Anna Kratochvílová

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 3

Zamčeno
Anna.Strebl
Člen KS Praha
Příspěvky: 25
Registrován: 13 kvě 2017, 13:47
Profese: International Trade Director, UK Embassy
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování

Anna Kratochvílová

Příspěvek od Anna.Strebl »

Ahoj,

jmenuji se Anna Kratochvílová a pocházím z Prahy. Vystudovala jsem na University of London (BA) a na Oxfordu (MSt.) ve Velké Británii. Pracuji na Britském velvyslanectví jako politická konzultantka, kde se věnuji především české politice a jejímu vztahu k Brexitu. Jinak se zajímám obecně o zahraniční politiku, zejména pak tu evropskou.

V Pirátech se angažuji od března 2017 jako dobrovolnice a příznivkyně. Zorganizovala jsem mimo jiné zahájení loňské sněmovní kampaně na Náplavce a také ukončení kampaně/volební štáb v Uhelně. Když Piráti začínali ve Sněmovně, na čtvrtúvazek jsem vypomáhala Jakubovi Michálkovi jako dočasná asistentka, než si sehnal permanentní tým.

O vstupu do strany uvažuji již delší dobu. Shodou okolností jsem plánovala podat přihlášku na krajském fóru v červenci, ale když máme místní sdružení na Praze 3, kde bydlím, rozhodla jsem se podat přihlášku přímo sem.

Anička
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anna.Strebl za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Krausova, Jan.Bartko, Stepan.Strebl, Adam.Zabransky, Ondrej.Profant, Iveta.Pospisilova
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anna Kratochvílová

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Ahoj Anno,
doplňující dotaz: Mohla by ses ucházet v primárkách o čelní místo na kandidátce? Máme kritický nedostatek žen. Pokud ano, děkuji za odpověď. Pokud ne, prosím o důvody.
Děkuji každopádně :)

F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Smoljak za příspěvek:
V__
Anna.Strebl
Člen KS Praha
Příspěvky: 25
Registrován: 13 kvě 2017, 13:47
Profese: International Trade Director, UK Embassy
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 64 poděkování

Re: Anna Kratochvílová

Příspěvek od Anna.Strebl »

Ahoj Filipe,

díky za dotaz. O kandidatuře jsem vůbec neuvažovala, chtěla jsem spíš jen dál vypomáhat s kampaněmi atd. jako doposud. Věnuji se především zahraniční politice, ta na Praze 3 není až tak relevantní :) Pokud někoho na kandidátku potřebujeme, nemám s tím problém. Ale spíš to nechám na předsednictvu, jak to vymyslí a kam mě případně umístí. Nerada bych brala místo zasloužilejším.

Anička
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anna.Strebl za příspěvek:
V__
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Praha 3“