David Rakušan - odloženo

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Vysočina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
xelever11
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 02 říj 2017, 07:08
Profese: Vedoucí obchodního oddění
Dostal poděkování: 3 poděkování

David Rakušan - odloženo

Příspěvek od xelever11 »

Zdravím všechny Piráty,

jmenuji se David Rakušan, bydlím ve Žďáře nad Sázavou, je mi 35 let, jsem ženatý a mám dvě malé děti. Už během studií na střední škole jsem si jako přivýdělek založil živnost specializující se na IT. Po škole jsem odjel do Anglie a posléze do Skotska, kde jsem pobýval dohromady cca rok. Ačkoliv skotská Vysočina byla nádherná, přeci jen mě to více táhlo do té domovské v ČR ;) Po návratu jsem chvíli (cca rok) pracoval jako obsluha CNC a poté jsem přestoupil ke konkurenci na pozici obchodního referenta, kde jsem se po čase přes pozici vedoucího projektu nakonec dostal na vedoucího obchod. oddělení Divize Nástrojárna. O politiku se velmi zajímám, avšak doposud jsem se neangažoval v žádné straně či hnutí. Až program a postoje Pirátské strany mě donutili ucházet se o členství v této straně a budu velmi rád, když budu moci rozšířit Vaše řady.

Přeji krásný a pohodový den

David Rakušan
Tito uživatelé poděkovali autorovi xelever11 za příspěvky (celkem 3):
Filip.Krska, Lukas.Krula, Ondrej.Tuma
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: David Rakušan

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

díky za reakci na můj email.

Následovat by mohlo vyplnění přihlášky (1x) a to buď až se sejdeme na setkání PIrátů Vysočiny (sleduj náš kalendář), nebo mi ji můžeš poslat poštou, vyber si způsob (kdyžtak pošlu adresu emailem). Předsednictvo Vysočiny si s tebou popovídá na setkání, nebo je také možnost online na mumble, který máme pravidelně každé úterý od 21:00 a poté bude rozhodovat o tvém přijetí. Více o přijetí se dozvíš na této stránce, nebo se ptej mě. :) Klidně přímo tady. Jinak ti doporučuji přečíst si stanovy a demokratické minimum, dva pro Piráty důležité dokumenty (se stanovami souhlasíš podpisem přihlášky), no a dlouhodobý program ;) ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: David Rakušan

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Předmět: 2.11.Jihlava-krajská schůze a deskovky s Piráty
Michaela.Vodova píše:Ahoj,

zveme tě na veřejné zasedání Pirátů na Vysočině. Akce se koná v jihlavském pivovaru Ježek 2.11 od 16 do 18 hodin, následovat bude akce Deskovky s Piráty, od 18 do 20 hodin.
Program bude na začátku jednání upřesněn. Přítomné bude předsednictvo kraje, počítáme tedy se zájemci o členství.

Rezervujte si místo na jednání kraje od 16:00 a to nejpozději 31.10.2017:
https://doodle.com/poll/v7a23raygwkeafuz

nebo od 18:00 na deskovky s Piráty (nezávazný pokec a hry):
https://doodle.com/poll/7u3u92yg9c999vns

Těšíme se na vás,
případné dotazy směrujte na koordinátorku:
Michaela Vodová, 770 113 639, michaela.vodova@pirati.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: David Rakušan

Příspěvek od Michaela.Vodova »

odloženo - nekomunikuje, nezapojil se, zamykám, v případě potřeby lze odemknout a pokračovat v diskuzi
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Vysočina“