Blanka Charvátová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Blanka.Charvatova
Příspěvky: 785
Registrován: 20 črc 2018, 10:04
Profese: Na dovolené, nerušit.
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování

Blanka Charvátová

Příspěvek od Blanka.Charvatova »

Ahoj,
hlásím se o členství u Pirátů, působím a bydlím v Praze. Jsem zastupitelkou na Praze 21 (Újezd nad Lesy) za uskupení nezávislých kandidátů Piráti a STAN pro Újezd. Vznikli jsme zespodu, živelně, když jsme jakožto neposkojení občané řešili, jak vyřešit problémy, které nás v Újezdě trápily. Dostali jsme podporu Pirátů a STAN a získali 5 mandátů ze 17. Jsme v opozici, na radnici máme ODS a ANO. Sama jsem se veřejně začala projevovat, když jsem se dozvěděla, že vedení naší MČ chce zrušit jediné zdravotní středisko, které u nás máme. Vše se dělo v tichosti, žádné informace k tomu nebyly, nikdo nereagoval na moje dotazy. Založila jsem proto FB forum Újezd nad Lesy - místo pro život, které troufám si říct, rozhýbalo stojaté újezdské vody. Konečně jsme tu naučili trochu komunikovat obec s veřejností.Teď má forum přes 1600 uživatelů a stále roste. Zdravotní středisko nakonec nezrušili, ale budoucnost má nejistou, doktoři to začínají vzdávat a radši odchází jinam za jistotou. Pojišťovny nechtějí uzavírat smlouvy s novými doktory a tak je otázkou, jaká zdravotní péče nám tady v desetitisícové obci zůstane. Ale to už jsem se trochu rozepsala :-).
Nalodění jsem vyplňovala někdy ve druhé polovině loňského roku, na krajské schůze se snažím chodit, podávám reporty z naší MČ. Grilovali jste mě teď v létě v srpnu. A proč chci k vám? Líbí se mi, jak jsou Piráti tvrdohlaví a neústupní co se týče prosazování vlastních priorit, neustoupí a jdou si za svým. Jsou otevření všem, nedělají rozdíly mezi lidmi. Také oceňuji, že neslibujete nereálné věci. Vše, co slíbíte, stojí na reálných základech a jde udělat. Stejně jsme postupovali i my v naší komunální kampani. Nechtěli jsme slibovat vzdušné zámky, ale důsledně jsme promýšleli, co všechno opravdu můžeme splnit. A vážně se těším, až se podaří prosadit plnou digitalizaci státní správy a nebudu muset běhat na úřad kvůli každému papíru. Bohatě mi to stačilo, když jsem si před nedávnem vyřizovala rodičák a následně když jsem se snažila dostat děti do školky :-). Ráda se zapojím, jsem dobrý tmelič a koordinátor (ale KoDoškám do zelí fakt nepolezu, nemám na to čas :-D), spolutvořím naše webovky (ujezdzije.cz a ujezdkom.cz) a naše soc.sítě. Jsem psavá a psát mě baví :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Charvatova za příspěvky (celkem 4):
Simona.Mikusova, Jan.Hora, Ondrej.Vojta, Jiri.Belsan

Na dovolené, nerušit.

Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Blanka Charvátová

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Blanko, děkuju ti za příspěvek a tvůj zájem stát se pirátkou. Tvoje odhodlání je opravdu úžasné. Ozvi se mi prosím na koordinatori.praha@gmail.com a můžeme si domluvit schůzku u nás v Pirátském centru. Díky Michal :)
Uživatelský avatar
Blanka.Charvatova
Příspěvky: 785
Registrován: 20 črc 2018, 10:04
Profese: Na dovolené, nerušit.
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2176 poděkování

Re: Blanka Charvátová

Příspěvek od Blanka.Charvatova »

Michale, díky za hezká slova a za nabídku, do PiCe chodím vcelku pravidelně, myslím si, že jsme se viděli na posledních reportech MČ 😁 Jinak už vše konečné dobéhlo a stala jsem se hrdou členkou🤩

Na dovolené, nerušit.

Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Blanka Charvátová

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj, vím, ještě jednou gratuluji :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Hrib za příspěvek:
Blanka.Charvatova
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“