Ivana Wurmová

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Ivana.Wurmova
Člen KS Praha
Příspěvky: 9
Registrován: 08 zář 2019, 20:26
Dostal poděkování: 16 poděkování

Ivana Wurmová

Příspěvek od Ivana.Wurmova »

Před dvěma lety jsem se zaregistrovala jako příznivec Pirátské strany, na Praze 4 žiji od roku 1992. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu obchodní (dnešní Fakulta mezinárodních vztahů). Po vysoké škole jsem se postupně vypracovala na vedoucí pozici v oblasti rozpočtu a financování. Po mateřské dovolené jsem nastoupila zase jako účetní, pak interní auditorka na VŠ, v posledních několika letech jsem pracovala ve státní správě v oblasti poskytování dotací ze strukturálních fondů EU (sestavování rozpočtu operačního programu (OP) a kontrola jeho čerpání, zpracování závěrečného úču za OP, zpracování metodiky financování projektů z OP). Nikdy jsem nebyla v žádné politické straně ani hnutí – ani jsem nikdy žádné nepodporovala. Ve svém volném čase se zajímám o kulturu. V oblasti výtvarného umění jsem zapojená do organizování výstav studentů vysokých škol českých i zahraničních. Ráda pomáhám ostatním. Proto jsem před čtyřmi lety úspěšně absolvovala rekvalifikační kurz – Instruktor zdravotní tělesné výchovy. V budoucnosti bych se chtěla věnovat zdravotnímu cvičení se seniory, popř. dětmi.
Mám zkušenosti se strukturálními fondy jak na úrovni poskytovatele dotací(státní správa),tak i na straně příjemce dotací (s rozpočtováním a financováním projektů z operačních programů, finančním řízením a účtováním projektů) a s financováním, účetnictvím VŠ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivana.Wurmova za příspěvky (celkem 2):
Mikulas.Ferjencik, Skalmandril
Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Ivana Wurmová

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Ivano, děkuju za tvoje představení. Pokud budeš mít nějaké (nejen) procesuální otázky, napiš mi na mail michal.hrib@pirati.cz a případně si domluvíme schůzku v Pirátském centru. :)
Matej.Sandor
Člen KS Praha
Příspěvky: 597
Registrován: 12 dub 2018, 10:46
Profese: manažer, právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 989 poděkování
Dostal poděkování: 1101 poděkování

Re: Ivana Wurmová

Příspěvek od Matej.Sandor »

Ja jenom doplnim, ze Ivana se uz predstavovala na krajske schuzi i na schuzi MS Praha 4.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Matej.Sandor za příspěvek:
Jan.Hora
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“