Jaroslav Hansal

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jaroslav.Hansal
Příspěvky: 39
Registrován: 11 kvě 2018, 06:42
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 24 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování

Jaroslav Hansal

Příspěvek od Jaroslav.Hansal »

Ahoj / dobrý den,

PÁR ZÁKLADNÍCH DAT O MNĚ:
- jmenuji se Jaroslav Hansal
- 45 let
- 20 let šťastně ženatý
- 3 děti
- 2x střední škola s maturiou - strojařina a výpočetní technika
- pracovní zkušenosti: programátor a vedoucí výpočetního střediska Grafo, Koh-i-noor, Český Telecom
- posledních 18 let podnikám (tvorba web stránek, eshopy...)
- nyní firma Bohemiasoft s.r.o. (jednatel), vedu tým mladých a aktivních programátorů, naše eshopy provozují zákaznici po celé EU, mám tedy i zkušenosti s evropským obchodováním a částečně i legislativou
- nikdy jsem nebyl členem jiné politické strany

OSOBNÍ ÚDAJE:
Jsem, myslím, pozitivní člověk, největším koníčkem je mi cestování. Především Asii jsem si zamiloval. Tak pozor, když začnu vyprávět o zemích, kde jsem byl a co zažil, jsem k nezastavení ;)
3 děti + práce kolem baráku = volného času zase tolik není. Když mi vyjde čas, ta si rád vyjedu na motorce (Moto Guzzi Breva 750 - někdy je i pojízdná), renovuju starého skůtra Čezetu / prase, tenis, střelba z pistole, ultralight, turistika, tramping, drony, internet ... a hlavně manželka, samozřejmě.

PROČ CHCI BÝT PIRÁTEM:
Internet je moje moře. Internet je i moře pirátů. Chci být součástí strany, která je mladá, demokratická, inovativní, která bude podporovat nové technologie, modernizaci a při tom všem bude zároveň zcela transparentní. Věřím, že takovou stranou jsou Piráti. A tím vším chci být i já - no mladý už asi nebudu :(
Současnou politiku sleduji se stále větší obavou - stále rychlejší návrat komunistů do funkcí a ke korytům, příklon k Rusku, přivlastňování si státu jako vlastní firmy, neúcta k zákonům a Ústavě. Proboha! Nic z toho se mi nelíbí. Chci, aby moje děti vyrůstaly v otevřené, férové a bohaté demokratické zemi, na kterou budou hrdé. Proto jsem se rozhodl, že se budu více angažovat a snad i trochu pomůžu.

S ČÍM MOHU POMOCI:
- online propagace
- online kampaně
- grafika
- programování
- facebook
- organizování
- analýzy
- co bude potřeba ...

JAK UŽ POMÁHÁM:
- spolupřipravuji online kampaň na podzimní komunální volby
- budu se starat o propagaci na Facebooku, sociálních sítích obecně
- snažím se najít další cesty pro propagaci
- sehnal jsem dobrovolníky pro správu dalších kampaní
- tvorba grafických prvků pro kampaně
- psaní článků k participativnímu rozpočtu
- sehnal jsem dárce pro podzimní volby (105.000 Kč)
- finančně sám pomáhám
- vytvořil jsem redesign webu cb.pirati.cz a budu se starat o jeho aktualizaci
- také jsem si vzal na starost vedeni FB/piratiCB

VEMTE MNĚ NA PALUBU! Budu se snažit být prospěšný.

Děkuji za přečtení
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Hansal za příspěvky (celkem 6):
Zuzana.Kudlackova, Ludek.Blaha, Ivo.Vlasaty, Petr.Sousek, Josef.Spak, Zbynek.Konvicka
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Českobudějovicko“