Oslavy 17. listopadu 2018

Moderátoři: PKS Plzeňský kraj, PMS Plzeň

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje tehdy, pokud se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - PlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
Uživatelský avatar
Martin.Holzman
Místní předsednictvo
Příspěvky: 85
Registrován: 15 dub 2018, 21:07
Profese: student fakulty strojní
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 201 poděkování

Oslavy 17. listopadu 2018

Příspěvek od Martin.Holzman »

Ahoj všichni,
mile rád se ujmu organizace dne 17.11. 2018, kdy máme mezinárodní den studentstva a současně den za svobodu a demokracii. Připomínání z hlediska historie bude v Plzni nepřeberné množství a bude spoustu debat s pamětníky. Já bych ale rád diskutoval o demokracii i v jiných zemích, proto jsem se rozhodl udělat následující program. :D
1) V 16:00 - 17:15 Cestovatelská přednáška o Albánii i jiných zemích - Přednášku bych měl já s Vladimírem Boškem, tento rok v létě jsme procestovali Balkán a rádi bychom vás informovali o zvycích, kultuře a povyprávěli i o tamní politice a jejich "demokracii".
(Tato přednáška již byla představena na SPŠstav v Plzni)
2) V 17:30 - 18:30 - Přednáška a s ní spojená debata na knihu Tyranie od Tymothyho Snydera - Přednášku povedu já - Bude prezentace a diskuze na téma demokracie a co ji může ohrozit.
3) V 19:00 - na náměstí Republiky bude setkání se svobodou a pro svobodu v rámci Facebookové události: Oslavy 17. listopadu v Plzni
4) Poté bychom společně mohli jít do Zach's pub nebo Buena Vista (platí se vstup), budou po Plzni různé zajímavé kapely, které společně můžeme navštívit.

Tak takhle zní můj návrh na program 17.11. 2018, kdybyste se rozhodli cokoliv zařadit nebo byste byli vyloženě proti, můžete se pod tímto příspěvkem vyjádřit. ;)

člen MS Plzeň
martin.holzman@pirati.cz
tel. 60jedna53958sedm

Jurij.Cernopascenko
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 10
Registrován: 18 říj 2018, 11:02
Profese: maser
Dostal poděkování: 33 poděkování

Re: Oslavy 17. listopadu 2018

Příspěvek od Jurij.Cernopascenko »

Ahoj všichni,
přihlásím se, ale, jako člověk, který žil v době komunistického režimu a zažil rozpad Sovětského svazu, také se zůčastnil stavení demokracie v Bělorusku.Pak jsem dlohodobě bojoval proti totalitnímu režimů. Mám co říct na tuto téma. Děkuji.

S pozdravem

Jurij Černopaščenko
Uživatelský avatar
Martin.Holzman
Místní předsednictvo
Příspěvky: 85
Registrován: 15 dub 2018, 21:07
Profese: student fakulty strojní
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 201 poděkování

Re: Oslavy 17. listopadu 2018

Příspěvek od Martin.Holzman »

Jura píše: 11 lis 2018, 17:03 Ahoj všichni,
přihlásím se, ale, jako člověk, který žil v době komunistického režimu a zažil rozpad Sovětského svazu, také se zůčastnil stavení demokracie v Bělorusku.Pak jsem dlohodobě bojoval proti totalitnímu režimů. Mám co říct na tuto téma. Děkuji.

S pozdravem

Jurij Černopaščenko
Dobrá,
tak ti předám slovo v bodě 2), tam bude prostoru dost. Jestli máš i fotky z demonstrací v Bělorusku, tak je promítneme. Určitě to bude spoustu lidí zajímat. ;) Těším se.

člen MS Plzeň
martin.holzman@pirati.cz
tel. 60jedna53958sedm

Uživatelský avatar
Martin.Holzman
Místní předsednictvo
Příspěvky: 85
Registrován: 15 dub 2018, 21:07
Profese: student fakulty strojní
Dal poděkování: 252 poděkování
Dostal poděkování: 201 poděkování

Re: Oslavy 17. listopadu 2018

Příspěvek od Martin.Holzman »

Ahoj, jak jsem slíbil, házím prezentaci Tyranie na fórum. ;)
Přílohy
Tyranie Martin Holzman.pptx
(1.41 MiB) Staženo 50 x

člen MS Plzeň
martin.holzman@pirati.cz
tel. 60jedna53958sedm

Odpovědět

Zpět na „Plzeň“