Michal Jokeš

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha, PMS Praha 5

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

Michal Jokeš

Příspěvek od Michal.Jokes »

Ahoj pětkaři,
jak už jsem vám několikrát říkal, tak se na Prahu 5 budu stěhovat. Snažil jsem se dorazit na nějakou vaši schůzku, ale povinnosti koordinátora (a rodinné povinnosti) mi v tom vždycky zabránily. Myslel jsem, že to zvládnu dnes, ale od Dana jsem se dozvěděl, že dnes schůzka není. Tak jsme se rozhodl, že vás holt požádám o přijetí do vašeho MS online.

Myslím, že se dost známe, nějaké info o mě najdete i na mém profilu na wiki. Dodal bych k tomu to, že na Prahu 5 se stěhuji, abych tam založil rodinu a plánuji tam tudíž nějakou dobu zůstat (možná i napořád, kdo ví, jestli se někdy odhodláme k usedlosti na venkově). Stěhuji se konkrétně na Barrandov a moc to tam zatím neznám, vynasnažím se co nejrychleji zorientovat. Jestli budu kandidovat v podzimních volbách se ještě rozmyslím, rozhodně ne na čelních místech. Jako koordinátor se samozřejmě nebudu moci věnovat MS Praha 5 o moc víc než ostatním, ale i tak věřím, že moje know-how může být prospěšné. Vynasnažím se zapojit i během kampaně, ale žádné zázraky nečekejte (budu mít tou dobou dost fofry "v práci" a asi i doma s novým človíčkem :mrgreen:).

Zní to teď asi jako halda výmluv, ale snažím se jen nevyvolat přehnaná očekávání. MS Praha 5 je skvělé, ve 3 lidech máte výstupy, které by vám mohla 2x větší MS závidět a každý k tomu navíc děláte i spoustu věcí pro kraj a stranu jako takovou. Vynasnažím se v tomto nezůstávat příliš pozadu a těším se na společnou práci (pokud mě tedy mezi sebe přijmete).

Rád zodpovím případné dotazy
Hezký den všem
Michal
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvky (celkem 4):
Daniel.Mazur, anonym18401, Eva.Horakova, Pavel.Hajek
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Uživatelský avatar
Eva.Horakova
Člen KS Praha
Příspěvky: 157
Registrován: 13 zář 2016, 23:13
Profese: expředsedkyně,učitelka,zdravotní sestra
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 60 poděkování
Dostal poděkování: 315 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Michal Jokeš

Příspěvek od Eva.Horakova »

Ahoj,
je mým úkolem rozhodnout, zda Michala Jokeše přijmeme k nám na Prahu 5 a já po dlouhém :) zvážení, rozhoduji ANO!!
Ano, je i pro jeho pejska a i pro budoucího Jokeše nebo Jokešovou.
Eva
Eva ❤️
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha 5“