nákup bannerů

Podatelna slouží pro jednotlivá podání určená primárně pro PKS. Dále se sem oznamují rezignace.
Podatelna je veřejná a proto se v ní chováme slušně.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Podání vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište název svého podání.
  3. V textu prosím uveďte vaše podání pokud možno co nejsrozumitelněji.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o řešení vašeho podání.
Uživatelský avatar
Ondrej.Karas
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 437
Registrován: 08 zář 2017, 12:40
Profese: vývojář, obchodník
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 587 poděkování

Re: nákup bannerů

Příspěvek od Ondrej.Karas »

Zdenek.Kubala píše: 11 zář 2018, 11:23
Ondrej.Karas píše: 11 zář 2018, 09:03 Prosil bych PKS o neprotahovani banneru. Pred mesicem na ne bylo pozde a do teto doby se nikdo z vas na nich aktivne nepodilel. Pokud nebude zamer do stredy schvalen, navrhnu v Pardubicich nakup ze sveho a tim se snizi pocet a zvysi cena tech krajskych.
Ondro, kratka verze(delsi v predchozi odpovedi pro Pavla). Nikdo nic neprotahuje, cekal jsem na doplneni podani konkretnimi cisly. Rozhodnuti PKS musi byt s peci radneho hospodare a 30 000Kc neni mala castka. V cem presne, melo byt PKS aktivni, kdyz si to vzal nastarosti Pavel, jakozto predseda medialniho odboru?. Myslim si, ze zrovna ty by si take chtel mit zakladni informace nez bys hlasoval.

Jinak vse dobre. :)
Pokud moje předchozí žádost vyzněla jako nátlak (tak jsem to vycítil), tak mě to mrzí. Bylo to jen konstatování, že s tím musíme nějak pohnout (i kdyby po vlastní ose), protože se volby blíží a potřebujeme akcelerovat outdoor. Podání tu je od včera, proto chápu, že se to zdá dost narychlo, nicméně ty bannery se řeší prakticky od začátku léta, jak design, tak možnosti výroby, včetně cen. Chápu mrzutost Pavla, když se to zasekne ve chvíli kdy, chce poslat objednávku. Protože to prakticky řeší celou dobu sám, bez pomoci ostatních (čest vyjímkám). Předpokládal jsem, že před podáním to bylo třeba vrámci schůzek PKS-koordinátor probráno, pokud ne, berte prosím moji předchozí reakci s rezervou.

Také vše dobré :)
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: nákup bannerů

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Pavel.Stepanek píše: 11 zář 2018, 08:58
Ondrej.Cesik píše: 10 zář 2018, 22:25 Hodim to s rezervou.
Pro nákup max 100ks banneru v ceně 250 Kč za kus. Celková cena zakázky max 25 000 Kč.
250 je cena bez daně. To znamená, že 75 bannerů a 75 samolepek s datumem vyjde na 27 957 Kč včetně DPH. Mám objednávku zrušit a nákup bannerů zařídí PKS?

Zdenek.Kubala píše: 11 zář 2018, 07:49 Diky za odpoved, jestle mam 2 dotazy.
Jaka je prosim velikost(to sem tu nikde nenasel)?
250Kc/ks je dost dost nizka cena. Jaka je gramaz a jaka tiskarna nebo rycha poptavka?
Metr krát dva. PVC plachta 510g STANDART, bez laminace, Kovová oka po 50 cm. Firma Sarpet s.r.o. Pokud PKS během dneška záměr neschválí, budu členskou základnu o tomto faktu informovat a nákup bannerů si zařídíte sami. Já s tím strávil už desítky hodin, z PKS mi s tím nikdo nepomohl, v tuto chvíli celou věc jenom protahujete.
Oki, rozumím. A zkus to bez těch nátlakových poznámek. Mám pak spíš chuť věc blokovat než urychlovat.
Budovatel o kousek lepšího světa.
Uživatelský avatar
Ondrej.Cesik
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 995
Registrován: 15 črc 2012, 18:37
Profese: programator
Dal poděkování: 114 poděkování
Dostal poděkování: 287 poděkování

Re: nákup bannerů

Příspěvek od Ondrej.Cesik »

Pro nákup.
Budovatel o kousek lepšího světa.
Odpovědět

Zpět na „Podatelna“