Etický kodex fundraisingu

Místo pro pracovní vlákna projektů, které nezastřešuje žádný stranický orgán. Pokud pro práci na projektu potřebujete založit několik vláken, založte je zde a do vnitrostranické diskuze přidejte jedno informační vlákno s odkazy.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
Toto je sekce pro pracovní vlákna. Obecná diskuze bez konkrétního praktického cíle sem nepatří. Pro pracovní vlákna platí jediná podmínka: Cíl projektu musí být v souladu s Pirátskými ideály. Dodržujte prosím pravidla fóra.

Zásady moderace
  • Nepracovní vlákna budou přesunuta do Vnitrostranické diskuze.
  • Diskuze v pracovních vláknech, která nesouvisí s příslušným úkolem, bude na požádání oddělena do samostatného vlákna ve Vnitrostranické diskuzi.
  • Pokud je z procedurálních důvodů třeba vlákno zamknout, bude na požádání zamčeno. Procedurální podmínky pro zamčení vlákna určuje zakladatel vlákna v úvodním příspěvku.
  • Žádná jiná moderace nebude prováděna.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 900
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Etický kodex fundraisingu

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Ahoj členstvo,

před časem jsem založil anketu, zda řešit etický kodex fundraisingu.
Anketa zde. Zde jsem představil i svoji představu a v diskuzi zazněly i zajímavé náměty.

Z ankety jsem usoudil, že zájem je. Proto bych rád udělal pracovní skupinu, která připraví výkop.
Kdo má zájem o zapojení, prosím, přihlašte se mi sem, v horizontu 2-3 týdnů bychom udělali mumble a nějak to zpracovali.
Vše bude samozřejmě dle pravidel týmové spolupráce, takže veškeré podklady (vstupní návrhy, zápisy, termíny mumble atd.) bude zde, v tomto vlákně.

Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvek:
Andrej.Ramaseuski

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3463
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2628 poděkování
Dostal poděkování: 5068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Etický kodex fundraisingu

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Prihlasky take tady? V tom pripade se hlasim.

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Odpovědět

Zpět na „Pracovní prostor pro členské iniciativy“