu Miluš Kotišové, teď to budu muset udělat u tebe:

1) Když jde o D. P. a její výhrady ke tvému chování, tvrdíš, že jde o "nepodložené tvrzení".

2) Když jde o incident z 1.10.2019, používáš bez skrupulí výrazy jako "agresivní útok a fyzické ohrožování".

Byl jsem svědkem obojího a mohu s klidem a písemně prohlásit následující: Chování, které jsi k D. P. během posledního půlroku uplatňovala, lze dle mého názoru rozhodně považovat za bossing a byl jsem opakovaně jeho svědkem. Co se pak týče "agresivního útoku a fyzického ohrožování" ze strany Štěpána, byl jsem rovněž svědkem a opět mohu prohlásit, že nazvat to "útokem a ohrožováním" je pro změnu extrémně přemrštěná fabulace. Ano, seřval tě způsobem, na který určitě není hrdý, ale to je tak zhruba všechno. Nicméně je nutno poznamenat, že jako lídr kandidátky a nejvýše postavený Pirát Prahy 3 reagoval na to, žes změnila systém fungování sekretariátu bez konzultace s ním, ergo lze chápat, proč na tebe vyjel.

Tedy abych opět vyzdvihl tu dichotomii: opakovaný vzorec chování z tvé strany, jehož jsem byl opakovaně svědkem, považuješ za "nepodložené tvrzení", zatímco incident z 1.10., jehož jsem byl rovněž svědkem a mám jej za "seřvání kolegy", automaticky vydáváš za "agresivní útok a fyzické ohrožování". Promiň, ale to je dvojí metr. Žádnou z těch věcí přirozeně nelze nade vší pochybnost doložit, protože u toho opravdu nebyly kamery. Byli u toho pouze svědkové a jako někdo, kdo byl svědkem obou, musím na tento dvojí metr ve vší úctě poukázat.
Tvoji definici "bossingu" jsem už někde četla, bez urážky nabyla jsem dojmu, že ti není známo co to slovo a činy s tím související znamená. Pokud se cítíš být svědkem, proč jsi své svědectví nedal zaměstnanci D.P., když jsem žádala o prošetření této záležitosti? Tvoje vystupování bez urážky je zcela odlišné v osobním kontaktu s vystupováním ve virtuálním prostoru. Tvůj postoj a bagatalizace incidentu z 1.10 se časem radikálně proměnil.
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1909
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Copywriter, volejbalový rozhodčí
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Dal poděkování: 3871 poděkování
Dostal poděkování: 3266 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Michal.Gill »

Jana.Belecova píše: 13 kvě 2020, 10:36 Tvoji definici "bossingu" jsem už někde četla, bez urážky nabyla jsem dojmu, že ti není známo co to slovo a činy s tím související znamená. Pokud se cítíš být svědkem, proč jsi své svědectví nedal zaměstnanci D.P., když jsem žádala o prošetření této záležitosti? Tvoje vystupování bez urážky je zcela odlišné v osobním kontaktu s vystupováním ve virtuálním prostoru. Tvůj postoj a bagatalizace k incidentu z 1.10 se radikálně proměnil domnívám se, že pod přímým pokynem Š.Š.(ovšem pouze domněnka)
Máš-li dojem, že bagatelizuji průběh incidentu z 1.10.2019, pak se zeptám, čím si vysvětluješ rozdíl ve svém vlastním popisu situace, který jsi sepsala hned po incidentu a tlačila na všechny přítomné, aby tvůj popis dění podepsali, a tím aktuálním, kde situaci označuješ za "agresivní útok a fyzické ohrožování". V tom původním se totiž hovořilo o sprostých slovech, nepříjemné blízkosti, nekomfortní situaci. Proč se z toho za půl roku najednou stal "agresivní útok"? Opravdu máš pocit, že jsem to já, kdo si popis situace přibarvuje?

Jinak svou trochu do mlýna k bossingu jsem panu tajemníkovi poslal, přestože jsem k tomu jím nebyl vyzván. Asi ho to tolik nepálí. Možná proto, že nevyšetřuje stížnost D. P. na bossing ze tvé strany, protože si oficiální cestou nikdy nestěžovala, jelikož je to zřejmě pod její úroveň. Pan tajemník se záležitosti věnuje proto, že sis mu stěžovala ty, že si D. P. dovolila podělit se o své zážitky z práce za zavřenými dveřmi se zastupitelským klubem, aby jimi nepoškozovala stranu, které ani není členkou.

Mé vystupování k tobě fyzicky a na internetu je logicky poněkud odlišné, vzhledem k tomu, že v reálu se mnou nemluvíš a ani mě nepozdravíš a denně děláš divadélko z toho, že vstoupíš do kanceláře, řekneš dobré ráno a jmenuješ ty z nás, se kterými ještě mluvíš, tedy M. V. a Karla Světlíka. Já naopak pozdravím či ti donesu tisky na radu, protože vidím, že kdybych ti dal jakoukoli záminku, měl by mě na stole pan tajemník. Přece jen už ses mě jednou snažila na subordinaci nachytat, tak se nemůžeš divit, že jsem obezřetný.

PS: Štěpán Štrébl mi nikdy nedal jakýkoli pokyn, jak se mám coby svědek k incidentu 1.10. vyjadřovat. Bylo by to pod jeho úroveň a já bych to od něj zase považoval za urážku, stejně jako tvé osočení, že by tomu tak vůbec mohlo být.
Naposledy upravil(a) Michal.Gill dne 13 kvě 2020, 13:51, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 3):
Nikol.Marhounova, Jakub.Backa, Frantisek.Dosedel

Bc. Michal Gill • vedoucí ZO • asistent radních Prahy 3 • mobil: +420 603 590 571 • pevná linka: +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czgill.michal@praha3.cz

Jakub.Backa
Kontrolní komise
Příspěvky: 2338
Registrován: 06 říj 2013, 14:52
Profese: advokát a insolvenční správce
Dal poděkování: 2227 poděkování
Dostal poděkování: 3186 poděkování

Re: Přezkum rozhodnutí KK o odložení stížnosti ve věci odvolání radní Praha 3

Příspěvek od Jakub.Backa »

Jana.Belecova píše: 13 kvě 2020, 09:53
Yossi píše: 12 kvě 2020, 18:24
Jana.Belecova píše: 12 kvě 2020, 16:51

Do této chvíle jsem důvěřovala vnitrostranickým nápravným mechanizmům. Výrok paní D.P volně používá M. Brychtová, M.Gill a B. Holá. V této chvíli jsem v jednání s právníkem a zvažujeme další kroky související s výrokem paní D.P.
Gut, tak prosím dejte vědět, až bude podána alespoň žaloba. Jen tedy netuším, co má co paní D.P. společného s vnitrostranickými mechanismy, když není členkou strany.
Problém je v tom, že toto nepodložené tvrzení používají volně někteří členové ZK P3 a další členové MS P3 a také s tímto nepodložením tvrzením podporují návrh na moje odvolání. S tímto nepodloženým tvrzením zakrývají pro mě závažnější záležitost a to je agresivní útok a fyzické ohrožování mé osoby Štěpánem Štréblem. Toto nepotvrzené tvrzení užil i Š.Š. k účelovému překrytí konfliktu, který sám vyvolal později bagatelizoval. Bez ohledu na fakt, že sami Piráti na P3 nijak nepátrají a nepátrali či nijak neprošetřili toto nepodložené tvrzení. Jediný člověk, který žádal o prošetření tohoto nepodloženého tvrzení jsem byla já. Můj návrh na odvolání považuji za účelový, nepodložený žádnými vážnými pochybeními tudíž neobhajitelný.
Jistě Vám to potvrdí i Váš právník, ale je úplně jedno, kvůli čemu Vás chce někdo odvolat. Z pohledu práva Vás můžou odvolat třeba kvůli tomu, že dnes svítí sluníčko. Jak postoupila příprava trestního oznámení a žaloby?

A ten tvrzený závažnější útok a ohrožování Vaší osoby byl nahlášen OČTŘ kdy a s jakým výsledkem?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Backa za příspěvek:
Frantisek.Dosedel
We are all heroes: You and Boo and I. Hamsters and rangers everywhere! Rejoice!
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“